Coronavirus ادعا می کند زندگی از صلیب سرخ آمریکا را Donna M. Morrisey سابق بوستون قلمرو مذهبی اسقف اعظم سخنگوی

Donna M. Morrissey, که در خدمت به عنوان سخنگوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون در ارتفاع روحانیت سوء استفاده جنسی رسوایی و بعد از آن برای صلیب سرخ روز جمعه درگذشت از عوارض ناشی از Covid-19 سازمان گفت.

Morrissey, درگذشت بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی در بوستون گفت: جورج ریگان که روابط عمومی شرکت او کار کرده و از سال 1998 تا 2001.

“او یک گردباد بزرگتر از زندگی” ریگان گفت. “او طبیعی بود در کسب و کار هوشمند, شخصیت های بزرگ بزرگ حس شوخ طبعی است.”

در بیانیه شنبه صلیب سرخ آمریکا ابراز تسلیت و مورد تحسین قرار گرفته Morrissey برای او کار انسان دوستانه.

“دانا بود, اختصاصی مهربان و با استعداد انسانی که در طول سال های بسیاری از او با سازمان ما کار روزانه به تشویق نیاز به نجات بخش اهدای خون در حالی که همچنین به استقرار متعدد در مقیاس بزرگ بلایای طبیعی و توده تلفات حوادث از جمله Superstorm Sandy, Sandy Hook, بمب گذاری در ماراتن بوستون پالس کلوپ شبانه تیراندازی و طوفان هاروی و ایرما به نام چند” صلیب سرخ گفت.

“او هرگز تردید به انجام آنچه او می تواند برای کمک به کسانی که نیاز دارند در طول مخرب ترین لحظات چه بود که دست نگه دارید و یا شانه ای برای گریه بر” غیر انتفاعی گفت. او را “بی ریا محبت روح پر جنب و جوش و تعهد تزلزل ناپذیر خواهد بود از صمیم قلب از دست رفته توسط صلیب سرخ به خانواده است.”

دوستان و همکاران سوگواری عبور خود در رسانه های اجتماعی که در آن او posted on Facebook, به تازگی به عنوان به عنوان ممکن است 7 مورد نادر نهنگ آبی که خال خال شده بود خاموش کیپ کاد.

“Donna M. Morrissey خوب بود زیبا بانو” شارون مورالس وارگاس نوشت: در Instagram. “…او همچنین شوخ هوشمند و با نشاط. او و (من) گذشته متصل در ژانویه سال 2020 است. ما امیدوار به ملاقات. او اب و هوای سوء استفاده رسوایی جنسی در کلیسای کاتولیک….او دوست داشت با استقرار صلیب سرخ به مکان های که در آن او بیشتر مورد نیاز. من قصد دارم به دست دونا, اما من می دانم که او را در بهشت برای اطمینان حاصل کنید. خدا نیاز فرشته دیگر.”

پس از کار به عنوان یک مستقل انتساب سردبیر در WCVB-تلویزیون و nightside انتساب مدیر در WBZ-تلویزیون Morrissey یک معاون ارشد رئیس جمهور در ریگان ارتباطات گروه به مدت سه سال با توجه به صفحه مربوط به.

از سال 2001 تا سال 2003 او به عنوان کاردینال حقوقی Bernard کابینه وزیر ارتباطات و روابط عمومی در ارتفاع روحانیت رسوایی سوء استفاده جنسی, قبل از ترک کار برای شرق تقسیم American Red Cross Blood خدمات.

او اخیرا به عنوان مدیر ملی مشارکت برای صلیب سرخ آمریکا خدمات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im