Coronavirus بیمارستان صحرایی در بوستون کنوانسیون آماده برای بیماران این هفته

یک تعهد عظیم برای تبدیل بوستون مرکز کنوانسیون کاورنو زمین نمایشگاه به طور موقت بیمارستان برای coronavirus بیماران فقط در چهار روز رو در جریان این آخر هفته است و می تواند فضای آماده در اوایل این هفته شهردار بوستون مارتین والش گفت:.

“ما به آن نیاز نیست اما همانطور که می بینید اعداد صعودی. به عنوان این اعداد افزایش وجود خواهد داشت نیاز به تخت اضافی و این که چه خواهد شد فعال کردن مرکز همایش” والش گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در مقابل شهرستان سالن.

کارگران از اتحادیه های کارگری و سازمان های دیگر ملبس به دستکش و ماسک صورت در روز یکشنبه و بنا سفید موقت دیوارها و ایجاد صدها نفر از اتاقهای آن خانه را بیماران باید coronavirus همه گیر پایمال بوستون بیمارستان.

هنگامی که ساخت خارج انجام شده است اواخر این هفته در بوستون کنوانسیون و مرکز نمایشگاه برگزار خواهد شد 1,000 تخت افزایش ظرفیت برای درمان coronavirus بیماران. از آن 500 خواهد بود برای افراد بی خانمان و دیگری 500 خواهد بود برای noncritical بیمارانی که می خواهم در غیر این صورت باید در بیمارستان است. نیز وجود خواهد داشت شش حاد-مراقبت سوئیت و یک درمان فیزیکی مجموعه و همچنین 52 ایستگاه پرستاران و 48 امکانات حمام.

بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است از COVID-19 در ماساچوست و بیمارستان درست مثل یک در BCEC کمک خواهد کرد تا فضای داخل فشرده-مراقبت های ويژه برای اکثر بیماران بدحال.

“ما در حال آماده شدن برای آنچه می آید راه ما برای ما ساکنان آسیب پذیر و برای همه ما ساکنان. اما آنچه ما نمی خواهیم این است که باید به محدودیت های جدید پزشکی ظرفیت” والش به خبرنگاران گفت: معرفی مجموعه ای از سختگیرانه تر stay-at-home اقدامات و خواسته همه ساکنان به پوشیدن ماسک هر زمان که آنها در.

این BCEC یکی از سایت های مختلف در حال تبدیل به بیمارستان به عنوان دولت پرانتز برای افزایش coronavirus بیماران. آخرین مدل سازی نشان می دهد تا به 172,000 ساکنان ماساچوست می تواند قرارداد COVID-19.

افزایش انتظار می رود که به اعتصاب بین آوریل 10 و 20 بیکر گفت.

موقت بیمارستان در حال احداث در ورچستر را DCU مرکز UMass Medical و در پایگاه مشترک کیپ کاد در همکاری با کیپ Cod بیمارستان. این سه سایت را افزایش می دهد Bay State بیمارستان ظرفیت از 1500 تا 2000 تخت رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: روز شنبه در سخنرانی خود در ورزشگاه ژیلت در فاکسبرو که در آن یک درایو از طریق آزمایش سایت برای خط مقدم پاسخ باز شد.

بیکر گفت: “تعدادی” از سایت های دیگر نیز در نظر گرفته شود. چندین بیمارستان از جمله مورتون بیمارستان در تونتن — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از پرستاری ماهر امکانات در حال تبدیل به کروناویروس مراکز درمانی.

این COVID-19 بیمارستان خواهد بود و کارکنان توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی به عنوان به خوبی به عنوان داوطلب سلامت کارکنان مراقبت بیشتر از آنها در حال بیرون آمدن از بازنشستگی.

“ما مقدار زیادی و تعداد زیادی از افرادی که بسیار ماموریت محور که در پاسخ به یک تماس در این شرایط خاص و اوضاع و می خواهند به وجود داشته باشد برای همسایگان خود و دوستان و همکاران” بیکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de