Coronavirus: 6 قوانین برای مسافران

بدانم که آیا شما باید به عنوان خارج از کشور ؟ در اینجا پاسخ

سیمون Mitchell

موریسون دولت تحمیل ممنوعیت سفر در کره جنوبی

Morrison govt impose travel ban on South Korea

با کروناویروس باعث نگرانی در سراسر جهان بسیاری از مردم مطمئن نیستید که آیا آنها باید پیش رفتن با خود به مسافرت های بین المللی در نظر دارد.

با چیزی مانند COVID-19 تغییرات و محدودیت هایی برای سفر در کشورهای مختلف اتفاق می افتد اغلب و به سرعت. می توان آن را دشوار است به حرکت تمام اطلاعات را به تاریخ تصمیم آگاهانه است.

که در آن دولت استرالیا Smarttraveller سایت در می آید.

آنلاین پورتال های اجرا شده توسط وزارت امور خارجه و تجارت (DFAT) استرالیا فراهم می کند با آخرین اطلاعات و مشاوره برای سفر ایمن در خارج از کشور.

• همچنین ببینید: آنچه مسافران نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

• همچنین ببینید: هفت چیز است که شما باید انجام دهید برای سفر با خیال راحت

در حال حاضر بیش از همیشه آن را به یک دارایی با ارزش برای دلار استرالیا مسافران است. با بسیاری از کشورها در حال حاضر در آماده باش (و همیشه حاضر بالقوه برای رویدادهای دیگر مانند جرم و جنایت و ناآرامی های سیاسی) آن را عاقلانه به مطمئن شوید که شما اطلاعات دقیق و به روز بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا شما جلوتر بروید با برنامه سفر خود را.

Japan's Tourism Sector Hit By Coronavirus Outbreak
صنعت گردشگری در ژاپن به عنوان یک کاهش در هفته های اخیر با نگرانی از شیوع کروناویروس (COVID-19) در ظهور و محدودیت های مسافرتی در محل. عکس: گتی

شده اند وجود دارد چند تغییر به راه آن کار می کند بیش از شش ماه گذشته, بنابراین در اینجا نحوه استفاده از آن.

1. بررسی جریان سفر هشدارها در یک مقصد خاص

Smartraveller حفظ, سفر, مشاوره برای 177 کشور جهان است. آنها اختصاص دهید و به طور کلی مشاوره سطح برای هر یک (چهار سطح وجود دارد از مشاوره اعم از “ورزش عادی احتیاطی” به “سفر نیست”). آنها به طور مستمر بررسی و به روز رسانی آنها را بر اساس اطلاعات معتبر. هر سفر مشورتی را فراهم می کند کشور-اطلاعات خاص در مورد ایمنی, بهداشت, قوانین محلی, مسافرت و محلی تماس با ما. سر به صفحه مقصد برای پیدا کردن آنچه در جریان مشاوره است.

2. هشدارها

البته بسیار وجود دارد نقطه چک کردن اگر شما فقط رفتن به نادیده گرفتن توصیه های. در حالی که هشدارها و هشدار نباید شما را در سفر و توجه به جزئیات مانند ترور, تهدید, بیماری های, سیاسی, آب و هوا, آب و هوا حوادث و بلایای طبیعی است. خلاصه بخش به شما می دهد یک تصویر لحظهای از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در آن کشور است.

3. من هنوز هم برای ورود من برنامه سفر?

قدیمی فرایند نیاز به ورود به سیستم و اختصاص زمان برای پر کردن فرم است که دیگر مورد نیاز است. در اواخر سال گذشته DFAT اعلام کرد که Smartraveller باز خواهد شد تا ثبت نام برای استرالیایی ها تنها زمانی که وجود دارد یک بحران به طوری که از آن خواهد شد سریعتر به پاسخ و کمک به کسانی که نیاز به کمک. به جای استرالیا سفر خارج از کشور در حال حاضر فقط باید به اشتراک با ثبت نام خود و آدرس ایمیل (و اگر شما را انتخاب کنید شماره تلفن همراه خود را) برای دریافت همه مربوط به اطلاعات سفر.

Airport Stock Photos
در حال حاضر بیشتر از همیشه Smarttraveller یک دارایی با ارزش برای دلار استرالیا مسافران است. تصویر: Jay شهر.

