CORONAVIRUS بحران: ساعت اعلام سیاست های جدید به سرعت گسترش’

صحبت کردن پس از یک ویژه ملی در جلسه هیئت دولت امروز تصمیم بگیرید که چه دوره از عمل ملت باید به سرعت گسترش این بیماری آقای موریسون گفت: بستن مدارس پایین خواهد انجام بیش از آسیب خوب.

“مردم به طور طبیعی نگران مسائل مدارس,” او گفت:.

“به انگلیسی افسر ارشد پزشکی مشاهده شده در طول دو روز گذشته این موضوع در مقیاس گسترده بسته شدن مدارس و آن را ممکن است به نظر می رسد ضد شهودی اما توصیه این است که این می تواند یک چیز بسیار منفی از نظر تأثیر بر این که چگونه این (اپیدمی) منحنی به کار گیرند.”

آقای موریسون همچنین دستور داد تمام مسافران بین المللی از ورود به کشور از نیمه شب امشب به خود منزوی برای 14 روز.

علاوه بر این او اعلام کرد 30 روز ممنوعیت بین المللی کشتی های کروز و اجرا اجتماعی فاصله گرفته است.

جزئیات بیشتر: دنبال مطلب coronavirus به روز رسانی در اینجا

وجود دارد در حال حاضر حداقل 283 موارد COVID-19 سراسر استرالیا و سه نفر کشته شده اند.

از آن 134 موارد در نیو ساوت ولز, 57 در ویکتوریا, 46 در کوئینزلند, 20 در جنوب استرالیا 17 در غرب استرالیا شش در تاسمانی یکی در سرزمین های شمالی و یکی در عمل است.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش coronavirus همه گیر زیر.

به روز رسانی زنده

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید استرالیا مدارس باید باز باقی می ماند برای زمان حال با وجود رشد calls برای آنها بسته به سرعت گسترش coronavirus.

آقای موریسون همچنین دستور داد تمام مسافران از ورود به کشور به خود منزوی برای 14 روز ممنوع بین المللی کشتی کروز برای یک ماه اجرا اجتماعی فاصله گرفته است.

صحبت کردن پس از یک ویژه ملی در جلسه هیئت دولت امروز تصمیم بگیرید که چه دوره از عمل ملت باید به سرعت گسترش این بیماری آقای موریسون گفت: بسته شدن مدارس خواهد انجام بیش از آسیب خوب.

عمومی واکنش در برابر این تصمیم بود فوری با مردم در تماس با تصمیم غیر مسئولانه و کوتاه اندیش.

https://twitter.com/RayWombold/status/1239047118372737025https://https://twitter.com/joshtoombs/status/1239034836225888256

https://platform.twitter.com/widgets.js

“مردم به طور طبیعی نگران مسائل از مدارس” آقای موریسون گفت.

“به انگلیسی افسر ارشد پزشکی مشاهده شده در طول دو روز گذشته این موضوع در مقیاس گسترده بسته شدن مدارس و آن را ممکن است به نظر می رسد ضد شهودی اما توصیه این است که این می تواند یک چیز بسیار منفی از نظر تأثیر بر این که چگونه این (اپیدمی) منحنی عمل به دو دلیل.

“هنگامی که شما را کودکان از مدرسه و قرار دادن آنها در جامعه گسترده تر توانایی آنها را به طور بالقوه در تعامل با دیگران را افزایش می دهد که خطر است. که درک ما بود.

“همچنین مسائل گله ایمنی که مربوط به کودکان است. دیگر اختلال تاثیر است که می تواند قرار داده و در معرض خطر در دسترس بودن بحرانی کارگران از جمله پرستاران و پزشکان و دیگر افرادی که در حال ضروری در جامعه به دلیل آنها را به باقی می ماند خانه و مراقبت از فرزندان خود را.

“بنابراین در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد عقل وجود دارد (در حال) دلایل خوبی که چرا شما نمی خواهد بود در حال حرکت به مقیاس گسترده تعطیلی مدارس. که می تواند وضعیت را بدتر و نه بهتر.

“ایالات متحده و سرزمین های در حال حرکت در این جهت است.”

