Coronavirus می تواند نگه داشتن دانشگاه بوستون دانشگاه بسته تا وقتی که 2021

دانشگاه بوستون می تواند باقی می ماند تعطیل تا بهار 2021 ترم مسئولین مدرسه گفت: به تازگی منتشر شد برنامه ریزی برای بازگشایی پردیس پس از coronavirus بیماری همه گیر.

“بهبود طرح به رسمیت می شناسد و این امکان است که از ابتدای پاییز مدت ممکن است به تاخیر می افتد و که در ژانویه بازگشایی ممکن است لازم باشد” دانشگاه گزارش شده است. “که در آن مورد تابستانی 2021 دانشگاهیان را جایگزین کسانی که در حال حاضر برنامه ریزی برای پاییز سال 2020 است.”

رئيس دانشگاه Robert A. قهوه ای مشخص شده بو طرح بازیابی در یک دانشگاه, اخبار, مقاله در اواخر هفته گذشته گفت: تلاش خواهد بود رهبری پنج گروه های کاری است که می ارزیابی چگونه مدرسه ممکن است رزومه چهره به چهره در کلاس و چه مسکونی پردیس زندگی “شبیه خواهد شد در روزهای اولیه پس از همه گیر جهانی” هنگامی که اجتماعات بزرگ ممکن است محدود و ناهار خوری و مسکن عملیات می تواند محدود شود.

“ما ساخته شده تصمیم گیری های مربوط به بهار و تابستان” براون گفت. “ما در حال حاضر در یک موقعیت برای تمرکز در پاییز و بهترین و امن ترین راه است که در آن به مسکونی آموزش و تحقیقات جامعه به عقب بر روی پردیس هنگامی که زمان و بهداشت عمومی ملاحظات اجازه.”

طرح به رسمیت می شناسد شروع پاییز سال 2020 اصطلاح ممکن است به تاخیر می افتد و که در ژانویه بازگشایی ممکن است لازم باشد.

“به دلایل بهداشت عمومی اقتصاد و یا هر تعداد از دیگر عوامل این است که نمی تواند به عنوان ساده به عنوان کوه در می رم سوئیچ و بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. این است که به زمان و آن زمان را برای برنامه ریزی. شروع که در حال حاضر برنامه ریزی درست انجام دهید و از آن یک ضرورت است” براون گفت.

ماساچوست دانشگاه ها اولین کسانی بودند که سازمان به واکنش نشان می دهند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید مارس. دانشگاه پس از دانشگاه تعطیل تخلیه اتاق خوابگاه و کلاس های آنلاین در حال حرکت.

برخی از پردیس خوابگاه کشیده شده است به دولت, پاسخ به همه گیر بودن تبدیل به مسکن موقت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم است که نگران هستند در مورد مصرف این ویروس در خانه به خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de