4. چگونه می توانم مشترک شوم ؟

اشتراک در کشورهای شما علاقه مند هستند و شما خواهید بود به روز رسانی در طیف گسترده ای از موضوعات از سلامت و امنیت و مسائل مربوط به رویدادهای بزرگ است. شما نیاز به ایجاد یک Smartraveller حساب برای دریافت هشدار. اگر شما عضویت شما یک ایمیل دریافت زمانی که آنها به روز رسانی مشاوره برای کشور شما در حال برنامه ریزی برای بازدید است. اگر به شما ارائه یک شماره موبایل شما اس ام اس اگر انتقادی هشدار.

5. دنبال حساب های اجتماعی و دانلود نرم افزار

Smartraveller به Twitter و Facebook حساب و همچنین به عنوان یک کانال یوتیوب. کانال یوتیوب تقریبا فقط چند تبلیغات وجود دارد اما Twitter و Facebook حساب ارزش هستند پس برای اطلاع از آخرین تحولات. دانلود برنامه گوشی های هوشمند به برخی از قابلیت های این وب سایت در دست هر کجا که شما هستند, از جمله توانایی برای جستجو در یک کشور توصیه های سفر. این شهر همچنین دارای یک چک لیست از ویژگی های بنابراین شما می توانید مسیر خود را برنامه ریزی.

6. SMARTRAVELLER مشاوره در اصول (چیزهای دیگر را به انجام قبل از شما بروید)

• تایید پاسپورت با اعتبار 6 ماه از زمانی که شما فکر می کنید سفر خود را به پایان خواهد رسید. آیا به رشته.

• دریافت ویزا مناسب برای کشور شما در حال بازدید و یا ترانزیت از طریق. Smartraveller نمی تواند کمک کند شما با ویزا. ویزا شرایط تغییر به طور منظم پس از بررسی سفارت کشورهای شما بازدید قبل از هر سفر.

• اگر مدارک اضافی مورد نیاز اگر شما در حال سفر با کودکان.

• دریافت جامع بیمه مسافرتی برای پوشش شما و دنده خود را. دریافت بیمه است که برای شما مناسب را پوشش می دهد و فعالیت های خود را در این مکان شما می خواهید بروید. به یاد داشته باشید صرف نظر از چگونه سالم و مناسب شما, اگر شما نمی توانید هزینه بیمه مسافرتی شما نمی توانید استطاعت به سفر.

Woman studying computer screen. Generic image. Thinkstock.
انجام تحقیقات خود را وقتی که می آید به بیمه مسافرتی. تصویر: Thinkstock

• نظر خود را در سلامت جسمی و روانی. دریافت مشاوره از دکتر خود را اگر شما مطمئن نیستید.

باید یک بررسی سلامت و واکسینه کنید. دیدن دکتر خود و یا سفر درمانگاه 8 هفته قبل از اینکه شما برای یک پایه سلامت را بررسی کنید و برای دریافت واکسن های مورد نیاز برای مکان شما می خواهید بروید.

• اگر دارو را قانونی و در دسترس در منطقه شما در حال رفتن. گرفتن به اندازه کافی از خود را تجویز دارو به گذشته کل سفر. حمل کپی از نسخه خود را و یک نامه از دکتر خود.

• خود بگویید بانک شما در حال سفر و بررسی کنید که آیا کارت های خود را به کار خواهد کرد. چندین گزینه های پرداخت.

• اگر شما درایو در خارج از کشور چک کردن ترافیک محلی قوانین و شیوه های. شما به احتمال زیاد به نیاز به مجوز رانندگی بین المللی (IDP) را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در استرالیا گواهینامه رانندگی.

• تحقیقات محلی قوانین کشور شما برنامه ریزی برای بازدید. اگر شما یک تیم ملی را بررسی کنید اگر این خواهد شد که هر گونه عواقب برای سفر خود را.

• به اشتراک گذاری برنامه سفر خود را با دوستان و یا اعضای خانواده. آنها را کپی پاسپورت و ویزا. اشتراک نسخه از اسناد کلیدی مانند نسخه سیاست خود را بیمه و مدارک برای سفر با کودکان.

• می دانید چه باید بکنید اگر یک بحران که در آن شما در خارج از کشور هستند.

•نگه داشتن یک لیست از مخاطبین در مورد شما نیاز به کمک

اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به کمک فوری شما می توانید تماس بگیرید DFAT در 1300 555 135 (در استرالیا) و یا در +612 6261 3305 (از خارج از کشور).

همچنین نگاه کنید به:

• که در آن شما باید سفر در حال حاضر

• یک حکومت از سفر شما باید شکستن

• یک سفر هک شما باید بدانید

• آیا ترک برای یک سفر بدون این آیتم

• 11 نجات بخش, سفر, هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im