Coronavirus بسته بوستون رستوران اما صاحبان گویند ممنوعیت مورد نیاز است

بسیاری از رستوران ها که تسلط بوستون شمالی پایان خواهد درهای خود را برای سه هفته بعد اما سرآشپزها و صاحبان پشت این شهر رستوران های ایتالیایی می گویند فرماندار ممنوعیت ناهار خوری لازم است برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس از رسیدن به همان سطح آن را در کشور خود.

“ما دریافت به روز رسانی از ایتالیا هر روز” گفت: نیک Varano که 89 ساله پدر شده است در انزوا در کالابریا, ایتالیا, برای 17 روز. این کشور تبدیل شده است به طور فزاینده ای تعطیل به عنوان موارد coronavirus سنبله. همانطور که از دوشنبه 24,747 تا به حال قرارداد این ویروس با 1,809 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“اگر ما به دنبال دستورالعمل های ما ممکن است انجام یک کمی بهتر است. ما صفر و میر در اینجا در حال حاضر. بیایید با استفاده از حس مشترک” گفت: Varano که در مورد استخدام 40 نفر در سه رستوران Strega رستوران رینا پیتزا فروشی و نیکو, همه در انتهای شمالی. تنها رینا را باز خواهد ماند — Varano گفت: “آن را به ارزش آن را” باز خوب ناهار خوری رستوران ها برای بایگانی اطلاعات.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در روز یکشنبه ممنوع غذا خوردن در رستوران ها در سراسر کشور به مدت سه هفته آغاز سهشنبه تا آوریل 6.

محدودیت در غذا خوردن را به یک “تاثیر” در صنعت رستوران گفت: Fiore Colella آشپز و صاحب Ristorante Fiore در هانوفر خیابان. تاثیر فراتر از سرور سرآشپزها و bartenders به پیمانکاران فرعی مانند کتانی-تحویل شرکت ها و عمده فروشان مواد غذایی, او گفت:.

“من نگران من کارکنان — چگونه می شود آنها پرداخت اجاره ؟ من سعی کنید به آنها کمک کند تا آنجا که من می توانم, اما من امیدوارم که فرماندار واقعا به معنای آنچه که او گفت: در مورد کارمندان گرفتن حمایت از دولت” Colella گفت.

ماساچوست رستوران استخدام 277,300 مردم در سال 2018 در این سال های اخیر که داده ها در دسترس است, با توجه به انجمن ملی رستوران. صنعت پشتیبانی در مجموع 349,300 وقتی کارگران مقاطعه در nonrestaurant foodservice موقعیت. رستوران های تولید $18.7 میلیارد دلار برای اقتصاد کشور است که در سال.

کسانی که کارگران تا حد زیادی کم درآمد ساخت کمتر از 60 ، 000 دلار در سال گفت: ملیسا Gopnik مالی thinktank مشترک المنافع.

“ما می دانیم که بسیاری از ساعتی کارگران در حال حاضر تلاش و ندارد و اضطراری پس انداز” Gopnik گفت: با استناد به آمار فدرال نشان می دهد بیشتر مردم درآمد $60,000 از یک سال و یا کمتر باید کمتر از 400 دلار در پس انداز.

“بسیاری از مردم در حال رفتن به در حالت بحران بسیار به سرعت از آنجا که آنها هیچ کوسن به سقوط پشت” Gopnik گفت.

سینتیا چاوز از شرق بوستون و یک متصدی بار در Fiore گفت: او را نگران ساخت اجاره آمده آوریل 1.

“این است که تنها منبع درآمد. من زنده ماندن خاموش, راهنمایی,” او گفت:.

فرانک DePasquale گفت که او امیدوار است قادر به نگه داشتن همه از 500 کارمند در حقوق و دستمزد. او قصد دارد برای حفظ چهار نفر از شش North End رستوران باز برای takeout اما گفت که او پیش بینی مالی رسید.

“همه ما کمی عصبی اما ما فقط در حال رفتن به آن را به بهترین از آن” DePasquale گفت. “در این محله ما شمالی پایان قوی است.”

بیکر لغو کرده است هفت روز مدت زمان انتظار برای کارگران تحت تاثیر تعطیلی در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus و در روز دوشنبه اعلام کرد که 10 میلیون دلار وام برنامه برای برخی از کسب و کارهای کوچک در تلاش برای پایان می رسد دیدار در میان گسترده محدودیت.

استفان کلارک ماساچوست انجمن رستوران گفت: این یک “بی سابقه زمان” برای رستوران کارکنان و مشتریان اما گفت که او را “انعطاف پذیر” صنعت خواهد برای زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im