تماس با ردیاب جدید خط مقدم در برابر COVID-19

تریسی اشبی صرف بیشتر از روز خود را در تلفن زنگ غریبه و او به ندرت در تماس با اخبار خوب است.

اشبی با این نسخهها کار در مورد تماس با مدیریت برای میدلسکس لندن-واحد بهداشت و درمان در جنوب غربی انتاریو و کسانی که از شنیدن صدای او برای اولین بار به احتمال زیاد گرفتن تماس برای یکی از دو دلیل است. هر دو آنها بوده است و در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای COVID-19 و باید خود جدا برای حداقل دو هفته و یا او از نتایج اخیر COVID-19 آزمون که برگشتم مثبت—کدام مورد بود که او 25 ساله سیامک Keshtpour در این خط در اوایل ماه ژوئن است.

Keshtpour یک دانشگاه وسترن انتاریو گراد دانشجو شده بود خود جدا برای چند روز پس از دریافت یک تماس از یکی از اشبی همکاران هشدار او شده است می خواهم در تماس با کسی که تا به حال COVID-19. به زودی پس از او ایجاد سردرد و تنگی در قفسه سینه خود را به طوری که او تا به حال یک حدس در مورد آنچه که ممکن است در جریان است. هنوز اخبار فرود آمد به عنوان یک شوک است.

اشبی از او خواسته در مورد علائم خود ترتیبات زندگی و چگونه می خواهد مدیریت در قرنطینه. Keshtpour که بعدا صحبت به Maclean رابه یاد می آورد به او می گوید که او می خواهم تا به حال سرماخوردگی است که احساس بدتر و که او را به مواد غذایی تحویل داده است. سپس هر چند او نمی قاب آن پس اشبی خواسته او را به شرکت در یک ورزش ذهنی حیاتی نه تنها به سلامت عزیزان خود هستند اما به بهبود اقتصادی است که ده ها میلیون نفر از کانادایی ها کاملا در انتظار: را او از افشای نام هر فرد تنها کسی که با او تا به حال شده است در تماس نزدیک با شروع روز و قبل از اینکه علائم خود را شروع به توسعه ؟

جزئیات: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

Keshtpour بود خوشحال به همکاری کرد و گفت بعد گفت: “که من بزرگترین نگرانی است. من نمی خواهم به آن را به شخص دیگری. من می دانستم که من ممکن است خوب اما افراد دیگر ممکن است.” او به اشبی یک لیست از مردم او را دیده بودم—کمتر از یک تعداد انگشت شماری—همراه با اطلاعات تماس خود را. بیشتر غریبه برای اشبی به تماس با یک بیت از اخبار بد.

اشبی در میان کانادا ارتش در حال رشد از هزار تماس با ردیاب که نگه داشتن یکی از کلیدهای به جامعه موفق بازگشایی. در 11 ساعت در شیفت است که می تواند veer از شادی را مملو از تنش و آنها را در نقش محققان و معلمان و درمانگران و confidantes. برای بسیاری از مردم آنها تماس گرفته و آنها را تنها یک صدا در گوشی. برای کشور به عنوان یک کل آنها شکل نامرئی خط دفاعی برای اطمینان از coronavirus دریافت نمی کند تجدید پایی و شروع به گسترش مانند آتش سوزی.

وجود دارد هرگز واقعا یک راه مثبت برای چرخش این خبر که کسی نمی تواند به خرید مواد غذایی, قطره, توسط دفتر و یا گرفتن برخی از هوای تازه با راه رفتن در اطراف محله. با توجه به زندگی در شرایطی COVID حامل ممکن است مجبور به عقب نشینی به قرنطینه در زیرزمین و یا بخش دیگری از خانه های خود دیواری از خانواده یا هم اتاقی.

در عین حال تماس با ردیاب نیز صدای اطمینان: آنها را بررسی کنید در هر چند روز به ببینید که چگونه مردم در حال انجام گیری اگر نیاز به توجه پزشکی است ارائه کمک به کسانی که در تلاش برای به دست آوردن غذا و یا دارو در قرنطینه و—حیاتی—ردیابی کردن هر کسی که تا به حال شده است در مجاورت نزدیک از فرد مبتلا به ویروس است.

