Coronavirus ادعا می کند زندگی در دوم ماساچوست جانبازان خانه

یک جانباز در چلسی سربازان خانه شناخته شده به محله های تنگ درگذشت — دوم سربازان خانه در ماساچوست به گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر مقامات تایید چهارشنبه.

مرگ در چلسی تسهیلات می آید فقط یک روز پس از مقامات دولتی گزارش 13 مقیم مرگ و میر — حداقل 6 که مربوط به COVID-19 — در هولیوک سربازان خانه.

قربانی در چلسی سرباز خانه که مشخص شد در میان چهار نفر بودند که تست شده برای COVID-19 روز سه شنبه. حداقل یکی دیگر ساکن آزمایش مثبت و یک آزمون است که هنوز هم در انتظار. دو تن از اعضای هیات نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. دیگر عضو هیات تست ها هنوز در انتظار تسهیلات در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی سربازان خانه است که در درجه اول در خدمت ویتنام دوران جانبازان گفت: تسهیلات جداسازی از نزدیک نظارت و پیگیری روزانه خود را COVID-19 موارد است.

“چلسی سربازان خانه در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ جانباز ما دستياران سلامت در طول این شیوع و ادامه خواهد داد برای نظارت و قانون بلافاصله. چلسی سربازان خانه به دنبال مناسب گزارش و پروتکل برای COVID-19 حادثه است و کار به اولویت بندی جانباز دستياران سلامت در طول این شیوع.”

در ژانویه 2019 گزارش در چلسی تسهیلات, U. s. Department of Veterans Affairs “اشاره کرد کمبود” از جمله ناکافی اتاق بیمار اندازه و بیش از حد بسیاری از بیماران زندگی در یک اتاق با توجه به منسوخ پیکربندی فیزیکی خانه سالمندان, شناخته شده به عنوان Quigley ساختمان آن را برآورده نمی کند, مدرن, بعدی استاندارد.

VA اعطا کرده است این خانه موقت گواهینامه.

مقامات اختصاص یک بخش از 292-تخت چلسی تسهیلات برای بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus و quarantining تمام سربازان خود را به بخش های به حداقل رساندن امکان مواجهه. خانه تعویق انداختن همه جدید پذیرش و محدود کرده است چه مواد غذایی مجاز است در خانه.

چلسی سرباز خانه مانند هولیوک خانه دولتی مراقبت تسهیلات برای جانبازان.

Holyoke سربازان خانه سرپرست بنت والش شد قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری روز گذشته پس از آن نازل شد اولین جانبازان و میر رخ داده است چهارشنبه گذشته اما خانه موفق به افشای مرگ تا روز یکشنبه.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام کرد روز چهارشنبه یک تحقیقات مستقل در حال راه اندازی به مرگ و میر.

از باقی مانده هفت مرگ در هولیوک تسهیلات پنج COVID-19 آزمون هنوز هم در انتظار یکی منفی بود و یک فرد وضعیت ناشناخته است.

هرالد سیم خدمات کمک به این گزارش.

اگر شما یک coronavirus اخبار نوک آن را برای ما ارسال و در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im