Coronavirus درمانگاه باز جلوتر از ‘احتمال زیاد همه گیر’

ویکتوریا باز کرده است سه coronavirus غربالگری درمانگاه در صبح روز شنبه در آماده سازی برای “احتمال همه گیر” به گفته وزیر بهداشت جنی Mikakos.

مراکز عامل در رویال ملبورن آلفرد و آستین بیمارستان با جعبه هیل و دیگران را به باز کردن در روزهای آینده.

“در هفته های اخیر من شده اند با مشاوره دیگر جامعه ما در مورد سیستم بهداشت و درمان آمادگی به عنوان ما به دنده تا برای آنچه که به احتمال زیاد همه گیر و ما انتظار داریم که ما یک افزایش قابل توجهی در تقاضا به عنوان این گسترش در جامعه” او گفت:.

ویژه کلینیک خواهد اطمینان بخش اورژانس مشغول در بیمارستان های دولتی قادر به مدیریت افزایش تعداد افراد ارائه با نگرانی در مورد COVID-19.

“مردم خواهد بود برای بررسی علائم و آنها را گرد و خاک جمع آوری شده در صورتی که مورد نیاز” Ms Mikakos گفت.

“ما در حال همکاری بسیار نزدیک با مقامات فدرال به اطمینان حاصل شود که ما بیمارستان آزمایشگاه به عنوان آزمایشگاه خصوصی در سراسر ویکتوریا لازم فدرال گواهینامه به آنها را قادر به انجام در محل تست را به عنوان به خوبی. ما انتظار داریم که احتمالا اتفاق می افتد در هفته های آینده و که قادر خواهد بود به سرعت, تست سرعت بسیار بیشتری.”

بیماران هنوز هم باید از قبل تماس بگیرید coronavirus کلینیک اجازه دهید به کارکنان می دانم که آنها در آینده Ms Mikakos اضافه شده است.

Victoria has opened several coronavirus testing clinics in preparation for a “likely pandemic”. (Photo by William WEST / AFP)
media_cameraویکتوریا باز کرده چند coronavirus تست درمانگاه در آماده سازی برای یک “به احتمال زیاد همه گیر”. (عکس توسط ویلیام غرب / AFP)

“چه اتفاق می افتد این است که آنها در حال حاضر در تریاژ ایستگاه و سپس آنها ارسال خواهد شد به نمایش درمانگاه, برای, تست,” او گفت:.

“در روزهای آینده برخی از این بیمارستان ها را در واقع ایجاد ورودی جداگانه بنابراین مردم می توانند مستقیما به غربالگری درمانگاه. ما خواهد شد ارائه مشاوره بیشتر و بیشتر در مورد غربالگری درمانگاه نیز در روزهای آینده.”

شدید حرکت در می آید و پس از یک تورک دکتر مشورت بیماران پس از عقد قرارداد coronavirus تایید شده است به عنوان دولت 11 مورد به طور بالقوه مرگبار بیماری است.

پزشک سالخورده در 70s نمایش داده می شود علائم خفیف در یک پرواز از ما.

او در حال حاضر در انزوا در خانه بعد از شب گذشته در حال تایید مثبت به ویروس.

آیا شما یا یکی از اعضای خانواده بیمار/در خانه سالمندان بازدید آلوده ، اجازه دهید ما می دانیم [email protected]

او به تازگی از سفر به دنور و بدرد خوردن در کلرادو از طریق لس آنجلس شد و در آنجا به مدت 12 روز قبل از تبدیل شدن به بیمار است.

آن ها معتقد بودند او آلوده در ایالات متحده است.

او ناخوشی با آبریزش بینی در طول یک پرواز از دنور به سان فرانسیسکو در مه 27 قبل از پرواز از سان فرانسیسکو به ملبورن در ایالات پرواز هواپیمایی UA0060 که وارد روز شنبه گذشته حدود 9.30 صبح.

او با این نسخهها کار در تورک درمانگاه در مالورن Rd و تا به حال مشورت در مورد 70 نفر بین پنج شنبه و جمعه این هفته.

او همچنین دیدم دو نفر در یک مالورن خانه سالمندان در آن زمان.

صفحه اصلی ساکنان جدا شده در اتاق خود را.

این تورک کلینیک بسته شده است.

بیمارانی که دیدم دکتر و درمانگاه کارکنان گفته شده به خود منزوی در خانه برای 14 روز.

