کوپر کریک در حلقه رویاهای خود ادامه خواهد داد

کوپر نهر سعی کنید احساسات خود را که در حیطه زد در بررسی 40,000 فوت بالاتر از اقیانوس آرام است.

اعصاب و هیجان غرق کریک — که فقط 15 سال سن در زمان. نهر را پشت سر گذاشته بود نه تنها خود را کوچک زادگاه Merredin در غرب استرالیا اما مادر و پدر خود را همراه با چهار برادر کوچکتر.

به تنهایی به عنوان او شروع به نزدیک 30 ساعته که در نهایت او را در فرود فرودگاه T. F. Green نهر تا به حال یک هدف منحصر به فرد در ذهن به عنوان او در زمان اولین گام در بسکتبال سفر.

“من همیشه می خواستم به بازی بسکتبال, بازی در دبیرستان و فقط می خواستم به آن بروید و ببینید که در آن آن را به من” کریک گفت. “من فقط می خواستم به این همه من بود. فقط نگه داشتن کار سخت و سعی کنید برای دریافت بهتر و اگر من به اندازه کافی خوب نیست من به اندازه کافی خوب نیست. من می خواستم به دانم که من به آن همه چیز را که من تا به حال.”

نهر شور و شوق برای بازی آمد و از پدرش وین که بازی حرفه ای برای Fineart غول در استرالیا دولت بسکتبال لیگ. اما کریک هرگز در هر سازمان لیگ در حال رشد – استرالیا ارائه نمی بسکتبال در سطح دبیرستان یا – و به جای آن فقط “mucked در اطراف با دوستان” در دادگاه.

به عنوان یک نوجوان نهر عطش برای پیشبرد مهارت های بسکتبال خود را تشدید و در ژانویه 2017 نهر خواست با مادرش, Peta, ثبت نام در یک برنامه تبادل است که در زمان او به Durfee بالا است.

اما کریک ورود آمد میدوی از طریق Hilltoppers’ فصل را از دست داد در بازی. در ضمن نهر سعی تنظیم به یک راه جدید برای زندگی و غرق شد به اندازه Durfee که در خدمت بیش از 2000 دانش آموزان است.

کریک انتظار می رود در ابتدا به بازگشت به خانه در دسامبر اما او تمدید اقامت خود را پس از پیدا کردن یک بهتر مناسب در اسقف کانلی, کوچکتر مدرسه خصوصی در رودخانه سقوط.

کریک نیز با تشکیل یک رابطه قوی با مامان مربی لایحه شیا که دیدم استعداد خام را دراز و باریک 6-پا-8 نهر برخوردار است اما می دانستم که این تالار مورد نیاز در دادگاه توسعه است. کریک نمی خجالتی و دور از هر گونه انتقاد سازنده قرار داده و در این کار لازم برای بهبود.

“این اولین بار من تو را دیدم او را در داد و بیداد در یک AAU-نوع وضعیت و او تا به حال هیچ ایده چگونه به مربع است. هجومی او وحشتناک بود” شیا گفت. “اخلاق کار خود را و رویکرد تقریبا مانند یک حرفه ای. بسیار سخت کوش و با انگیزه و متمرکز شده است.”

در اولین بازی با مامان در فصل سوم خود را در برابر Diman نهر دیدم بالقوه خود — در حالی که همچنین نشان می دهد او یک راه طولانی برای رفتن. نهر ثبت شده بیشتر در گردش از نقاط وارد شده اما دو رقمی ریباند و بلوک. این یک پایه خوب برای شروع از.

“من به یاد داشته باشید من اول بازی. من هیجان زده بود. کمی بیش از حد هیجان زده” کریک گفت. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند به یک معنا به بازی بسکتبال در دبیرستان در امریکا است. خیلی عالی بود. یک بار من یک طعم و مزه آن شما فقط می خواهید آن را تمام وقت.”

کریک در تداوم پرداخت می شود به عنوان او گرد بازیکن و توسعه فوق العاده محدوده خود خارج میکنه. آن همه با هم برای ارشد خود را فصل به او زدم 84 3-اشاره گر – نزدیک به 70 بیشتر از او تا به حال آمار سال گذشته – و به طور متوسط 22.9 امتیاز و 14.7 ریباند در هر بازی.

“من دیده ام هرگز کسی را مانند یک پرش بزرگ” شیا گفت.

با وجود نهر را فوق العاده معراج, کون بزرگ, نوجوانی, استخدام پیشرفت نکرده بود و او امیدوار است و شک رخنه کرد به نهر ذهن بهار گذشته که بسکتبال سفر خواهد آمد, screeching به توقف. کریک ادامه داد: برای بازی در AAU مدار با تیم جدید انگلستان بسکتبال باشگاه و مشخص شد برای اثبات او می تواند یک دارایی با ارزش با وجود تنها برای دو سال در ایالات متحده است.

نهر تصمیم به انجام یک کارشناسی ارشد سال در ویللیستن Northampton و تحت تاثیر قرار گرفته در برابر شدت بازیکنان از جدید انگلستان مقدماتی شورای ورزشی مدرسه. با تکمیل تهاجمی آرسنال نهر ثبت نام 14 امتیاز و هشت ریباند در هر بازی در مقابل رقابت سنگین تری در مسیر به درآمد کلاس همه NEPSAC افتخارات.

نهر شروع به توجه با ارائه بورس تحصیلی از هارتفورد و دانشگاه نیوهمشایر و دست آورد علاقه از دیگر کوچکتر تقسیم 1 مدارس.

“من استفاده می شود به این مربیان بدترین سناریو مورد است که شما در حال رفتن به دریافت یک درصد بالا بچه تا آنجا که نگرش و رویکرد است که می تواند 25-پاورقی” شیا گفت. “او همیشه مشغول کار بر روی بازی به دنبال گرفتن بهتر است.”

کریک که طول و تیراندازی او را مناسب در بازی امروز خود را دریافت کنید به ضرب گلوله. او متعهد به تقسیم 2 فرض بر مارس 24.

“هنگامی که من برای اولین بار آمد در اینجا من امیدوار بودم به آن را انجام دهد. من نمی دانم اگر من می خواهم,” کریک گفت. “زمانی که من متعهد به یک کالج, آن را احساس مانند یک تسکین بزرگ و یک هدف رسیده بود. … آن را کمی متفاوت به راه اکثر بچه ها آن را انجام دهید اما من نمی خواهد آن را انجام داده اند هر راه دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de