پس از اعلام این مدارس باز خواهد ماند تا زمانی که بیشتر

PM گفت: این موضوع خواهد بود دوباره ارزیابی شده در روز جمعه.

Marnie اونیل

ساعت اسکات موریسون: “کمیته امنیت ملی ملاقات کرد قبل از ملی کابینه و ما نقل مکان کرد و در حال حاضر به مرحله بعدی است که هدف فعال مرحله.

واقعیت این است علائم هر توصیه های پزشکی را به درایو و پشتیبانی از تصمیم گیری است که ما در حال ساخت به عنوان یک ملی کابینه و دولت فدرال در سطح مشترک المنافع.

حقیقت این است که در حالی که بسیاری از مردم خواهد قرارداد این ویروس که روشن است فقط به عنوان افراد آنفولانزا هر سال آن را یک بیماری شدید از آنفولانزا.

اما برای اکثریت قریب به اتفاق به من گفت: هفته گذشته اکثریت حدود هشت یا 10 به عنوان توصیه ما این خواهد بود که یک بیماری خفیف و آن را منتقل می کند.

با این حال به عنوان مسن استرالیایی هستند و کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند و کسانی که بیشتر آسیب پذیر و کسانی که در جوامع از راه دور و از قبل موجود شرایط بهداشتی آن است که به مراتب جدی تر ویروس و نگرانی ما است.

هدف ما در این است که برای محافظت از آسیب پذیر ترین. بیشتر در معرض خطر است.

و من می خواهم به شما را از طریق دوباره تصمیم گیری ما گرفتن و ما امروز مصرف شده است. ما می دانیم که این ویروس نمی تواند کاملا متوقف شود.

البته نه هیچ کس می تواند انجام دهد. اما ما می تواند به سرعت گسترش یافته است. و ما پیش بینی خواهد شد که وظیفه ما بیش از شش ماه. هیچ کس می تواند برای برخی دانم چگونه این را اجرا خواهد کرد. آن می تواند کوتاه تر از آن می تواند طولانی تر از آن است.

در اقداماتی که ما در حال قرار دادن در جای خود به عنوان یک دولت است که ساخت این نوع از مفروضات اما این است که در حال به روز رسانی روزانه.

وجود دارد طیف وسیعی از راه دور حالات که هم کشیده توسط مدل در سراسر کشور و نه از آنها یک پیش بینی از آنها فقط به سادگی نشان می دهد که گسترش ویروس و آنچه را که آنها در نهایت می تواند به معنای. اگر شما نمی اقداماتی که به دنبال برای جلوگیری از گسترش و کاهش گسترش و سپس شما باید سناریو که شبیه به این. شما باید سناریو که در آن شما دریافت می کنید بسیار شدید اوج گسترش ویروس. شما ممکن است حرکت را از طریق آن بسیار سریع است اما چه اتفاقی می افتد این است که این ویروس می رسد بیشتر مردم با سرعت بیشتری و قرار می دهد که حداکثر فشار بر روی نظام سلامت است و بیشتر شدید پیامد های آسیب پذیر در جامعه است.

میزان اوج بستگی به میزان انتقال است. در کشورهایی که نرخ انتقال بالاتر است و نرخ انتقال بالاتر است مردم بیشتر خواهد بود. و این تاثیر بیشتر خواهد بود شدید.

اما در حالات دیگر این است که کمتر قابل توجه است و می توان آن را کمتر در نظر چگونه بسیاری از مردم می رسد. کار از ما, طرح کار از کار چیزی است که ما تماس بگیرید ‘تخت ‘اوج. و به این نتیجه, به عنوان مخالف به این نتیجه. آنچه ما به دنبال انجام دهید این است که مدیریت جریان بنابراین ما سرکوب تقاضا در سیستم های بهداشتی و اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به ارائه مراقبت است که استرالیایی ها نیاز دارید.

