حدود یک دقیقه پیش

برادنتون فلوریدا. — Kyle کریک می خواهد برای قرار دادن فراموش شدنی فصل یکی که در آن او شک و تردید عمل در راه اندازی و نقش fracutured انگشت اشاره خود را در یک fistfight پشت او.

چه ممکن است صدای عجیب و غریب است که 27 ساله راست دست و مسکن است که با اعتماد به نفس تر از همیشه بهار در این آموزش با دزدان دریایی پیتسبورگ با توجه به این که او 3-7 با 4.96 عصر و 1.55 شلاق و مجاز 10 خانه اجرا می شود در فصل گذشته.

کریک نیست فقط می خواهم به یک موفقیت بالا-اهرم پارچ.

“من می خواهم به یک ستاره” کریک گفت. “من نمی خواهم به ظرف غذا به اطراف و فقط برخی از پرتاب بدون گل (نوبت). من اهداف بزرگتر از همه است که: بدون گل ماه. من نیاز به تکه های بدون گل نه فقط یک زن و شوهر در یک ردیف دارای یک زن و شوهر و یا یک زن و شوهر موجب صرفه جویی در. من می خواهم کل معامله است. من می خواهم به نخبگان است.”

کریک اعتماد به نفس ناشی از تکبر اما نه خجالت. او آموخته است که در اواخر فصل گذشته او را به عنوان “بزرگ بگویید” بر روی تپه بود که اوج خود را در زمین و معتقد است این کمک به طور متوسط پنبه حلاجی شده پریدن از .190 علیه او در ماه ژوئن به .308 در ماه اوت است.

“در حال حاضر که من می دانم آنچه من انجام شده است,” کریک گفت: “من قصد دارم به یک متفاوت پارچ این سال است.”

کریک نمی توانستم بفهمم چرا زمین که baffling مورد در سال 2018 زمانی که او 3-2 با 2.39 عصر و 1.13 شلاق زدن بودند که ناگهان در او به خانه اجرا می شود. او به سه homers در ماه ژوئن دو در ماه جولای و چهار در ماه اوت است.

“این باور نکردنی بود چون من می دانستم که چیزی که قرار بود در” کریک گفت. “من می خواهم پرتاب 2-1 شکستن توپ و مردم هرگز از انتخاب خود را پا ، آنها نشسته بودند پشت در آن تمام وقت. در حالی که من از تماشای آن من می دانستم که غیرطبیعی بود. من نمی دانم آنچه در آن بود.”

دزدان دریایی شکارچی یعقوب استالینگس گفت: “آن را فقط به نظر نمی رسد حق با او نوع از مسائل.”

کریک اعتبار دزدان ویدئو هماهنگ کننده Kevin روچ با کشف این مشکل است. روچ جستجو برای نشانه های گرفتگی شد و اوج رزین — دست خود را حرکت و دستکش قرار دادن گاهی اوقات ارائه پوشش — و بالاخره بگویید. آن را لزوما زمین به زمین اما در شرایط خاص زمین.

“هر زمان که من پرتاب یک بخاری من نگاه کردن. هر زمان که من پرتاب یک نوار لغزنده, من هرگز به پایین نگاه کرد. من فقط رفت و مستقیما به سوم. سر من هرگز پایین” کریک گفت. “شما گچ fastball و کشویی در کنار هم و این بد است. من خجالت می کشم وقتی که من آن را دیدم. من در واقع خجالت چون من یک اهرم ، من هشتم-زمین باز یافته ، اگر من به یک اجرا که جو بازی که ترور را به بازی.”

بدترین قسمت برای کریک نیست که فقط او اجازه دهید پایین استارت مانند جو Musgrove یا ترور ویلیامز. این اوج چیزی بود که او می توانست کنترل شود. نبود مسائل خود را به اندازه کافی خوب نیست. آن مورد می دانستند چه بود.

کریک می داند که مخالفان مطالعه موفق کوزه سخت تر و بیس بال تجزیه و تحلیل و technologoy خیلی پیشرفته به دست چنین بزرگ بگویید.

“این بخشی از بودن کامل پارچ” کریک گفت. “اگر شما در حال انجام آن, آنها آن را پیدا کنید چرا که یک لبه.”

کریک معتقد است آن را داده است و او را یک مزیت است. اعتماد به نفس خود را به عقب پس از فهمیدن اشتباه بود کار به بیشتر آگاه از آن و تلاش برای اصلاح آن است.

“من جان سالم به در برد در لیگ های بزرگ هنگامی که مردم می دانستند چه بود آمدن” کریک گفت. “آنها می دانستند آنچه در زمین من پرتاب شد. من هنوز هم اعتصاب مردم ، من هنوز هم پرتاب تصادفی بدون گل نوبت. و من می دانستم که آنها می دانستند. من فقط نمی دانم آنچه که من انجام شده بود.”

در حال حاضر کریک در شمارش به دنبال مانند یک متفاوت پارچ کسی است که همه چیز برای پنهان کردن اما هیچ چیز برای از دست دادن.

عاشق بیس بال ؟ ماندن تا به روز با آخرین دزدان دریایی پیتسبورگ اخبار.

کوین گورمن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کوین از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de