هنگامی که سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل در محل هستند و مردم با رعایت آنها یک تماس با ردیاب کار آسان تر است: این تلاش ها نتیجه در کمتر از کل موارد و کسانی که تست مثبت ندارد و به عنوان بسیاری از بستگان و همکاران و یا دوستان برای پیگیری کردن. اما به عنوان کانادایی نشان می دهد رشد بی حوصلگی به صورت فیزیکی-محدودیت فاصله—توجیه بازدیدکننده داشته است آخر هفته با مامان و بابا; میزبانی وب, کباب کردن حیاط خلوت با دوستان; پیوستن به توده ها در پارک ها—ردیاب باید خود را گسترش رو به رشد Rolodexes.

از آنجا که زمان از اهمیت در ردیابی هر تماس و حامل چند می دانم که مردم پشت سر آنها در خط مواد غذایی, چند استان در حال افزایش روند با COVID-ردیابی نرم افزار—برخی با کمک تکنولوژی غول های گوگل و اپل است که توانایی به طور خودکار هشدار اگر کسی آنها بوده است و در تماس با یک مورد مثبت.

دفعات بازدید: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

اما یک برنامه نیست مجهز به راهنما با تلفات عاطفی در کسی پیدا کردن آنها ممکن است حامل یک برنامه به طور بالقوه کشنده است. virus. اشبی که در زمان عادی کار می کند در بهداشت باروری است حداقل آموزش های پایه به وکیل آنها که از طریق تروما. برخی از مردم گریه زمانی که آنها پیدا کردن آنها تست کردم مثبت, درخواست اگر آن را ممکن است آنها ممکن است بمیرد. بستگان یکی COVID حامل آنقدر ناراضی با اخبار مثبت آزمون در درون خانواده است که یکی از آنها berated اشبی بیش از این گوشی تا زمانی که او گریه کرد.

دیگران شده اند که در تماس با فرد آلوده خواهد curtly بپرسید اشبی: “آیا من در معرض? چه کسی بود ؟ من نیاز به دانستن است.” حریم خصوصی قوانین و جلوگیری از افشای این اطلاعات; او فقط می تواند به آنها بگویید این تاریخ تماس رخ داده است.

“این یک چیز به swabbed و پیش بینی منفی یا مثبت تست, اما برای دریافت یک تماس از آبی است که شما در معرض شده است و به هیچ ایده که در آن از بسیاری از خشم” اشبی می گوید. “متاسفانه ما تحمل فشار از آن است.

“یک زن به من گفت:” این عادلانه نیست! شما به من گفتن من نمی توانم تماشای تلویزیون اگر من باید در اتاق دیگر,’ ” او به یاد می آورد. “من تا به حال به او بگویید: ‘آن را در مورد انصاف. آن را در مورد یک بیماری همه گیر.’ “

***

الکس سامرز, دیپلم افسر پزشکی بهداشت با میدلسکس لندن سلامت واحد با استفاده از یک ورزش قیاس به مقایسه راه های مهار ویروس. فیزیکی فاصله است مانند یک منطقه دفاع او می گوید: در حالی که تماس با ردیابی است بیشتر man-to-man پوشش. به عنوان شهرستانها شل کردن خود و منطقه دفاع—اجازه دادن به مردم برای جمع آوری در اعداد بزرگتر بازدید آرایشگر مغازه ها و یا به دفتر مرکزی—انسان-به-انسان دفاع از تماس با ردیابی باید تنگ تر سامرز می گوید.

است که می گویند اگر کانادا می خواهد موثر تماس با ردیابی برای نزدیک به 38 میلیون نفر از مردم این کشور در حال رفتن به نیاز به ثبت نام افراد بیشتری به بازی دفاع. سال گذشته قبل از COVID-19 وارد Alberta Health Services (AHS) تا به حال حدود 30 کارکنان در طول سال در تماس با ردیابی—بیشتر پیگیری موارد سرخک یا عفونت مقاربتی. اما زمانی که coronavirus شروع به گسترش در این استان تنها اقتدار بهداشت به سرعت خسته ظرفیت این تیم هسته ای. بهداشت عمومی کارگران مستقر بودند. زمانی که پزشکی مدارس تعطیل AHS استخدام دانشجویان در نقطه آموزش. “آنها بسیار مهم به ما پاسخ می گوید:” دیوید قوی یک افسر پزشکی بهداشت با AHS “اما پایدار نیست.” این دانش آموزان پس از همه خواهد شد و در نهایت بازگشت به مدرسه.