در این نوع سناریو است که آنچه که ما در حال کار برای رسیدن به این وسیله با برخی از تغییرات به راه, راه ICU بخش مدیریت و طبیعت توصیه ما به تاریخ و کار بسیار عالی که انجام شده است با افسر ارشد پزشکی کار با کشورها و مناطق به این معنی است که آنها می توانند با رسیدگی می شود. این به آن معنا نیست نخواهد بود و مشغول بار در بیمارستان های ما و یا تنش در سیستم و یا روز هنگامی که بیماران مورد نیاز خواهد بود وجود دارد و نمی شود نا امید نیست آنچه در آن به معنی.

آنچه به این معنی است که اگر ما می تواند همچنان به مدیریت گسترش چگونه این ویروس تاثیر در استرالیا و پس از آن ما قادر خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به ارائه خدمات و پشتیبانی ویژه به آسیب پذیر ترین استرالیایی هستند که در معرض بیشترین خطر از coronavirus. بنابراین کاهش گسترش. شما به صورت رایگان تا تخت. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما این حق است. ما را دیده اند دیگر کشورها پایین رفتن این مسیر است. استرالیا نیز پایین رفتن این مسیر است. راه شده اند مدیریت همه چیز از سفر گروه را به راه ما تا به حال قرنطینه ترتیبات در محل خود و جداسازی این ترتیبات تضمین شده اند که تعدادی از موارد ما تا به حال در استرالیا تا در حال حاضر آنها در حال رشد در حال حاضر نگه داشته شده است و کمتر از آنچه که ما شاهد هستیم در بسیاری از کشورهای دیگر. ما

کلاس اول سلامت سیستم در اینجا در استرالیا, اما نه بیمارستان سیستم خود را در آن می توانید با این معامله در آن افراطی ترین موقعیت چه که در بریتانیا و یا هر جای دیگری.

شب گذشته من تا به حال این فرصت را به صحبت با نخست وزیر بوریس جانسون و ما صحبت از طریق این نوع از حالات.

آن مهم است برای ما به مبادله یادداشت در مورد این مسائل بود که من با نخست وزیر Jacinda protocol wine studio همانطور که ما دیروز و بحث در مورد ترتیبات است که او در جای خود قرار داده دیروز در نیوزیلند و آنچه ما شده اند با توجه به خودمان. ما می رویم به دریافت استفاده می شود به تغییرات بیشتری در راه است که ما در زندگی ما بیش از شش ماه یا بیشتر. وجود خواهد داشت بیشتر رسوخ. وجود خواهد داشت بیشتر رسوخ. وجود خواهد داشت محدودیت بیشتر بر مردم حرکات و رفتار اما نکته این است که شما آن را در راه به موقع. شما آن را در یک مدیریت راه شما آن را در یک راه دقیق.

فقط به دلیل چیزی است که لازم نیست امروز به این معنی نیست که نمی توان لازم در سه هفته از هم اکنون و یا سه سال از هم اکنون. تنها چیزی که ما اعلام امروز بود که لازم نیست دو ماه پیش. به عنوان نرخ جامعه انتقال شروع به انتخاب کنید تا اقدامات جدیدی را در جای خود قرار داده و آنچه که شما به سادگی به من توضیح شما قرار داده و این اقدامات به عنوان شما دیدن این منحنی ها اتفاق می افتند و سپس شما می توانید صاف منحنی به شما به عنوان حرکت به جلو.

برخی از مکان های محل کار و مدارس و برخی دیگر آنها را به تصمیم گیری در طول مسیر و در آنها می توانید کار کردن بهترین توصیه است که آنها در دسترس است. استرالیا مردم هوشمند هستند. آنها عام مردم است.

گهگاه در هفته های اخیر و ماه ما را دیده اند برخی از نمونه هایی نیست که رفتار و تاسف انگیز است. برای اکثریت قریب به اتفاق استرالیایی آنها عام مردم است و ما باید به تکیه بر خود قضاوت نیز هست.

دولت نمی تواند مدیریت در هر ساعت از زندگی خود را و به شما بگوید چه باید بکنید در هر ساعت از روز, اما ما می توانید بپرسید شما را به گوش دادن به اطلاعات و خود را بهترین قضاوت به شما برای مراقبت از خود و خانواده خود و کسانی که در اطراف شما.

