Coronavirus بحران می تواند “بیشتر مانند رکود بزرگ از رکود بزرگ” با توجه به بوستون دیده بان

بوستون فدراسیون فوتبال می گوید شهرداری باید آماده برای ایجاد تغییرات پیشنهادی خود را $3.65 میلیارد بودجه به عنوان واقعی آسیب از coronavirus بحران روشن می شود.

“بوستون خواهد بود به خوبی خدمت کرده است اگر دولت و شورای شهر رویکرد مانده از FY21 روند بودجه پیش بینی که بحران کنونی به خوبی می تواند گسترده تر و عمیق تر در تاثیر بیشتر مانند رکود بزرگ از رکود بزرگ — و به خوبی می تواند تقاضای قابل ملاحظه ای بیشتر در شهرستان, منابع” بوستون شهرداری تحقیقات اداره کارکنان نوشت: در گزارش ناظر سازمان صادر جمعه.

این BMRB غیر انتفاعی است که با نفوذ در تالار شهر. این والش دولت در ارائه بودجه خود را به شورای شهر در مارس 8, زمانی که شهر منشور مورد نیاز شهردار مارتین والش به دست بیش از آن اولین پیش نویس سند. این شورا شده است برگزاری جلسات مجازی پس و بودجه باید تصویب شود تا پایان ماه ژوئن پس از آن می تواند اثر را در آغاز سال مالی در تاریخ 1 ژوئیه.

“ما باید به خاطر داشته باشید که بودجه بر اساس اطلاعات این شهر تا به حال در دسترس در آن زمان” BMRB رئیس Pam کچر گفت هرالد. “ما مطمئنا چیزهای زیادی یاد گرفتم بیشتر در مورد بحران بهداشت عمومی در هر دو نفر شخصا و تاثیر اقتصاد پس از آن.”

دولت را یکی دیگر از نرم افزار در بودجه در ماه ژوئن هنگامی که آن را مجاز به ایجاد تنظیمات برای حساب های اخیر پیش بینی. به طور معمول, دستور گفت, ترفند جزئی هستند — اما این نیست زمان عادی به عنوان coronavirus بحران دهنی اقتصاد است.

“آنها نیاز به رفتن به بودجه تجدید نظر به دنبال جدیدترین اطلاعات” کچر گفت. “ما در حال یادگیری به عنوان ما. این می تواند بیشتر قابل توجه disrupter به اقتصاد جامعه از ما این فرصت را به درک در اوایل ماه آوریل صرفا به این دلیل آن را در حال تحول و وضعیت است.”

این BMRB گزارش اشاره می کند که بیش از 70 درصد از بودجه تامین می شود مالیات بر املاک است که انتظار نمی رود به ضربه می شود سخت در این نقطه اگر چه ارزیابی از این سال به طور بالقوه می تواند موج دار شدن به قطره در سال آینده است. اما درآمد از بقیه بودجه که همراه با کمک دولت آمده از مالیات مالیات غیر مستقیم وعده های غذایی مالیات و هزینه های در حال حاضر شد و پیش بینی شده به یک ضربه حتی یک ماه پیش زمانی که اولین پیش نویس بودجه ارائه شد.

در این گزارش آمده: “ما انتظار داریم شهردار باید تجدید نظر بودجه در ماه ژوئن است که شامل به روز رسانی انتظارات برای مالیات غیر مستقیم مالیات بر درآمد بر اساس ترین زمان نشانه ای از چگونه به سرعت و به چه میزان فعالیت های اقتصادی در این شهر ممکن است از سر گرفت.”

در آن زمان بودجه شهرستان مقامات اذعان آنها نگه داشتن چشم در محلی منابع درآمد.

در جمعه این شهر chief financial officer, Emme دستی در بیانیه ای گفت: “این شهرستان در ادامه به نظارت و ارزیابی مالی واقعیت coronavirus در بوستون و در سراسر جهان آمادگی خود را برای هر گونه تنظیمات به سال مالی 21 بودجه است که ممکن است لازم باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im