An area of the Middlesex-London Health Unit that has been sectioned off for social distancing (Photograph by Nathan Cyprys)

یک منطقه از میدلسکس لندن-واحد بهداشت است که فعال اجتماعی فاصله (عکس توسط ناتان Cyprys)

آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی است که در روند استخدام 64 نفر اختصاص داده شده به کروناویروس مورد مدیریت و تماس با ردیابی و اگر وجود دارد یکی دیگر از خروش را نقل COVID-کارکنان آموزش دیده در حال حاضر در کار دیگر بخش های سلامت عمومی است. “ما با هدف به یک نیروی کار است که می تواند حدود 350 مورد در هر روز” قوی می گوید: یک سناریو که نیاز به 150 تماس با ردیاب کار هر روز و حدود 400 پرسنل در مجموع اگر انتظار این است که آنها پوشش 16 ساعت از تماس های تلفنی در هر روز از هفته است.

در تورنتو مقامات به دنبال آن با سلامت عمومی و یا پرستاری پس زمینه است که می تواند راهنمای گفتگو با حداقل نظارت می گوید: عمر Ozaldin مدیر واگیر کنترل بیماری در تورنتو بهداشت عمومی. آنها با دریافت آموزش در اصول COVID-19 همراه با بهترین شیوه های ایجاد اعتماد و فرمان مکالمات به منظور جمع آوری اطلاعات. سپس آنها صرف زمان سایه تجربه کرد. Ozaldin توصیف کار به عنوان “یک هنر و یک علم است” توضیح داد: “شما می توانید یادگیری اپیدمیولوژی و تماس با ما-ردیابی فرایند خود را بر اساس پزشکی, پس زمینه, اما پس از آن هنر برقراری ارتباط با مردم به وضوح.”

تورنتو تیم رشد کرده است در طول بیماری همه گیر از آن اصلی هسته از حدود 100 به حدود 700. Ozaldin آمار و ارقام آنها را به سطح شیب دار تا بیشتر زمانی که اجتماعی اقدامات آرام هستند.

اما با COVID-19 آن را به سختی به پیش بینی که صلاحیت این دادگاه ها در سراسر کشور خواهد شد که شیوع بیشتر نیاز به تماس با ردیاب از محلی بهداشت عمومی واحد در دست است. تقریبا 54,000 مردم برای ثبت نام یک داوطلب استخدام برنامه تنظیم شده توسط دولت فدرال با این ایده که آنها می تواند در میان دیگر خدمات تماس, ردیابی به استان ها و مناطق که آنها مورد نیاز است. چه تر است, چند در خارج از بهداشت عمومی در زمینه درک ماهیت کار. در ماه مارس آمار کانادا شناسایی تا 1,700 از آن زمینه بررسی مصاحبه با جمعی مهارت در بیش از 35 زبان که دولت فدرال تخمین زده می تواند انجام 600,000 تماس با ما-ردیابی تماس در هر ماه. اما کسانی که به انجام این کار در حال حاضر می گویند که غیر واقعی: اولیه مورد مصاحبه می تواند بیش از یک ساعت در حالی که روال بررسی ها می تواند 15 دقیقه.

“من نه فقط خواستار بررسی متوسط” می افزاید: شیلا مونتاگ یک پرستار که به کار گرفته شده و مورد تماس با مدیریت برای اولین COVID-19 مورد در لندن, Ont. آن را در مورد ایجاد اعتماد متقابل به مطمئن شوید که مردم پایبند خود انزوا قوانین او می گوید: و صبر و توجه به لحن ضروری هستند: “لحظه ای که شما شروع به موعظه شما آنها را از دست بدهند. و اگر شما شروع به عصبانی با آنها نمی خواهد انتخاب کنید تا به تلفن.”