ما با تکیه بر استرالیایی است که روح به دنبال پس از هر یک از دیگر همانطور که ما از طریق دشوار ماه که پیش رو هستند.

امروز در حال حاضر آنها می خواهند به حرکت به تصمیم گیری است که ما باید مطابق با برنامه ریزی که من مشخص شده اند به شما.

اول از همه کمیته امنیت ملی ملاقات کرد قبل از ملی امروز کابینه و ما مصمم به انجام موارد زیر برای کمک به ماندن بگیرید پیش از این منحنی ما تحمیل خواهد شد پیش از این منحنی ما تحمیل جهانی پیشنهاد خود در انزوا نیاز در همه تازه واردان به استرالیا و موثر است از نیمه شب امشب.

دولت استرالیا نیز رها کردن کشتی های کروز از بنادر خارجی از ورود به استرالیا در بنادر از ورود به استرالیا پورت اولیه 30 روز و رو به جلو خواهد رفت در یک نورد اساس.

ملی کابینه نیز تأیید مشاوره HP PC امروز به معرفی و اجتماعی فاصله گرفته است.

قبل از من نقل مکان کرد به کسانی که من فقط می خواهم به روشنی در مورد محدودیت های مسافرتی من فقط اعلام کرد. همه مردم از آمدن به استرالیا خواهد شد مورد نیاز مورد نیاز خواهد بود من استرس به خود منزوی برای 14 روز. این بسیار مهم است.

آنچه که ما را دیده اند در هفته های اخیر است که بیشتر کشورها با داشتن مسائل با این ویروس و این بدان معناست که منبع برخی از این انتقال می آیند — انتقال هستند که از این کشورها. برنامه های ما موثر بوده است از این تاریخ و آنچه انجام خواهد داد این است که اطمینان حاصل شود که به ویژه استرالیایی ها که اکثر مردم از آمدن به استرالیا در حال حاضر در این پرواز زمانی که آنها دوباره به استرالیا, خود انزوا به مدت 14 روز انجام خواهد شد موثر در تراز وسط قرار دارد این منحنی که ما رفتن به جلو.

به طور مشابه ترتیبات برای خدمه کشتی را به همان اثر است. در موارد خاص که در آن ما باید استرالیایی در خدمه کشتی, پس از آن وجود خواهد داشت برخی از قرار دادی ترتیبات است که ما در جای خود قرار داده به طور مستقیم تحت فرمان استرالیا مرز زور به اطمینان حاصل شود که مربوط به حمایت در محل قرار داده. ما به دنبال برای کمک به استرالیا آمدن به خانه با تضمین این که پروازها همچنان به اجرای, اما زمانی که آنها به خانه آنها صرف خواهد شد یکی دیگر از 14 روز در انزوا. و بنابراین من باید تحت پوشش شماره موبایل. وقتی که می آید به اجتماعی فاصله, من می خواهم به عنوان خوانده شده به شما کلید بخش مشاوره که ارائه شد امروز. این ارائه شد به ملی کابینه.

این HPPC معتقد است که اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر مورد نیاز و معرفی خواهد شد به تدریج به کاهش اختلال. این است که بیشترین بهره را در به تاخیر انداختن انتقال است.

یک سال و 10 دانش آموز در یک مدرسه نخبگان در ویکتوریا تشخیص داده شده است با coronavirus پس از تماس با یک معلم که قبلا کردم این بیماری از مدرسه اصلی امروز تایید کرد.

کیسی دستور زبان در حال حاضر دارای سه شناخته شده موارد دیگری از جمله معلم.

دانش آموز یکی از هشت مورد جدید ثبت شده در وزارت امور خارجه امروز آوردن ویکتوریا مجموع به 57.

کری اصلی جاناتان والتر گفت: در یک ایمیل به پدر و مادر که مدرسه می ماند بسته حداقل تا 20 مارس هرالد سان گزارش شده است.

“ما متوجه این چالش های زیادی برای خانواده ها و کارکنان, با این حال ایمنی و سلامت جامعه اولویت اول ما است,” او نوشت.