مقامات بهداشتی در حال تماس با آنها.

ویکتوریا افسر ارشد پزشکی دکتر برت Sutton وجود دارد گفت: یک شانس بسیار واقعی به تورک دکتر تا به حال آلوده برخی از بیماران خود را زمانی که او در مشورت با آبریزش بینی و

بیمار.

Ms Mikakos گفت: “این غیر مسئولانه است برای مردم را به رفتن به محل کار اگر آنها مریض هستند.”

“که نه فقط بهداشت و درمان کارگران است که هر کس در جامعه است.”

Some Melburnians have taken to wearing face masks amid the coronavirus outbreak. Picture: William West/AFP
media_cameraبرخی از Melburnians گرفته اند به پوشیدن ماسک صورت در میان شیوع کروناویروس. تصویر: ویلیام غرب/AFP

این به ارمغان می آورد تعدادی از تایید coronavirus موارد در ویکتوریا به 11.

شده اند وجود دارد 3000 coronavirus آزمون در ویکتوریا و تا کنون 2500 نتایج منفی.

Ms Mikakos گفت که او “مات و مبهوت” از تورک دکتر رفته بود بازگشت به کار و درمان بيماران پس از بازگشت از خارج از کشور و احساس ناخوشی.

AHPRA ابلاغ شده است.

او گفت: هر کس از تایید ویکتوریا موارد تا کنون بوده است آلوده در خارج از کشور.

او گفت: ویکتوریایی باید احساس اعتماد به نفس برای حضور در رویدادهای عمومی اگر آنها احساس خوبی است.

“اما اگر شما در حال ناخوشی در خانه بمانند. اگر شما در حال ناخوشی شما نباید از حضور در محل کار, شما باید به بیرون رفتن به مجامع عمومی” او گفت:.

“بهداشت عمومی از ویکتوریایی اولویت شماره یک ما است و ما در حال رفتن به کسب و کار حاکم هر چیزی.

وجود دارد ممکن است به خوبی یک زمان است که ما باید به مراتب بیشتر دقیق مراحل از نظر محدود کردن جنبش مردم اما ما نیست که در آن نقطه در حال حاضر.

“اما من قطعا نمی خواهد حکم هر چیزی که ما را در هر مرحله ممکن است و اندازه گیری برای اطمینان از سلامت عمومی است.”

Dr Sutton گفت: وزارت آموزش و پرورش توصیه شده بود تا بگویم مدارس تنها مکان گشت و گذار در خارج از کشور باید برنامه ریزی شده بودند و کانادا و نیوزیلند.

او گفت: آنها در این کشورها به اعتقاد او تا به حال کمترین احتمال عفونت و که او تا به حال بسیاری ایمان در مورد تشخیص و کنترل عفونت.

این می آید به عنوان CSIRO نشان می دهد عمده اطلاعیه در مورد سرعت گسترش بیماری می تواند ساخته شده این هفته است.

CSIRO دانشمندان شده بود “کار در سراسر ساعت به دست آوردن درک بهتر از ویروس” پس از ماه گذشته یک سخنگوی گفت: یکشنبه هرالد سان.

“چه مدت آن طول می کشد برای توسعه و تکثیر, چگونه آن اثرات سیستم تنفسی و چگونه می توان آن را منتقل می شود,” او گفت:.

“کار ما در حال توسعه بالینی تست مدل پیشروی است و ما خواهد شد در یک موقعیت برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در مورد چگونگی این کار در حال پیشرفت است به زودی به عنوان اوایل هفته آینده.”

اخبار بیشتر

COLES رئیس سرزنش ویروس ‘دیوانگی’ به صورت وحشت خرید

CORONAVIRUS مگا راهنمای: آنچه شما باید بدانید

استرالیا CORONAVIRUS موارد افزایش یک شبه

پس از اینکه یک ویروس در نمونه توسط پیتر دوهرتی موسسه CSIRO تا به حال آن را کشت و رشد آن را به سطح است که اجازه آن را به درک آن توالی ژنومی و ویژگی های آن.

“این به ما اجازه داده است برای شروع تست آن در مدل های بیولوژیکی ما قبلا مورد استفاده برای ویروس سارس و پس از آن ما امیدواریم که برای تست واکسن و درمان” از CSIRO را دکتر راب Grenfell گفت.

[email protected]

در اصل منتشر Coronavirus درمانگاه باز جلوتر از ‘احتمال زیاد همه گیر’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>