بخوانید: “من تو را دیدم لحظات زودگذر هیچ کس به یاد’: یکی ER دکتر عکس از coronavirus مقدم

ریسک تشدید می تواند ویرانگر با سرعت. اشبی به یاد می آورد یک تماس با یک زن در دهه 60 که در آن او می تواند بشنود بیش از این گوشی که زن بود که با داشتن یک زمان سخت ابتلا به نفس خود را. اشبی از او خواست تا رسیدن به بیمارستان و ارائه شده به ترتیب حمل و نقل. زن نمی خواهم برای رفتن و من اشبی گفت که او می خواهم او را در تماس با اورژانس-درمانگاه مراقبت در حالی که درخواست بیمار برای رفتن به بیمارستان اگر علائم او بدتر شده است. زن را به زودی پس از اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته در طول چند هفته آینده و او درگذشت.

اشبی در زمان اخبار سخت است. “من نشستن در بهداشت باروری تیم و هماهنگ دوران بارداری برنامه برای زنان در معرض خطر ناامنی غذایی” او می گوید او به طور منظم در بهداشت عمومی قبل از او reassigned برای این بیماری همه گیر. “ما نمی مقابله با مرگ است.”

آن را اواسط ماه مه در لندن و منطقه را از موارد جدید ماوس در اطراف دو یا سه روز یک تشویق روند. سپس در صبح روز 18 مه: نه. آنچه می تواند توضیح دهد که به انداز? نگاهی به تقویم و کار در زمان به عقب.

در نظر بگیرید یک COVID-19 مورد است که سفر زیر (کاملا معمولی) arc: پنج روز پس از ابتلا به این ویروس بیمار شروع به تجربه علائم; چند روز قبل از آن فرد می شود و هنوز هم یکی دیگر از قبل از نتیجه در دسترس است. عقب هشت روز و شما در روز مادر.

در پایان ممکن است وجود دارد یکی دیگر از مینی سنبله—هشت نفر در یک روز و 11 بعدی مارک و منطقه بالاترین تعداد در back-to-back روز در بیش از یک ماه است. شمارش دوباره و شما را در زمین ویکتوریا روز آخر هفته. مردم به وضوح جمع آوری در گروه بدون مناسب اجتماعی فاصله. تماس با ردیاب بیشتر تماس های تلفنی را.

بهداشت عمومی واحد در انتاریو باید یک معیار برای رسیدن به 90 درصد از مخاطبین در عرض 24 ساعت از زمانی که آنها با اطلاع از یک مورد به یک هدف است که 80 درصد از این استان را 36 واحد شد و جلسه پایان ممکن است. هر تعداد دقیقه اما حتی اگر تماس-ردیابی تیم های رسیدن به اهداف خود وجود دارد نیروهای خارج از کنترل خود بر گسترش ویروس.

در تورنتو, مثلا, مردم در انتظار بودند نزدیک به پنج روز به طور متوسط از علامت شروع قبل از رفتن به تست. در میدلسکس لندن, در سه روز ممکن است قبل از تست سواب رو از طریق آزمایشگاه و نتایج به تماس-ردیابی تیم. در مونترال کارکنان را به حال کهنه مرحله از فکس های فردی گزارش های آزمایشگاه را در این منطقه عمومی وزارت بهداشت که در آن یک کارمند خواهد هر نوع نتیجه به یک پایگاه داده. تنها پس از آن می تواند تماس با ردیاب به کار می کنند.

وضعیت در لندن سامرز می گوید: “اگر کسی تست روز اول آنها باید علائم آن خواهید بود چهار روز قبل از تمام مخاطبین خود را به نام. که به خوبی به عنوان آن را برای رفتن به دریافت کنید. آنچه که ما نمی توانید کنترل کنید که چگونه به سرعت از مردم در حال حاضر برای تست و اگر ما می تواند به مخاطبین خود است.”

و نه می تواند آنها را کنترل که چگونه بسیاری از تماس نزدیک هر مورد ارائه. ردیاب در تابستان واحد را تعقیب می کردند به طور متوسط 12 تماس در هر فرد آلوده پس خود را برای اولین بار گزارش شد. اشبی این رکورد شخصی است 29—هر چند که قبل از انتاریو رفت و به مستند. ونکوور تعداد فوق العاده متفاوت است, از یک تا 55 با توجه به ونکوور ساحلی بهداشت و نه از جمله عمده شیوع بیماری.

