همه اخبار در پوشش های اخیر شیوع کروناویروس ناشی از چین به هر کس نگران است. من نگران هستم برای رفاه خانواده و دوستان من و که شامل حیوانات خانگی من! من کاملا مطمئن هستم که سال پیش من سگ واکسینه شدند برای coronavirus و آن را منجر به انجام برخی تحقیقات در transmissability به مردم است.

در حالی که من به عنوان خوانده شده که سگ در معرض خطر هستند برای زمان virus می تواند ویروس جهش و یا انجام هر کاری که به تاثیر سگ و باید من سگ واکسینه دوباره ؟ چه منبع از شیوع?

من فرض کنید ما امن هستند در حال حاضر, اما هرگز نمی داند هر بیشتر با بیشتر سفر و transmissability. هر گونه اطلاعات شما ممکن است قدردانی خواهد شد. با تشکر.

نامه خود را به موقع است پس شما تنها نیستید در بدانم اگر سگ یا حیوانات خانگی را می توان تحت تاثیر اخیر شیوع بیرون آمدن از چین است. 2019-nCov شیوع همچنان در اخبار با بیشتر موارد دائما در حال گزارش شده است. این ویروس دارای عوارض بالا و نسبتا پایین مرگ و میر به معنی بسیار مسری است اما مرگ و میر است و در محدوده 2 درصد. اکثریت قریب به اتفاق موارد بوده است در چین و به دلیل بسیار عالی بهداشت عمومی آگاهی در سراسر جهان خواهد بود امیدوارم محدود گسترش یافته است.

نگاهی به سارس بیماری همه گیر از 2002-2003 تقریبا 10% (774) از کسانی که تحت تاثیر درگذشت. ویروس محدود بود و هیچ موارد تشخیص داده شد پس از جولای 2003. جالب توجه است که بیش از حد بود coronavirus. فعلی تفکر مبتنی بر توالی ژنوم است که این نوع به احتمال زیاد از خفاش ها. Coronaviruses می تواند بر بسیاری از گونه های مختلف اما به ندرت می توانید حیوانات ویروس ها انسان تاثیر می گذارد و بالعکس.

چینی مقامات بهداشت عمومی تعیین کرده اند که از گسترش این ویروس وجود دارد از انسان به انسان است. احتمالا ما در آمریکا سیستم را تا حد زیادی محدود کردن گسترش در اینجا از طریق مهار و خبر خوب این است که بیمارستان های ما می تواند ارائه اخرین مراقبت های حمایتی به درمان در صورت لزوم.

سگ خود را به احتمال زیاد خواهد بود امن حتی اگر آنها در چین و با من صحبت خود را با دامپزشک در مورد اینکه آیا یا نه واکسیناسیون برای coronavirus لازم است. کروناویروس در سگ ها باعث اسهال و استفراغ و اسهال است و معمولا با حل و فصل مراقبت های حمایتی و مایع درمانی. من پیشنهاد کرد که به مشتریان من در این زمان. من امیدوارم که این کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im