Coronavirus راحتی آشپزی: استیک با شراب موسیر و سس

ما ممکن است در خانه گیر کرده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما ما هنوز در حال گرفتن بشقاب ما به پاریس, فرانسه با این خوراک استیک با الهام از برخی از ما در سفر قبلی.

آزادانه بر اساس خوشمزه bavette ما یک بار خوردند در یک نوار های ورزشی و در کنار رود سن ما گرفته ایم کلاسیک کوتاه کمر برش و تحت پوشش آن در شیرین و در عین حال خوش طعم موسیر و سس. بر خلاف ze اصلی ما می تواند چشیده بدون دود سیگار و ویژگی های آن یک ضربه از مشروبات الکلی است که می افزاید: برخی je ne عالی تفتیش quoi به آن عطر و طعم.

آن بهترین لذت بردم کنار نشاسته ای جانبی از انتخاب شما به عنوان به خوبی به عنوان یک بطری بزرگ, جسورانه, red — یا پارچ Manhattans برای آن دسته از مردمی که فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی آب سیب. Bon appétit!

1 lb. نیویورک نوار استیک
5 موسیر, نازک
2 T. روغن زیتون
¼ C. آب سیب شیرین
1 T. کره
نمک و فلفل را به طعم و مزه

از پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد.

بریزید و روغن زیتون را در تابه در روغن سرخ کرده و قرار داده بر روی اجاق گاز بیش از پایین به حرارت متوسط. مخلوط را در موسیر و نمک و فلفل. اجازه می دهد موسیر به طبخ تا زمانی که آنها به نوبه خود شفاف و شروع به قهوه ای تکان دهنده آنها گاهی اوقات به طوری که آنها نمی چسبد به تابه و سوزاند.

یک بار موسیر نگاه کمی کارامل رنگ (حدود 10 دقیقه) deglaze تابه با آب سیب. به نوبه خود حرارت را کم کرده و اجازه می دهد که الکل به کوک کردن (حدود 3 دقیقه و یا تا زمانی که بوی دیگر نیش بینی خود را). از روی حرارت بردارید و کنار بگذارید.

خود را استیک و به طور کامل پت آن را خشک. سخاوتمندانه فصل همه طرف گوشت را با نمک و فلفل.

قرار دادن یک آهن یا فر امن کتری روی اجاق گاز بیش از متوسط به بالا حرارت. از کار افتاده استیک در هر دو طرف (حدود 5 دقیقه).

نگاهی به کتری و محل آن را در فر به پایان پخت و پز. حذف آن را از فر پس از آن می رسد یک داخلی دمای 140 درجه (حدود 8 دقیقه).

مالش بالای استیک با کره پس از آن ذوب می شود به گوشت. اجازه دهید آن را به بقیه برای 10 دقیقه به طوری که دمای داخلی همچنان رو به افزایش به 145 درجه و به طوری که آب آن دست نخورده باقی می ماند. کاهش تعصب بالا با آب سیب موسیر و سس و خدمت می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de