اما زمانی که مردم در خانه ماندن به عنوان بسیاری از آنها در انتاریو در اواخر ماه مه آن به طور متوسط به شدت سقوط. این 862 موارد گزارش شده به تورنتو بهداشت عمومی ممکن است بین 18 و 24 به طور متوسط یک تماس نزدیک نیاز به پیگیری. Ozaldin مدیر واگیر بیماری کنترل اعتبارات فیزیکی فاصله. برعکس او می گوید: “به عنوان دولت شل کردن محدودیت های من به کار است که بسیار بیشتر است.”

چقدر دقیقا ؟ محققان از پادشاهی متحده, London دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری اندازه گیری اثربخشی جداسازی, تست, تماس, ردیابی و فیزیکی فاصله در کنترل گسترش COVID. با استفاده از مدل های خود را در دانشگاه تورنتو اپیدمیولوژی و ریاضی modeller Ashleigh Tuite—که بخشی از مطالعه—مجموعه ای را برای تعیین آنچه در آن ممکن است برای نگه داشتن انتاریو COVID-19 باروری زیر نرخ یک حتی به عنوان فاصله اقدامات آرام هستند. (یک نرخ باروری کمتر از یک معنی در هر صورت مثبت است که گسترش این ویروس به طور میانگین به کمتر از یک فرد منجر به پاتوژن را آهسته کنی.)

Tuite یافت که حتی اگر محدودیت های سست کمی از روزهایی که غیر ضروری در محل کار بودند بسته نگه داشتن گسترش زیر نرخ یک نیاز اکثر موارد علامتی کشف شود از طریق آزمایش و همه شناخته شده است مخاطبین به توان قبل از آنها خود شد عفونی. برای کسانی که پیش بینی بازگشت از کنسرت های موسیقی زنده و شلوغ محل آن را به یک چلپ چلوپ سرد واقعیت است.

“بیشتر از تاثیر ما در حال حاضر با توجه به فیزیکی-فاصله اقدامات” Tuite می گوید. “همانطور که ما شروع به شماره گیری کسانی که پشت چقدر تست ما در حال انجام است که واقعا مهم است. تمرکز بر کارآمد تماس با ردیابی است کمی نابجا در حال حاضر. آن مهم است. اما اگر ما در حال پیدا کردن به اندازه کافی اولیه علامتی موارد که واقعا خوب در تماس با ردیابی نیست واقعا قصد کمک کند.” به همین دلیل Tuite تماس کارآمد تماس با ردیابی “گیلاس در بالا” از یک سیستم خوب برای کنترل گسترش ویروس: بدون گسترده تست آن را ندارد که بسیاری از تفاوت.

A swab testing kit; how quickly COVID tests are processed is a factor in how effective tracers can be (Photograph by Nathan Cyprys)

یک سواب کیت تست; چگونه به سرعت COVID آزمون در حال پردازش است یک عامل موثر چگونه ردیاب می شود (عکس توسط ناتان Cyprys)

وجود دارد, اما بحث که چقدر تست مناسب یا امکان پذیر است. “در اینجا این است که چگونه ما را پیدا کند موارد: ما نمی رویم و به صورت تصادفی تست از یک میلیون نفر در B. C. چرا که می تواند یک میلیون آزمون و تقریبا همه آنها منفی خواهد بود و این می تواند فوق العاده ای اتلاف پول و زمان و منابع می گوید:” کارولین Colijn یک استاد در دانشگاه سیمون فریزر و کانادا 150 صندلی پژوهش در ریاضیات برای تکامل عفونت و بهداشت عمومی. “کلید قفل و مثل من ممکن است مانند آن داده است. اما بهترین راه برای پیدا کردن موارد به ببینید که چه کسی است مربوط به موارد شما در حال حاضر در بر داشت.”

