Coronavirus ادعا جشن خواننده و ترانه سرا جان Prine

حدود یک ساعت پیش

جان Prine های مبتکرانه خواننده و ترانه سرا که به کاوش در heartbreaks, indignities و پوچ از زندگی روزمره در “فرشته از Montgomery” “سام سنگ” “سلام وجود دارد” و نمرات از دیگر ماندگار, آهنگ, درگذشت, شنبه در 73.

خانواده اش اعلام کرد مرگ خود را از عوارض ناشی از کوروناویروس; مرگ او در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل دنیاست. جایی که او در بیمارستان بستری شده بود در ماه گذشته.

برنده جایزه یک عمر دستاورد گرمی در این سال Prine شد یک هنرمند از روح اگر نه بدن. او خواند او مکالمه از آلبوم در یک صدای خشن با شانس زندگی به خصوص پس از سرطان گلو او را با یک ریخت فک.

او به شوخی که او خرابکاری بنابراین اغلب در گیتار تدریس به او به عنوان یک نوجوان توسط برادر بزرگتر خود که مردم فکر می کردند او ابداع یک سبک جدید. اما او باز دلی چشم برای جزئیات و تیز و سورئال طنز به ارمغان آورد او را به بالاترین تحسین از منتقدان از جمله همسالان به عنوان باب دیلن و Kris Kristofferson, و از جمله ستارگان جوان تر به عنوان Jason Isbell و Kacey Musgraves که حتی نام یک آهنگ پس از او.

در سال 2017, رولینگ استون اعلام کرد او را “مارک تواین آمریکایی آهنگسازی.”

Prine شروع بازی به عنوان یک جوان کهنه سرباز ارتش که اختراع آهنگ ها برای مبارزه با خستگی در حالی که ارائه پست ایالات متحده در میوود بیمار. او و دوستش, مردم, خواننده استیو سالار هنوز صیقل مهارت های خود را در شهر قدیمی مدرسه موسیقی محلی هنگامی که Kristofferson, یک ستاره در حال افزایش در آن زمان آنها را شنیده ام آواز خواندن یک شب در شیکاگو و آنها را دعوت برای به اشتراک گذاشتن مرحله خود را در شهر نیویورک است. اواخر فیلم منتقد راجر ایبرت پس از آن با شیکاگو سان تایمز دیدم یکی از خود نشان می دهد و به او اعلام کرد یک “فوق العاده جدید آهنگساز.”

ناگهان متوجه امریکا محبوب ترین مردم, سنگ و کشور, خوانندگان, Prine امضا شده با Atlantic Records منتشر شد و اولین آلبوم خود را در سال 1971.

“من واقعا به نوشتن در مورد شخصیت givin’ ’em نام” Prine گفت: reminiscing در مورد زندگی حرفه ای طولانی در ژانویه 2016 عمومی مصاحبه تلویزیونی که نوشته شده بود روی وب سایت خود را.

“شما فقط نشستن و به اطراف خود نگاه کنید. شما لازم نیست را به را تشکیل می دهند ، اگر شما فقط سعی می کنید به پایین لخت شرح آنچه که در حال رفتن و سعی کنید به بیش از توصیف چیزی و سپس آن را برگ فضا برای خواننده یا شنونده برای پر کردن در تجربه خود را با آن و تبدیل شدن آنها به بخشی از آن.”

او در میان بسیاری از ترویج به عنوان یک “جدید دیلن” و در این میان چند تا از آن برای زنده ماندن و پیدا کردن راه خود را. چند ترانه سرایان می تواند برابر جدول دو طرفه خود همدلی یا تخیل خود را.

“من سعی می کنم به نگاه را از طریق چشمان شخص دیگری گفت:” ایبرت در سال 1970. شخصیت او بودند و مردم عادی و تایید eccentrics رو سرخوردگی و لذت هر کسی می تواند مربوط به. “سام سنگ” آثار کاهش معتاد به مواد مخدر ویتنام از طریق چشم از دختر کوچک خود را. “دونالد و لیدیا” می گوید از یک عطریست بین خجالتی ارتش خصوصی و شهر های کوچک دختر بچه هر دو بیهوده جستجو برای “عشق پنهان در اعماق قلب خود را.”

“او می نویسد: آهنگ های زیبا” دیلن یک بار گفت: MTV تولید کننده بیل فلاناگان. “من به یاد داشته باشید زمانی که Kris Kristofferson, برای اولین بار او را روی صحنه است. تمام چیزهای که در مورد سام سنگ سرباز-جستوجوی-پدر و دونالد و لیدیا که در آن مردم را از ده مایل دور — هیچ کس اما Prine می نویسم که می خواهم.”

Prine را فساد تابیده در آهنگ های مانند “غیر قانونی لبخند” که او سوگند یاد ندارد در مورد ماری جوانا; “اسپانیایی Pipedream” در مورد یک انتها پیشخدمت با “چیزی تا آستین خود” و “ابی عزیز” که در آن Prine تصور مشاوره نویس تغذیه شدن با whiners و hypochondriacs.

“شما هیچ شکایت” خود را ابی می نویسد پشت:

شما آنچه شما هستند و شما نمی آنچه شما نیست

بنابراین گوش کردن شکن و گوش کردن خوب

توقف wishin’ بد شانس و ضربه زدن بر روی چوب!”

Prine هرگز عمده تجاری با موفقیت انجام شده اما برای بیش از چهار دهه اغلب فروش سوابق خود را در باشگاه حضور در جایی که او مربی رو به افزایش کشور و بلوگرس نوازندگان.

“من احساس می کردم رفتن درب به درب ملاقات با مردم و خود را تمیز کردن فرش و فروش آنها یک رکورد” او به شوخی در یک سال 1995 آسوشیتد پرس ،

Prine را خاموش و دست جاذبه های برای فیلم. او به نظر می رسد در John Mellencamp فیلم “سقوط از فضل” و بیلی باب تورنتون “و آنها را.” او دیگر جوایز گرمی شامل بهترین معاصر عامیانه ضبط خود را در سال 1991 آلبوم “سالهای از دست رفته” با خوانندگان مهمان از جمله Raitt, Tom Petty, بروس اسپرینگستین و فیل Everly. او برنده بهترین محلی سنتی آلبوم در سال 2004 برای “Beautiful Dreamer.”

Prine اجازه نداد بیماری متوقف کردن او را از انجام و یا ضبط. در سال 2013 پس از زنده ماندن در سرطان گلو, او تشخیص داده شد با یک نامربوط و قابل علاج و درمان شکل از سرطان ریه, اما او bounced بازگشت از آن بیش از حد. در اهل تفریح و بازی صحبت بلوز “وقتی که من به آسمان” از سال 2018 آلبوم “درخت بخشش” او قول داد به آخر خنده برای تمام ابدیت.

وقتی که من رسیدن به بهشت من میخوام لرزش دست خدا

با تشکر از او را برای برکت تر از یک انسان می تواند ایستاده

سپس من میخوام یک گیتار و شروع rock-n-roll band

بررسی به یک تورم هتل; ain’t زندگی پس از مرگ grand?

دسته بندی:
AandE | موسیقی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de