Coronavirus عفونت های فزاینده در کشورهای خارج از چین — از جمله مناطق اروپا و خاورمیانه و آسیا است که در مورد بهداشت جهانی مقامات که می گویند “پنجره فرصت” برای جلوگیری از ویروس شدن.

بسیاری از موارد جدید در خارج از چین هیچ روشن اپیدمیولوژیک لینک, مانند, سفر, تاریخچه به چین و یا تماس با یک مورد تایید شده.

“ما به ویژه نگران افزایش موارد در جمهوری اسلامی ایران” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بیش از آخر هفته.

“آنچه گزارش شده از کره جنوبی و ایتالیا روز گذشته نیز یک ماده از نگرانی و چگونه این ویروس در حال حاضر در حال گسترش به دیگر نقاط جهان … پنجره فرصت باریک است,” او گفت:.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 78,000 مردم در سطح جهان است. از کسانی که نزدیک به 77,000 موارد گزارش شده در چین و تقریبا از 2500 نفر کشته شده اند از این بیماری است.

در حال حاضر وجود دارد موجی از coronavirus موارد و مرگ و میر در خارج از چین است.

بیش از 40 نفر آلوده شده اند در ایران و هشت نفر کشته شدند که از روز شنبه این کشور را وزارت بهداشت اعلام کرد.

در ایتالیا تعداد تایید ویروس موارد افزایش یافت و به 152 و یک فرد سوم فوت کرد. مقامات تصمیم به ونیز, کارناوال, لغو لیگ برتر مسابقات فوتبال و بسته تئاتر در پاسخ.

در شب یکشنبه اتریش همه متوقف آموزش ترافیک به و از ایتالیا پس از سوء ظن است که یک قطار در جنوب مرز با ایتالیا تا به حال دو مسافر احتمالا آلوده به ویروس در هیئت مدیره, مقامات گفت.

در کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در گفت دولت او افزایش یافته بود خود را ضد ویروس هشدار سطح توسط یک شکاف به “قرمز” و به بالاترین سطح خود در پاسخ به گسترش این بیماری است که آلوده بیش از 600 نفر در این کشور عمدتا در چند روز گذشته. کره جنوبی گزارش داد که سه نفر بیشتر مرگ و میر بالا بردن آن مرگ و میر به شش.

در آمریکا 35 coronavirus موارد گزارش شده است.

“در حالی که CDC نظر #COVID19 یک وضعیت جدی است و در نظر گرفتن آمادگی اقدامات فوری خطر در ایالات متحده در نظر گرفته شده است پایین” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است. “هر کس باید همیشه نگاهی ساده روزانه احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش بیماری های تنفسی.”

CDC ارسال یک سفر متوجه روز یکشنبه برای ژاپن, گفته, شده اند وجود دارد گزارش های پایدار در ژاپن است.

CDC در توئیتر خود نوشت: “افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی مزمن باید در نظر تعویق انداختن غیر ضروری سفر به ژاپن است.”

هرالد خدمات سیم مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im