هنوز هم به عنوان بزرگسالان بازگشت به محل کار و کودکان و نوجوانان به مدارس و یا daycares وجود دارد چالش های اضافه شده در شناسایی هر فرد آلوده شده است در تماس با, به عنوان مخالف به کسانی که صرفا شناخته شده به کسی که تست مثبت است. اگر محل بازگشایی و فعالیت های رزومه و سپس 60 درصد در معرض تماس های شناخته شده و یا ناشناخته به کروناویروس مثبت فرد—نیاز به توان و جدا شده به منظور جلوگیری از واکنش به گفته های اخیر دانشگاه مطالعه است. اگر بازگشایی مدارس نیز این تعداد افزایش می یابد و به 70 درصد است. “در شرایط اقتصاد خواهد بود که سخت برای رسیدن به می گوید:” جین Heffernan, یکی از این مطالعه همکاری نویسنده و کارگردان نیویورک مرکز بیماری های مدل سازی. “مردم نیاز به رفتن به محل کار.” در واقع اگر 70 درصد از تمام افراد در معرض نیاز به رفتن به خود انزوا تنها یک مورد می تواند نیروی خاموش شدن بسیاری از ضروری در محل کار.

یک مطالعه که به تازگی در مجله لانست رسیده مشابه نتیجه گیری و پیدا کردن که 75 درصد از آلوده تماس خواهد نیاز به رفتن به قرنطینه در عرض 12 ساعت شامل یک پتانسیل شیوع. “اگر شما نمی توانید به سه چهارم از مخاطبین در 12 ساعت شما در یک مربع می گوید:” کریس Bauch, یک استاد ریاضیات در دانشگاه واترلو که منتشر شده همراه با تفسیر در لانست درخواست “هنگامی که قرنطینه باید اجرا شود?” به همین دلیل Bauch توصیه می کند تلاش دیجیتال, استراتژی های مانند تماس با ما-برنامه ردیابی. “مشکل با تماس فیزیکی ردیابی است که مردم را فراموش کرده ام چیزهای یا آنها نمی دانند که آن شخص بود.”

***

یک تماس-ردیابی نقطه عطف رخ داده در آلبرتا در اواخر ماه مه. استان COVID-19 برنامه ABTraceTogether به حال اول آن گزارش به عنوان مثال کسی آپلود مثبت COVID-19 نتیجه آزمون که منجر به تماس با ردیاب به کشف یک مورد دیگر از coronavirus.

ABTraceTogether با استفاده از تکنولوژی بلوتوث به طوری که هنگامی که دو نفر با استفاده از ردیابی برنامه در دو متر از یکدیگر به صورت تجمعی 15 دقیقه گوشی را تبادل اطلاعات از طریق یک “رمزگذاری دیجیتال دست دادن” را به عنوان آلبرتا افسر ارشد پزشکی از سلامت دینا Hinshaw آن قرار داده است. اگر یکی از این افراد بعد از تست مثبت این برنامه می داند. مردم در معرض می تواند غریبه به فرد آلوده—مسافران نشسته در نزدیکی او را در یک اتوبوس می گویند که از طریق ترک سقوط دستی تماس با ردیابی.

این یکی از راه های مختلفی برنامه های زیاد می تواند سنتی ردیابی می گوید: هو جیا یک افسر پزشکی بهداشت با Alberta خدمات بهداشتی و درمانی که اشاره می کند که “برخی از مردم نمی انتخاب کنید تا گوشی به خصوص از یک عدد عجیب و غریب. با آنی هشدار شما لازم نیست که صبر کنید برای یک تماس تلفنی.”

بنابراین ردیابی نرم افزار می توانید این پیام را سریعتر هشدار بالقوه حامل این ویروس است که آنها نیاز به خود منزوی و شاید تست شده است. که در تئوری موجب صرفه جویی در بهداشت عمومی تیم داشتن به شدت سطح شیب دار تا خود را به شماره تماس ردیاب.

اما برنامه کار فقط به عنوان به عنوان بسیاری از مردم مایل به استفاده از آنها. یک ماه پس از راه اندازی آن در مارس 1, آلبرتا برنامه تا به حال در حدود 200 ، 000 کاربران ثبت نام به نمایندگی از حدود چهار درصد از جمعیت.

