کروناویروس یک بیماری همه گیر اعلام موارد در ایالات متحده و ماساچوست در ادامه به افزایش

Coronavirus شیوع اعلام شده است یک بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه به عنوان موارد در سراسر جهان همچنان به افزایش “تا حد زیادی خارج از کنترل” بالا بردن پرچم قرمز به کشورهایی که گرفته نشده اقدام نشده است.

به تاریخ وجود دارد 125,865 تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است که باعث شده 4,615 مرگ و میر.

در ماساچوست coronavirus آلوده 95 نفر با هشت بیمارستان بستری است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر گزارش مقامات بهداشت گفت.

جان کانر از دانشگاه بوستون ملی در حال ظهور بیماری های عفونی آزمایشگاه گفت: اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر حذف “آخرین بقایای deniability” برای هر کشور در نظر گرفتن این ویروس بیش از حد به آرامی.

“این ویروس از آن منتشر شده است تا حد زیادی خارج از کنترل در سراسر جهان” کانر اضافه شده است.

“من فکر نمی کنم کسی در هر گونه شک در مورد این که آیا آن را یک بیماری همه گیر است یا نه. اگر شما به دنبال در نقشه های این بیماری, شما می توانید ببینید که آن را بیش از همه جهان است,” او گفت:, و اضافه کرد که تحت فشار به عمل می کنند.

با معکوس کردن و البته با استفاده از کلمه “همه گیر” که آن را قبلا خودداری از U. N. آژانس بهداشت به دنبال شوک بی حال کشور به بیرون کشیدن تمام متوقف می شود و دیگران اضافه شده است.

دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت: “یک بیماری همه گیر اعلام تایید آنچه که داده ها نشان داده اند برای هفته: COVID-19 در حال گسترش است و در بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. این به این معنا نیست آن را شدید تر امروز از آن روز گذشته بود. این یک هشدار: هر کشور نیاز به آماده شدن برای کوروناویروس.”

این است که طبقه بندی به عنوان یک بیماری همه گیر در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید که بسیاری از ایمنی نیست. برچسب جدید تغییر نمی کند و اکشن است که در نظر گرفتن برای مبارزه با ویروس Tedros Adhanom Ghebreyesus این که رئیس توضیح داد: در طول یک شنبه اخبار جلسه.

“ما باید به نام هر روز برای کشور به اقدامات فوری و اقدام تهاجمی. ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن” Ghebreyesus گفت.

“همه گیر است نه یک کلمه استفاده کنید به آرامی و یا سردستی. این یک کلمه است که اگر سوء استفاده می تواند باعث ترس غیر منطقی و یا غیر قابل توجیه و پذیرش است که مبارزه است منجر به درد و رنج غیر ضروری و مرگ” Ghebreyesus اضافه شده است.

کانر گفت: زمانی که که باعث می شود طبقه بندی آن را به دنبال چیزهای خاصی مانند پایداری شواهدی از گسترش و جامعه گسترش در مکان های مختلف.

او گفت: pandemic برچسب تغییر نمی دهد بسیار برای ساکنان ماساچوست. موارد در دولت افزایش یافت و به 95 روز چهارشنبه با توجه به مقامات بهداشت عمومی.

دکتر تاد Ellerin مدیر بیماری های عفونی در جنوب ساحل سلامت گفت: این ویروس هنوز آمار اوج خود در خارج از کشور و یا در ایالات متحده است.

“اکثر متحده در حال حاضر باید این ویروس و ما می دانیم که آن را فوق العاده مسری است و به احتمال زیاد این خواهد شد به اپیدمی نسبت با وجود بهترین تلاش های ما” گفت: Ellerin. یک بیماری همه گیر اشاره به گسترش در یک منطقه خاص و یا جامعه است.

“همیشه چیزی وجود دارد که شما می توانید لمس کنید که آلوده” گفت: Ellerin تشویق سخت کوش شستن دست ها.

آخرین جهانی همه گیر بود آنفولانزای H1N1 در سال 2009 که به کشته شدن صدها هزار نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im