Coronavirus چالش های فوری انفجار نوآوری های پزشکی در بوستون و در سراسر کشور

چالش های منحصر به فرد که بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه را وادار بوستون جامعه پزشکی برای پاسخ به سرعت با راه حل های نوآورانه برای حفظ بیماران و پزشکان امن است.

برای محدود کردن گسترش قطرات تنفسی و کاهش خطر عفونت بریگهام و بیمارستان زنان توسعه پلاستیکی هود برای استفاده در طول لولهگذاری از coronavirus بیماران به ارائه یک سپر محافظ در مقابل کارکنان پزشکی درمان آنها.

“ایده این است که چون شما هستند بنابراین شما در معرض خطر آلوده شدن توسط قطرات و اسپری آمده است که از بیمار, بینی و دهان,” دکتر گفت: Calvin قهوه ای از طب اورژانس بخش در بریگهام و زنان.

این لولهگذاری روند که برخی از coronavirus بیماران متحمل می توانید ترک پزشکان به شدت در معرض این ویروس مسری است که باعث قهوه ای, دکتر دیوید Preiss از گروه بیهوشی در BWH و دیگر همکاران برای ایجاد مانع.

هود موقت حفاظت از دستگاه ساخته شده بسیار سبک وزن و قابل استفاده مجدد قاب ساخته شده از مواد لوله کشی است که پس از آن تحت پوشش تنها با استفاده از انعطاف پذیر, با پارچه مزین کردن.

آن را تنها در زمان های قهوه ای و Preiss در مورد یک یا دو هفته به خود را طراحی و در حال اجرا در Brigham را در بخش اورژانس که به گفته آنها منجر به مقدار زیادی از همکاری و چند سفر به خانه انبار برای تامین.

“ما شروع به سرعت فکر می کنم در مورد چگونه برای به حداکثر رساندن ایمنی برای بیمار لوله گذاری تراشه برای ما اورژانس ارائه دهندگان علاوه بر پوشیدن استاندارد تجهیزات حفاظت شخصی و گزاری تراشه در یک فشار منفی در اتاق گفت:” قهوه ای است.

Preiss که در زمینه مهندسی و گفت آنها “به شهر رفت” ساخته شده و در حدود 15 هود و به اشتراک گذاشتن ایده با همکاران در مجاور بیمارستان عمومی ماساچوست.

براون افزود: “در پزشکی و برخورد با بیماران و تلاش برای کشف کردن خود در مسائل پزشکی ما مشکل کند.”

انفجار نوآوری در زمینه های پزشکی که coronavirus مشتعل منتشر شده در سراسر بوستون.

در موسسه سرطان دانا فاربر در خانه فن آوری است که می تواند الودگی 2,000 N95 ماسک در عرض دو ساعت در روز استفاده می شود برای استریل گرانبها تجهیزات حفاظت شخصی.

DCFI تنها تسهیلات در ایالات متحده به استفاده از پراکسید هیدروژن یونیزه فرآیند استریل PPE سخنگوی گفت.

PPE سترون می توانید پنج بار در روز با سیستم که در اصل باعث می شود و اقلام یکبار مصرف قابل استفاده مجدد گفت: ملیسا مک کالو مدیر ارشد خدمات محیط زیست در DCFI.

همچنین در BWH پزشکان قرار داده و در یک coronavirus تست غرفه است که بدون نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در تلاش برای نگه داشتن پزشکان امن در حالی که swabbing بیماران آلوده.

تیم دیگری در Brigham کار با بدفورد-بر اساس iRobot و شرکت های دیگر را به چهره جدید سپر که مه مقاوم و حفاظت بهتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im