Coronavirus آزمایش پادتن نورد برای عموم

تلاش کنید که راه اندازی یک coronavirus آزمایش پادتن برای عموم مردم برای کمک به مردم یاد بگیرند که اگر به آنها نمایانده COVID-19 و توسعه آنتی بادی علیه این شرکت اعلام کرد در روز سه شنبه.

مردم — حتی بدون مراجعه به پزشک — می توانید این $119 آزمون آنلاین. یک دکتر پس از بررسی هر یک از آزمون درخواست.

اگر تست تایید شده است که فرد خود را دریافت کنید خون کشیده شده در یکی از تلاش را از 2200 بیمار در مراکز خدمات در ایالات متحده آمریکا

محلی تلاش بیمار مراکز در بوستون, Brookline کوئینسی, Arlington, Melrose, خواست, Danvers, Braintree, Weymouth, Norwood, لاول, Andover و چلمزفورد.

نتایج آزمایش در دسترس خواهد بود در یک تا دو روز.

“با مقدمه ای از این آزمون و سرویس و تلاش است و آن را آسان برای مردم برای دسترسی به کیفیت تست برای آنتی بادی ها به ویروس که باعث COVID-19 با دسترسی به پزشک تفسیر و فرمان نیاز به مراقبت از” جی Wohlgemuth ارشد معاونت و افسر ارشد پزشکی برای تلاش در بیانیه ای گفت:.

“در حالی که علم در COVID-19 در حال تحول است, تست برای آنتی بادی ممکن است در شناسایی افرادی که احتمال دارد در معرض شده COVID-19 و ممکن است نصب یک پاسخ ایمنی به ویروس” او گفت:. “هدف ما این است که برای توانمند سازی افراد و پزشکان خود را به تصمیم گیری آگاهانه در مورد خطر ابتلا به عفونت و گسترش ویروس.”

سرویس جدید گسترش دسترسی به کروناویروس تست آنتی بادی در ایالات متحده آمریکا هفته گذشته اعلام کرد تلاش برای راه اندازی آن COVID-19 آزمایش پادتن خدمات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به منظور به نمایندگی از بیماران.

در حال حاضر با این QuestDirect خدمات یک فرد می تواند درخواست تست و خرید آن به صورت آنلاین. مردم می توانند صحبت با یک پزشک دارای مجوز در مورد نتایج خود را که در دسترس خواهد بود در MyQuest شرکت امن بیمار پورتال آنلاین.

سوال باقی می ماند در مورد کوروناویروس آنتی بادی است. آن را هنوز هم ناشناخته که آیا توسعه آنتی بادی فراهم می کند حفاظت از عفونت مجدد یا چه مدت از جمله حفاظت طول می کشد.

قبل از گرفتن یک آزمایش پادتن مردم باید علامت رایگان از COVID-19 به مدت حداقل 10 روز است. آنها باید پوشیدن یک ماسک صورت در تلاش بیمار مرکز خدمات و نیاز به تصویب یک تماس-کمتر دما را بررسی کنید.

تست آنتی بادی در نظر گرفته شده است برای مردم با فعال COVID-19 عفونت است. بیمارانی که اعتقاد دارند ممکن COVID-19 باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im