Coronavirus مرگ و میر: این نمودار نشان می دهد که چگونه کانادا در مقایسه با جهان

هنگامی که شما تنظیم جمعیت ما در حال انجام یک کمی بدتر از آلمان—و تنها کمی بهتر از ایالات متحده

به عنوان تعدادی از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 عبور از 250000 نفر در جهان بی امان صعود از عفونت و مرگ و میر می شود تقریبا بیش از حد برای مردم به درک. برای مثال در آن زمان تقریبا یک دهه برای 58,220 آمریکایی به مرگ در جنگ ویتنام و در عین حال COVID-19 کشته و حداقل این تعداد در دو ماه.

کانادا در نهمین هفته از خود جدا می کند. پس ملت اولین مرگ ثبت شده در بریتیش کلمبیا در مارس 8, حدود 4000 نفر در این کشور کشته شده اند از COVID-19. در ابتدا اعداد تیراندازی شد تا بیش از 100 درصد در هفته. اما در دو هفته گذشته این افزایش باید کاهش یابد. در این هفته از آوریل 19 تا 25 شاهد 22 درصد افزایش به 1,025 مرده برای این هفته از 838 در هفته گذشته است. هفته آینده, مارس 26 مارس 5, یکی دیگر از 1,102 مرگ و میر ثبت شد. در حالی که این شماره ها به طرز وحشیانه ای آنها را تا حد زیادی تثبیت شده حداقل برای لحظه ای.

(Patricia Treble and Lauren Cattermole)

(پاتریشیا سه برابر و لورن Cattermole)

که به طور کلی مرگ و میر به عنوان از آوریل 5-4,000 فوت کرده اند در کانادا—کوچک ممکن است نسبت به 70,000 مرده در ایالات متحده, اما این شکاف بزرگ و باریک قابل توجهی که در مجموع تعداد مرگ و میر برای کسانی که دو کشور در حال رسم شده در نمودار لگاریتمی همراه با کسانی که از انتخاب ملت که داستان های خود را به بگویید. چنین نمودار خوبی برای شناسایی روند هنگامی که با رشد نمایی این ویروس و مرگ و میر به ویژه در میان حوزه های قضایی مختلف جمعیت اندازه. و همچنین با چیدن همان نقطه شروع این بیماری همه گیر برای هر ملت, نمودار اجازه می دهد تا مقایسه بین کشورها بیشتر طول شیوع بیماری خود را مانند ایتالیا و اسپانیا با کشورهایی که می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در آن کشورها و تعطیل زودتر.

برای مثال کانادا نرخ مرگ—تا حد زیادی ناشی از مرگ و میر در دراز مدت مراقبت و سالمندان با امکانات — در حال رشد بسیار سریع تر از کسانی که در کره جنوبی و ژاپن و استرالیا که در کاهش شیوع بیماری خود را به طور چشمگیری. در واقع کانادا منحنی زیر که از آلمان که بزرگترین ششم شیوع در جهان است اما توانسته است برای جلوگیری از داشتن آن بیمارستان ها و سیستم های پزشکی, غرق, مانند کسانی که در ایتالیا و اسپانیا. در بخشی از کارشناسان بر این باورند که به دلیل یک کمپین گسترده از تست و ردیابی تماس به معنای شناخته شده موارد می تواند شناسایی جدا شده و با توجه به درمان قبل از حمل به طور جدی بیمار شد.

(Patricia Treble and Lauren Cattermole)

(پاتریشیا سه برابر و لورن Cattermole)

یکی دیگر از راه نگاه کردن به مرگ و میر در میان ملل است که به تساوی برای جمعیت خود را در تفاوت با خرد تجمعی مرگ داده ها در “را در هر 100000 نفر جمعیت” بر اساس. این همان راه جرم و جنایت داده ها استاندارد است بنابراین قتل نرخ در تورنتو و هالیفاکس را می توان در مقایسه با یک “سیب-به-سیب” پایه و اساس. و که که در آن همه چیز جالب است. برای یک, کانادا, نرخ مرگ و معکوس است که از آلمان به مراتب بیشتر از نزدیک زمانی که جمعیت برداشته شده است به عنوان یک عامل است. به عنوان خوب به مراتب بیشتر ominously بریتانیا به نظر می رسد پس از راه مرگبار حک شده ایتالیا در حالی که تند و ناگهانی افزایش مرگ و میر در ایالات متحده است بی بدیل در میان کشورهای دیگر با جدی COVID شیوع است.

این نمودار تنها به عنوان خوب به عنوان داده ها. و همه کارشناسان اذعان دارند که داده های کنونی احتمال زیاد نیست گفتن تمام داستان COVID-19 بیماری همه گیر. در خاص وجود دارد نگران کننده افزایش بیش از حد “مرگ” در بسیاری از کشورهای تعیین شده توسط به دنبال در تاریخی میانگین از مرگ و میر در این زمان از سال و پس از آن توطئه تعداد واقعی مرگ و میر در سال 2020 برای همان زمان است. با توجه به بار مالیکه انجام داده خیلی از اطلاعات الک وجود دارد 153,000 مرگ و میر بیشتر از حد معمول در 21 سازمان ملل آن است که ردیابی از جمله 58,000 بالا گزارش COVID-19 مرگ و میر. که دوگانگی نشان می دهد که مرگ و میر COVID-19 ممکن است به مراتب بالاتر از در حال حاضر اذعان کرد. (کانادا را فراهم می کند تا به روز مرگ داده است.)

پس از آن وجود دارد بلژیک که ارائه شده است در این دو لگاریتمی مرگ نمودار. مرگ آن نرخ سرانه است که بالاترین در جهان است. کوچک کشور اروپایی (پاپ. 11.6 میلیون دلار) بوده است بسیار سخت ضربه توسط ویروس در عین حال بخشی از توضیح بالا برای آن مرگ و میر ممکن است به دلیل آن مقامات از جمله بیشتر COVID-19 مرگ و میر در آمار خود را از کشورهای دیگر به ویژه کسانی که در خارج از بیمارستان.

سرعت که در آن COVID-19 اتحادش را تغییر جهان خیره کننده است. در عین حال مرگ است که همیشه با ما, هر چند نه از چنین مهلک عفونت است. در حالی که در مقایسه با دو ماه COVID-19 تلفات به جنگ ویتنام کمک می کند تا با قرار دادن تلفات خود را به دیدگاه واشنگتن پست اشاره می کند که بیماری های قلبی و سرطان هر یک ادعا می کنند حدود 100000 آمریکا زندگی می کند در همان دو ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de