Coronavirus دانشکده قطعیت می تواند باعث گرم در بوستون اجاره: کارشناسان

بوستون-منطقه اجاره در حال حاضر شروع به نرم شدن کمی به احتمال زیاد کاهش خواهد یافت بیشتر به عنوان coronavirus بحران می پوشد در کارشناسان می گویند — به خصوص به عنوان سپتامبر روش با احتمال کمتری دانشجویان به دنبال زندگی در بوستون.

“ما شروع به دیدن جای خالی برای اولین بار ظاهر می شود که در پایان بالاتر و سپس آن را در نهایت خواهد رسید وسط بازار” Skylar اولسن ارشد اصلی اقتصاد در سراسر کشور اجاره سایت Zillow گفت هرالد. “و تاپیک اضافی دلیل به این باور است که اجاره خواهد شد نرم در شهرهای مانند بوستون.”

کالج ها همچنان دست به گریبان با تصمیم اینکه به کلاس های حضوری برای ترم پاییز — و حتی اگر انجام برخی از کارشناسان گفته اند, ثبت نام است که احتمال دارد به رها کردن به معنای دانش آموزان کمتر خواهد بود در اطراف.

“اگر ما می دانیم که در ماه ژوئن آمده است که ماه سپتامبر یک درصد از جمعیت که به صورت رول به بوستون نخواهد بود که زمانی که شما واقعا دیدن یک اثر” اولسن گفت.

به لطف بسیاری از بزرگ کالج,’ اثر در بازار اجاره بسیاری از اجاره در بوستون و مناطق اطراف آن — حتی برای غیر-دانش آموزان — در ماه سپتامبر تا اوت برنامه.

“اثر تر خواهد بود دراماتیک” از آنجا که اولسن پیش بینی کرد.

اولسن گفت که 4 درصد کمتر مستاجرها در واقع در حال پرداخت اجاره به عنوان coronavirus مورد اقتصاد قرار می دهد و تعداد بی سابقه ای از مردم از شغل. دولت و قوانین محلی به طور موقت منع اخراج اما هیچ مهلت قانونی برای اجاره مجموعه است.

“صاحبخانه یا انگیزه ای برای کاهش اجاره برای به دست آوردن چیزی و یا پایین تر اجاره به افراد جدید” اولسن گفت.

Demetrios Salpoglou مشغول محلی اجاره پلت فرم بوستون پد نوشت: در پست های اخیر که “بسیاری از صاحبخانه ها ذکر شده که آنها درخواست برای اجاره در همان قیمت و یا شاید حتی کمی تخفیف برای تشویق مستاجران باقی بماند.” دیگران در حال برگزاری در لیست آپارتمان های خود را به دلیل مشکلات نشان دادن آنها را در طول این روزها همه گیر و یا اینکه “آنها اعتقاد دارند قیمت گذاری ممکن است بهتر است در اواخر ماه مه یا ژوئن.”

“در این زمان فشرده سازی آن را مشکل تر برای اجاره کردن تمام واحد های موجود سپتامبر و قیمت ها سقوط خواهد کرد به عنوان یک نتیجه” Salpoglou نوشت:, و اضافه کرد که اگر رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر نگه می دارد بسیاری از اقتصاد بسته این را این قطره تندتر.

Salpoglou گفت که یک تجزیه و تحلیل بازار از این منطقه نشان می دهد که وجود دارد به مراتب بیشتر در دسترس آپارتمان از حد نرمال است.

سارا مگوایر که با این نسخهها کار در املاک و مستغلات در بوستون اشاره کرد که اکثر بچه های کالج که در آپارتمان زندگی می کنند می خواهم که تا به حال با هر نشانه یا re-ثبت نام اجاره ماه پیش به عنوان رایج در بوستون محله در نزدیکی دانشگاه است. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد به احتمال زیاد به مراتب کمتری از دانش آموزان به دنبال زندگی در اینجا آمده سپتامبر — که بدان معنی است که مردم در حال رفتن به تلاش برای شکستن خود را اجاره.

“من بسیار علاقه مند به دیدن آنچه که اتفاق می افتد می آیند سپتامبر اگر این کالج و دانشگاه در می آیند,” او گفت:.

او گفت: در کوتاه مدت به طور کلی این احتمال را صاف برخی از این جهش بزرگ در اجاره است که در این منطقه دیده می شود در سال های گذشته, اما بزرگتر اثرات این به احتمال زیاد خواهد شد در دراز مدت

“یکی از دلایلی که چرا مردم زندگی می کنند در نزدیکی این شهر را که در آن کار می کنند و من فکر می کنم ما همه متوجه شدم که شاید ما اصلا نیاز به کار در دفتر دیگر” مگوایر گفت. “من فکر می کنم شما ممکن است شروع به دیدن زندگی مردم دورتر و من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن واقعی واقعی اثر از این تا زمانی که شش, 12, 18 ماه از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im