Mr Walter گفت: این مدرسه بود که کاملا تمیز و یک جدول زمانی تنظیم شده است تا به دانش آموزان اجازه می دهد به جمع آوری کتاب ها و دستگاه های دیگر برای یادگیری در خانه.

کارکنان خواهد شد که دسترسی به مدرسه در روز دوشنبه در حالی که دانش آموزان قادر خواهد بود به بازدید از Kew و Donvale دانشگاه در زمان مجموعه ای در روز سه شنبه.

Marnie اونیل

یک مرد استرالیایی بازدید نیوزیلند دارای آزمایش مثبت برای coronavirus است و در حال حاضر خود منزوی در یک Wellington, اتاق هتل.

تاونزویل مرد Andre رینو-تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 آوردن تعداد NZ موارد به هشت.

آقای رینو-گفت: او به تاونزویل از فرانسه در سه شنبه 10 مارس شد و تا کنون نشان داده نمی شود هر گونه نشانه ای از بیماری است.

او تست شده توسط کوئینزلند مقامات بهداشت در روز پنج شنبه به دلیل او تا به حال شده است در خارج از کشور.

شب بعد او و همسرش سوار یک پرواز از بریزبن به ولینگتون.

آقای رینو-گفت: او موفق به دریافت یک تماس تلفنی در صبح روز شنبه از دکتر خود را تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“من در حال حاضر در خود انزوا در هتل در ولینگتون,” او گفت: نیوزیلند هرالد.

“من رفتم به دیدار پسر من برای صبحانه در نزدیکی یک کافه در زمانی که من یک تماس از دکتر من تایید من تست مثبت است.

“از وجود من رفت و مستقیما به اتاق هتل من کردم و در تماس با مقامات بهداشتی.

“من نمی آمده اند (به نیوزیلند) اگر من می دانستم که من مثبت بود.”

آقای رینو-گفت هرالد او هشدار داده هر دو نیوزیلند و کوئینزلند مقامات بهداشتی از وضعیت او بلافاصله پس از دریافت این خبر.

او گفت: مقامات فرودگاه از او پرسید که آیا او تنها به تازگی به سفر و یا از ایتالیا سرزمین اصلی چین یا کره زمانی که او وارد این کشور در شب جمعه.

پس از او تا به حال پرواز مستقیم از استرالیا او اجازه داده شد را وارد کنید و سپس رفت و مستقیما به هتل خود را.

— New Zealand Herald

جدید چند میلیون دلاری تلویزیون تبلیغات با هدف توقف گسترش coronavirus شده اند علنا تمسخر با برخی از نام تجاری استرالیا آنها را “اتلاف پول”.

یکی از جزئیات آگهی بهداشت مراحل شما می توانید. یکی دیگر از توصیه مردم از بازگشت از خارج از کشور و یا کسانی که تا به حال تماس با یک infectedperson به “به دنبال توصیه های پزشکی” اگر آنها دچار علائم شبه آنفولانزا.

“30 میلیون دلار برای تبلیغات است که آموزش مردم عقل ؟ بزرگ” یک نفر اظهار نظر در اخبار.com.au Facebook صفحه می نویسد: بن گراهام.

“چرا این نه در تلویزیون حدود یک ماه پیش یا بیشتر ؟” دیگری پرسید: اضافه کردن پیام شده بود “بیش از حد آهسته” به خارج.

“که راه به دیر و خیلی کم اطلاعات” دیگر اضافه شده در حالی که یکی گفت: “این اتلاف پول است”.

آنها بخشی از یک $30 میلیون ملی ارتباطات کمپین از دولت فدرال است.

آن را شامل تمام صفحه, روزنامه, آگهی, نمایش نامه نوشته شده توسط نخست وزیر اسکات موریسون وزیر بهداشت گرگ شکار و افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی.

“همانطور که شما بدون شک خواهد بود آگاه COVID-19 (همچنین به عنوان شناخته شده coronavirus) تحت تاثیر بسیاری در سراسر جهان از جمله استرالیا هر دو در خانه و خارج از کشور” را می خواند.

“COVID-19 است که یک عفونت ویروسی است که می تواند به مردم آنفولانزا یا سرماخوردگی-علائم مانند از جمله گلو درد و تب و سرفه و تنگی نفس. آن را با این حال می تواند عواقب جدی برای یک درصد از موارد به خصوص افراد مسن و آسیب پذیر است.”

آقای موریسون پس از آن توصیه می کند مردم را به نگه دارید تا با آخرین توصیه های بهداشتی.gov.au.

Marnie اونیل

آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد مدارس سراسر استرالیا بسته خواهد شد فردا به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان در اوج در سراسر کشور.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفته خودی “هنوز هم وجود دارد بالقوه” برای تعطیل کردن مدارس و مقامات خواهد هدایت شود توصیه های پزشکی.

یک سخنگوی دفتر نخست وزیر گفت ، com.او توجه خواهد بود تصمیم گرفت تا در یک ویژه ملی در جلسه هیئت دولت در ظهر زمانی که افسران ارشد پزشکی ارائه خواهد شد که حکم خود را.

مدارس در حال حاضر trialling یادگیری در خانه روش در پیش بینی از گسترده سازندگان: با وجود دولت و قلمرو رهبران داشتن عنوان نیاز در روزهای اخیر در استرالیا ،

https://platform.twitter.com/widgets.js

این موریسون دولت هشدار داد, همه گزینه ها روی میز برای کمک به مقابله با گسترش coronavirus که ممکن است شامل تعطیلی مدارس در آینده و حتی کامل مستند از کشور شبیه به ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

روز جمعه ساعت اصرار مدارس خواهد بود برای باز کردن کسب و کار در روز دوشنبه با وجود ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر که می آید را به اثر همان روز.

https://platform.twitter.com/widgets.js

از آن پس او copped شلاق از دانشمندان که می گویند تنها راه برای صاف اپیدمیولوژیک منحنی ویروس برای گسترش ممنوعیت به مدارس و دانشگاه ها — هر چه زودتر به جای بعد.

“همه چیز است تا برای در نظر گرفتن” افسر ارشد پزشکی برندان مورفی تلویزیون ABC گفت به خودی برنامه در روز یکشنبه.

جدید ملی کابینه برای مقابله با COVID-19 خواهد آمد با هم از طریق تلفن قلاب تا در ظهر.

https://platform.twitter.com/widgets.js

هفتگی جمع آوری شد و مورد توافق در روز جمعه شورای استرالیا دولت (COAG) نشست و ساخته شده است تا از ساعت شش premiers و دو رئیس وزیران و همچنین به عنوان کلید فدرال وزرا و کارشناسان پزشکی مانند پروفسور مورفی.

آقای هانت گفته خودی سوال از مدرسه تعطیل خواهد بود بسیار راهنمايي مشاوره پزشکی به عنوان تعدادی از ویروس موارد در استرالیا بالای 250.

پروفسور مورفی گفت: “نمی خواهید به حرکت می کند بیش از حد در اوایل چیزی شبیه به آن به دلیل خطر مصرف پدر و مادر از نیروی کار به دنبال پس از کودکان خود را, به خصوص اگر آنها در پزشکی و سلامت بخش است.

“یکی از جالب و جنبه های مثبت این ویروس است که, شده اند وجود دارد گزارش بسیار کمی از علامتدار عفونت در کودکان,” او گفت:.

“چه ما نمی دانیم این است که آیا کودکان در حال آلوده شدن اما فقط نمی توانید علائم. آنها هنوز هم می تواند گسترش آن و یا آنها در حال آلوده شدن. سابق است که احتمالا بیشتر احتمال دارد.”

Marnie اونیل با سیم

پاک کننده کامل دنده محافظ شده اند و فیلم برداری ضد عفونی مشترک المنافع مجلس دفاتر در سیدنی که در آن پیتر داتون با حضور در جلسه هیئت دولت در روز سه شنبه.

صفحه اصلی وزیر امور اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه تنها چند روز پس از بازگشت از ایالات متحده که در آن او در دیدار با مقامات از جمله Ivanka Trump.

https://platform.twitter.com/widgets.js

او مورد آزمایش قرار گرفت و پس از بیدار شدن از خواب با تب و گلو درد اما گفت: امروز صبح او “احساس خوب”.

نخست وزیر اسکات موریسون شانه ای بالا انداخت تماس به خود منزوی در پی Mr Dutton وضعیت پس از دریافت مشاوره از افسر ارشد پزشکی.

آقای موریسون گفت: به او گفته شد یک آزمایش غیر ضروری بود چرا که او در تماس با آقای Dutton در 24 ساعت قبل از او نشان داد علائم.

“(کوئینزلند بهداشت) توصیه من این است که آنها نگران مردم من تا به حال تماس نزدیک با پس صبح (مارس) 11th,” Mr Dutton گفت: 2GB.

“وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد سفر من به کاخ سفید و غیره اما همه از توصیه های پزشکی می گوید که هیچ بحثی در رابطه با آن دوره و یا حتی کابینه پیش از آن در هفته و این بسیار روشن است.”

Marnie اونیل

سخت جدید کنترل مرز برای محافظت از استرالیایی ها از قرار گرفتن در معرض بیشتر به coronavirus شد و بعد از امروز.

رئیس پزشکی افسران را تحویل آخرین توصیه ها به عنوان یک ملی تشکیل کابینه متشکل از نخست وزیر اسکات موریسون و دولت premiers زمانی که آنها خود را نگه دارید اولین جلسه بعد از امروز.

نیوزیلند در حال حاضر نقل مکان کرد به سفت شدن و امنیت زیستی با سفارش هر فرد از ورود به کشور از جمله NZ شهروندان و دارندگان اقامت دائم.

استرالیا در حال حاضر محدود پروازها شامل بازدید از برخی از در معرض خطر کشور با مقامات تحت فشار برای گسترش ممنوعیت به مسافران از ایالات متحده است.

Marnie اونیل

در این سال زنده سیدنی نور جشنواره لغو شده است به دلیل شیوع کروناویروس.

آن به شرح زیر توصیه هایی از دولت فدرال برای محدود کردن رویدادهای عمومی به کمتر از 500 نفر شروع از دوشنبه.

https://platform.twitter.com/widgets.js

“زنده سیدنی یک ستاره درخشان در سیدنی تقویم رویداد بنابراین تصمیم به لغو نشده بود به آرامی گرفته” NSW وزیر گردشگری استوارت آیرس گفت.

“به عنوان رویداد صاحب ما باید به دنبال مشاوره از مقامات بهداشتی برای اطمینان از سلامت و ایمنی شهروندان ما و همه
درگیر با رنگی سیدنی.”

جشنواره برنامه ریزی شده بود به اجرا بین 22 مه و ژوئن 13.

Marnie اونیل

شده است وجود دارد یک سنبله در coronavirus موارد در ویکتوریا یک شبه با 13 مورد جدید.

آخرین قربانیان شامل 11 مرد و دو زن با سن بین 20 و 69.

خروش می آورد ملی در مجموع به حداقل 250.

دولت مقامات بهداشتی در ویکتوریا گفت: 10 نفر دوره نقاهت در خانه و یکی در یک وضعیت با ثبات در بیمارستان است.

همه موارد جدید به دست آورد, و در خارج از کشور و یا از طریق تماس نزدیک با تایید موارد Covid-19.

“ما در حال بررسی این سرعت در حال تحول وضعیت روزانه و ادامه خواهد داد به ارائه تا به روز اطلاعات به جامعه” ویکتوریا رئیس بهداشت افسر پروفسور برت Sutton گفت:

“برای این ویروس به گسترش, گسترش, از تماس شخصی است که به احتمال زیاد مورد نیاز است. اما بازدید کنندگان به مکان های که در آن موارد شده اند باید با آگاهی از علائم و نشانه های COVID-19.

“نزدیک تماس شخصی است که حداقل 15 دقیقه چهره به چهره و یا بیش از 2 ساعت در همان اتاق.

“در حال حاضر ما نیاز به فکر و گام به حداقل رساندن خطر COVID-19.”

پروفسور Sutton گفت: بیش از 1000 تماس نزدیک از کسانی که آلوده به تاریخ تا به حال تست شده با نتایج مثبت است.

Marnie اونیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de