پس چگونه بسیاری از مردم با استفاده از این برنامه باید آزمایش مثبت برای COVID-19? چگونه بسیاری از مردم شده اند گفت: برای رفتن به انزوا که ممکن است در غیر این صورت از دست رفته شده است توسط کاربر تماس با ردیابی? چگونه بسیاری از موارد تایید شده از COVID-19 اند ترسیم شده است با تشکر به این برنامه چیست ؟ “ما در حال ارائه به روز رسانی مداوم در مورد شماره از برنامه به طور خاص به عنوان این است که در هم آمیخته به ما تماس مداوم-ردیابی کار می گوید:” آلبرتا, سلامت, سخنگوی تام مک میلان.

بدون رفتن به جزئیات Niraj Dalmia بهداشت و درمان-مراقبت از هوش مصنوعی سرب در Deloitte, کانادا, کار, با, Alberta در آن ردیابی برنامه گفت maclean’s شماره تماس مطلع هستند بسیار کم است. این لزوما خبر بد: در استرالیا بیش از 6.2 میلیون نفر تا به حال دریافت COVIDSafe برنامه ترویج شده توسط دولت حدود 25 درصد از جمعیت — اما پس از هفت هفته استفاده از این برنامه تا به حال شناسایی یک تماس. دلار استرالیا دولت می گوید که به عهد صادرات کشور را روزانه مورد اعداد.

آلبرتا روزانه شمارش جدید COVID-19 موارد تا به حال بیش از 53 از اواسط ماه مارس و هو انتظار برنامه به بیشتر مفید به عنوان استان بازگشایی. “تا زمانی که ما یک واکسن ما باید برای انجام کاری است و من نمی خواهم به ما بود فاصله برای دو سال آینده.”

در جولای 2, Ontario را رول خود را ردیابی نرم افزار که نخست وزیر جاستین ترودو امید خواهد بود به تصویب رسید و در دیگر استان ها و مناطق و او گفت را بیشتر موثر خواهد بود اگر بسیاری از کانادایی ها آن را دانلود کنید. “وجود بیش از 30 میلیون گوشی های هوشمند است که می تواند این برنامه در کانادا” او اشاره کرد: “بنابراین ما می توانیم بحث در مورد بخش قابل توجهی از جمعیت کانادا است که می تواند حفاظت شده توسط این برنامه است.”

آیا دولت می تواند غلبه بر نگرانی های حریم خصوصی اطراف داوطلبانه برنامه باقی می ماند یک سوال باز است. اتاوا مشغول به کار از نزدیک با اپل و گوگل به عنوان غول تکنولوژی راه اندازی یک همکاری برای کمک به ساخت coronavirus exposure نرم افزار و ترودو تاکید کرد جدید فدرال تایید برنامه را اجرا کنید در محل خدمات و یا برچسب گذاری جغرافیایی از هر نوع.

هو در ضمن اصرار دارد مشکل این است که یکی از درک عمومی: “مردم در حال حاضر به دادن اطلاعات خود را به نقشه های گوگل اما از آنها استفاده نمی شود به دادن مقدار کمی از داده ها به مقامات بهداشتی به دلیل آن است undertones دولت نظارت است.” آلبرتا ردیابی برنامه او می افزاید: جمع آوری شماره تلفن—نه محل یک کاربر از سن و یا هر چیزی که ممکن است تنظیم کردن پرچم قرمز برای کسانی که نگران حفظ حریم خصوصی.

ان sustainable brands, مدیر اجرایی دانشگاه رایرسون جهانی حفظ حریم خصوصی و امنیت طراحی شده توسط مرکز توصیف اپل-گوگل نرم افزار به عنوان “شگفت آور” اضافه کردن او مورد بحث مسائل مربوط به حریم خصوصی با این تیم در اپل. سابق کمیسر حریم خصوصی انتاریو, sustainable brands می گوید او می خواهم با استفاده از یک برنامه در آن چارچوب اصلی از اپل-گوگل. اما او اذعان ترس او را که “مقامات بهداشت عمومی می خواهد برای رسیدن به مقدار بیشتر برای دریافت اطلاعات.”

