Coronavirus حقایق در تقابل با لیبرال مستند دیوانگی

کودکان و نوجوانان آن زمان به رشد و صحبت در مورد کوروناویروس.

در حال حاضر کودکان — و “کودکان” منظورم این است که اکثر سیاستمداران لیبرال و گروه در رسانه های جریان اصلی — من درک می کنم که شما می ترسم.

شما در حال ترس و ویروس مرگبار است. شما در حال ترس از تاثیر آن بر زندگی ما. اما بیشتر از همه, شما کاملا وحشت زده که به نحوی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استفاده از آن برای به دست آوردن دوباره انتخاب شود.

اما coronavirus مانند یک تهدید جدی است که در آن نیاز به کار گرفته شده توسط بزرگسالان است. خود را ثابت ندبه در مورد “تهمت می خواهد شما را به نوشیدن آب ژاول” توسط یک نوجوان حواس پرتی. همان را با کودکانه #GrandmaKiller بی معنی است.

اما من می دانم که تفکر منطقی در مورد مسائل دشوار لطمه می زند و سر خود را (من به دنبال در شما به لیمو) بنابراین اجازه دهید من شما را از طریق گام به گام:

اول coronavirus جان مردم. که بد است.

دوم بستن اقتصاد و مجبور 33 میلیون نفر بر روی بیکاری بد است بیش از حد. واقعا بد است.

سوم وجود ندارد دیزنی سحر و جادو است که هر کدام از این چیزهای بد فقط از بین برود.

به عبارت دیگر — و این است که یک مفهوم رشد یو پی اس با تمام زمان — همه چیز بد می رویم به اتفاق می افتد بدون توجه به آنچه که ما انجام دهد. برخی از مردم در حال رفتن برای مردن. برخی از مردم در حال رفتن به از دست دادن زندگی خود را کار می شود و در سمت چپ در فقر است.

بنابراین هنگامی که شما شروع به مهر زنی پای خود را و فریاد “شما در حال کشتن مادر بزرگ!” هر بار که کسی در مورد مذاکرات به مردم اجازه بازگشت به کار شما صدا … خوب رشد کرده است.

همانطور که برای “کشتار بزرگ” اجازه دهید فکر می کنم در مورد آن. بله این درست است که coronavirus است که به مراتب خطرناک تر به افراد مسن تر از هر کس دیگری. در ماساچوست حدود 60 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر مرتبط شده اند به خانه های سالمندان. در خطر باعث CNN Chris Cuomo به کلاچ معابد خود و پیچ و تاب خوردن بر روی زمین — اجازه انجام برخی از ریاضی.

وجود دارد 6.7 میلیون نفر در ماساچوست است. وجود دارد 41,000 مردم در خانه های سالمندان بیش از 2,600 از آنها فوت کرده اند از coronavirus. که یک نفر از هر 15 نفر. که یک تعداد وحشتناک.

اما در حالی که این تاثیر در خانه های سالمندان است ویرانگر تاثیر در بقیه از ما نیست. باقی مانده از 1800 coronavirus مرگ و میر در میان دیگر 6.6 میلیون خلیج Staters برابر نرخ مرگ فقط یک در 3,667.

در حال حاضر را از مرگ هر کس 70 و بالاتر — 84 درصد از مرگ و میر اما فقط 12 درصد از جمعیت و افراد جوان و سالم در ماساچوست هستند و تقریبا در هیچ خطر مرگ ناشی از کوروناویروس. همان روند امر به بستری شدن در بیمارستان وجود دارد: بیشتر COVID-19 بيمار در 80+ جمعیتی در این دولت از همه گروه های سنی زیر 60 ترکیب شده است.

زیرا خطر است که تقریبا به طور کامل بر محور یک گروه از افراد بیشتر در معرض بیشترین حفاظت در حالی که بقیه از ما می تواند بازگشت به کار.

همانطور که برای شما احمقانه #GrandmaKiller برچسب اگر شما متوجه نمی …”مادر بزرگ” در حال حاضر در حال تحمل فشار از COVID-19.

مردم بیش از 60 حتی کسانی که “قفل شده” در خانه های سالمندان هنوز در حال ویران این بیماری در همان زمان ما در حال از بین بردن اقتصاد ما و صدور حکم مردم را به فقر در تلاش به آنها را ذخیره کنید.

ساکنان خانه سالمندان نیست, کشته شدن توسط یقه آبی ها قصد بازگشت به محل کار یا خانواده ها از رفتن به ساحل. ما انداخته 780,000 خلیج Staters از کار و نامتناسب مرگ و میر در میان سالمندان است که هنوز سر به فلک کشیده.

آیا این عادلانه است که 40 ساله می تواند بازگشت به کار فردا و در صورت کمتر در معرض خطر از COVID-19 از افراد جدا شده در دراز مدت مراقبت ؟ بیش از آن منصفانه یک خانواده کسب و کار نابود می شود توسط یک مستند.

اما به هر مادر است گفت: هر گریه کودک در سراسر تاریخ بشر زندگی عادلانه نیست.

آن زمان برای “indefinite خاموش شدن” کودکان به رشد است.


مایکل گراهام مکرر کمک کننده به بوستون هرالد. او را دنبال کنید در توییتر @IAmMGraham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de