به عنوان یک نتیجه, sustainable brands خواستار غروب بند در دولت استفاده از ردیابی برنامه های کاربردی و داده های آنها عملکرد. “شما نیاز به چیزی برای قرار دادن در یک شرکت متوقف به این که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, که آن را,” او می گوید. “من هیچ ایمان در دولت برگزاری خود را به عقب و بازگشت به قدرت های اضافی آن را به دست آمده در طول این دوره است.”

Sustainable brands نه تنها یکی و اگر برنامه در حال رفتن به خدمت هدف خود دولت ممکن است مجبور به کار سخت برای کاهش برادر بزرگ ترس. دانشگاه آکسفورد مطالعه نشان داد 80 درصد از گوشی های هوشمند کاربران را مجبور به استفاده از یک برنامه ردیابی به منظور سرکوب این بیماری همه گیر. در این مطالعه فرض شده است که افراد مسن تر از 70—که بیشتر در معرض COVID-19 و کمتر به احتمال زیاد به استفاده از گوشی های هوشمند—خواهد بود در زیر بخشی از مستند که مردم زیر 10 لازم نیست که گوشی های هوشمند است. تحت این شرایط 56 درصد از انگلستان کلی جمعیت نیاز به استفاده از برنامه برای متوقف کردن ویروس. می گوید تابستان از میدلسکس لندن سلامت واحد در انتاریو: “این غیرممکن تعداد بالا بود.”

آخرین تماس تلفنی برای تماس با تحقیقی است که اغلب بهترین: شانس به کسی بگویید خود حبس شده است. برخی از اجازه از یک “وو هو.” دیگران آن را در گشاد گشاد راه رفتن. Montague, لندن, پرستار, توسعه چنین ارتباط عمیق با برخی از افرادی که کمی در ارتباط ماندن حتی پس از گرفتن همه روشن است. همکاران او به شوخی بپرسید که چگونه بسیاری از مراسم عروسی او دعوت شده به. (آن را بیش از یک است.)

اما بیشتر در مورد شمارش پایین رفتن بیشتر مردم احساس می کنند می تواند بیرون رفتن و ملاقات با دیگران به طور بالقوه نگه داشتن ویروس رفتن. بسیاری از ردیاب احساس سنگین تعهد به نگه داشتن آن را از ، “به طور کلی ما قهرمانان گمنام. هیچ کس معمولا فکر می کند می گوید:” ما Ozaldin در تورنتو بهداشت عمومی. “این اولین بار است که ما در عمومی رادار.”

یکی از اشبی همکاران به تماس نهایی به Keshtpour. او در بررسی خود علائم و او به عنوان بازگشت به حالت عادی اجازه دهید او را می دانم که او آزاد بود به ترک خانه. و اشبی بود که پس از سرمایه گذاری در Keshtpour بودن در طول خود را قرنطینه به احتمال زیاد هرگز نمی خواهد صحبت می کنند به او دوباره. برای همه درگیر است که خبر خوبی است.


یادداشت سردبیر:

ما امیدواریم که شما لذت بردم از خواندن این مقاله و آن را اضافه به درک خود را از عادی و فوق العاده راه کانادایی ها خیره کردن این بیماری همه گیر.

اما روزنامه نگاری با کیفیت رایگان نیست. آن را ساخته شده در کار سخت و فداکاری از حرفه ای خبرنگاران و سردبیران و کارکنان تولید. ما درک می کنیم این بحران است که به احتمال زیاد در نظر گرفتن تلفات مالی بر شما و خانواده خود را به طوری که ما انجام نمی دهند این درخواست به آرامی. اگر شما قادر به پرداخت هزینه آن maclean’s چاپ اشتراک هزینه $24.95 یک سال—و در حمایت از ما به شما خواهد شد کمک به صندوق کانادا با کیفیت روزنامه نگاری در این لحظه تاریخی.

مجله ما را تحمل کرده است برای 115 سال با سرمایه گذاری در مطالب مهم و بزرگ نوشتن. اگر شما می توانید لطفا کمک به ما ادامه داد: در آینده و در اینجا مشترک.

با تشکر از شما.

آلیسون نجف
Editor-in-Chief, maclean’s

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme