Coronavirus برجسته بی عدالتی در میان غربی بهبهان. مدارس

حدود یک دقیقه پیش

در McKeesport منطقه مدرسه منطقه, سرپرست علامت Holtzman تخمین زده می شود بیش از یک هزار خانواده یا اصلا قابل اعتماد دسترسی به اینترنت و یا لازم است دستگاه های تکنولوژیکی برای تکمیل آنلاین مدرسه.

درس های ساخته شده در دسترس از طریق کاغذ جزوه رسانه های اجتماعی و سایت منطقه, او گفت:. تکمیل مواد به شدت تشویق—اما لازم نیست.

“وجود دارد هیچ راه ساده برای کار اجباری برای همه کودکان با دسترسی مسائل” Holtzman گفت. “ما آرزو داشتیم بیشتر منابع اما در این مرحله ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

وقتی که می آید به آموزش دانش آموزان در پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارش برخی از مناطق در سراسر منطقه در حال آماده تر از دیگران است. دولت انتقال به آموزش از راه دور در معرض بی عدالتی گسترده در میان مدارس وقتی که می آید به بودجه و منابع در دسترس— بی عدالتی وجود داشته است که مدتها قبل از covid-19 گیر رهبران منطقه می گویند.

“بسیاری از دیگر مدارس در Allegheny County هستند شناخت سهام موضوع این است که یک, یکی,” Holtzman گفت.

رژیم صهیونیستی. تام ولف پنج شنبه اعلام کرد که مدارس باقی خواهد ماند بسته باقی مانده از 2019-2020 سال تحصیلی.

در Allegheny دره مدرسه منطقه در سراسر شهرستان های بالقوه برای آموزش از راه دور ملاقات و با خوش بینی بیشتر.

“تعطیلی مدارس را در یک حس آزاد معلمان از برنامه در راه است که اجازه داده است ما را به طور کامل تغییر چشم انداز ما در چه یادگیری و آموزش به طور بالقوه می تواند” گفت: سرپرست پت Graczyk.

دانش آموزان در کلاس هفت از طریق 12 تمام شد با ارائه لپ تاپ و یا قرص. دانش آموزان در کلاس های چهار طریق شش داده شد iPads ها.

کلاس های جوان با استفاده از چاپ جزوات اما همچنین با استفاده از یک برنامه به نام بالا و پایین رفتن برای ارتباط با معلمان دیجیتالی. وجود دارد یک “مشت” از خانواده ها که لازم نیست اتصال به اینترنت Graczyk گفت: اما این منطقه در حال کار برای ارائه هر کجا که ممکن است.

Graczyk اذعان منطقه خود است تا حدودی از یک مزیت: آنها منابع و کارکنان فعال شوند. اندازه متوسط از منطقه نیز اجازه می دهد تا برای بیشتر اتصال, او گفت:, و ارتباط بهتر به معنی شانس جلسه هر دانش آموز با نیازهای فردی.

وجود دارد یک استارک دیجیتال تقسیم جدا Allegheny County مدرسه منطقه و حتی محله های فردی در درون آنها گفت: Anthony هملت سرپرست پیتسبورگ مدارس دولتی.

“آن را به ارمغان می آورد به نور برخی از بی عدالتی که وجود داشته در حال حاضر در مدرسه ما منطقه” هملت گفت. “ما شده است صحبت کردن در مورد شکاف دیجیتال در منطقه ما برای سال در حال حاضر, اما آنچه ما واقعا انجام شده در مورد آن؟”

دسترسی به دستگاه و اینترنت شده است منطقه را چالش اصلی هملت گفت. پیتسبورگ مدارس عمومی صادر کرد, نظرسنجی برای خانواده ها در اوایل تعطیلی مدارس و شناسایی جوامع با کد پستی نیاز به اینترنت و یا دستگاه.

به عنوان منطقه آماده برای شروع آموزش از راه دور مارس 16 هملت گفت: آنها باید با همکاری پیتسبورگ فناوری شورای محله آموزش داد و دیگر بشردوستانه همکاران برای قرار دادن در یک نظم اولیه از حدود 7000 رایانه برای دانش آموزان نیازمند است.

“ما باید محتوای آنلاین و, ما می توانیم ارائه آموزش آنلاین گفت:” هملت. “اما مشکل این است که همه فرزندان ما باید تکنولوژی و دسترسی به اینترنت است.”

دیگر مناطق در Allegheny County را نیز متوسل به جمع آوری اعانه و کمک های مالی برای جبران کمبود منابع. در وودلند هیلز مدرسه منطقه مطرح شده در حدود $30,000 در طول یک آخر هفته برای خرید دستگاههای Chromebook برای منطقه دانش آموزان است.

در Westmoreland County, Greater لتروب سرپرست گرجستان Teppert می گوید: این منطقه توزیع شده است, صدها نفر از Chromebooks و بیش از 40 پهنای باند قابل حمل دستگاه به مطمئن شوید که دانش آموزان قادر به اتصال از خانه های خود را برای آموزش از راه دور در مدرسه بسته شدن.

در برخی موارد او گفت: دانش آموزان ممکن است نیاز به مکمل دستگاه در حال حاضر در خانه های خود به دلیل متعدد دیگر اعضای خانواده نیاز به کار آنلاین.

Hempfield منطقه دانش آموزان در کلاس های 6 تا 12 شده اند با استفاده از منطقه صادر شده Chromebooks در طول سال سرپرست Tammy Wolicki گفت.

“ما معلمان و دانش آموزان شده است با استفاده از گوگل کلاس درس برای مقاصد آموزشی است که اجازه می دهد تا برای انتقال نرم و صاف به آموزش مجازی برای دانش,” او گفت:.

دانش آموزان ابتدایی ارائه شده Chromebooks اگر آنها لازم نیست که یک خواهر و برادر که صادر شد از طریق یکی از ثانویه برنامه. دستگاه های شخصی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اما این منطقه قصد دارد به موضوع های اضافی کامپیوتر به خانواده ها با دانش آموزان متعدد در هفته آینده و پس از ساخت مطمئن شوید که در هر خانه حداقل یک دستگاه.

“در حالی که ما تنها در شروع هفته دو با آموزش مجازی و آموزش ما را به یک شروع خوب به خاطر صبر و انعطاف پذیری و درک درستی از والدین دانش آموزان و معلمان” Wolicki گفت.

اکثر مدارس در تکیه های محلی خود را پایه مالیاتی برای اکثر بودجه نیاز دارد—به عنوان یک نتیجه, مناطق واقع در ثروتمند شهرداری ها اغلب منابع بیشتر به آدرس این بیماری همه گیر.

“ما نمی باید محلی پایه مالیاتی به عنوان بزرگ به عنوان برخی از دیگران در اطراف آن جوامع” Holtzman گفت که McKeesport کسب و کار صنعت نیز “حداقل” و منطقه نیز باید تهیه و به افزایش هزینه های بازنشستگی و بدهی های بزرگ خدمات پرداخت.

“ما واقعا تکیه بر دولت و بودجه فدرال” است که “تخت” او گفت:.

Graczyk امیدوار است همه گیر با وجود این فاجعه را به ارمغان آورده است به سیستم آموزش و پرورش را شاید الهام بخش تغییر در این شهرستان در سطح.

“این بار به یک مدرسه در منطقه” او گفت:. “خواهد بود که چنین حرکت قوی برای شهرستان ما از لحاظ تلاش برای بستن برخی از کسانی که سهام شکاف.”

در یک تلفن کنفرانس خبری, پنسیلوانیا, وزیر آموزش و پرورش پدرو Rivero تصریح کرد: در دسترس بودن سهام جدید کمک های مالی بالغ بر 5 میلیون دلار.

هدف از ارائه کمک های مالی ریورا گفت: برای دستیابی شکاف بین مناطق با نابرابر منابع ارائه برای کسانی که لازم نیست به اتصال به اینترنت و یا دستگاه های فن آوری برای همه دانش آموزان است. اعطای پول می تواند مورد استفاده برای تولید مواد چاپ فعلی و آینده دسترسی به پهنای باند و سایر خدمات ریورا گفت.

ریورا گفت: این بخش نیز ارائه یک پلت فرم آنلاین رایگان برای مناطق را با استفاده از اتصال با دانش آموزان موجود خود را از طریق متوسط واحد و همکاری با اشخاص مانند PBS به پخش درس برای تمام گروه های سنی در تلویزیون.

Holtzman گفت: سهام کمک های مالی به مقدار زیادی کمتر از او پیش بینی کرده بود و به احتمال زیاد نمی تواند بسیار مفید برای خرید دستگاه های برای کودکان در یک منطقه به عنوان بزرگ به عنوان McKeesport منطقه است.

“این مسئله ای است که فقط می خواهد برود,” او گفت:. “ما باید به آماده بهتر که ما احتمالا می تواند.”

منطقه گفت: همیشه به دنبال راه هایی برای رسیدگی به کمبود بودجه و نیاز به فن آوری های جدید. این چالش در حال حاضر برای رسیدن به حامیان مالی شرکت ها و یا نگه داشتن جمع آوری کمک که خیلی از کشور تجاری صنعت بسته برای آینده قابل پیش بینی. Holtzman گفت که او امیدوار است که همسایه و منطقه می تواند با هم کار کنند و به اشتراک گذاری منابع در هر کجا که ممکن است.

“دفاع از کودکان آسیب پذیر ترین زبان آموزان در این وضعیت این است که واقعا مهم است,” او گفت:. “آنها در حال آنهایی که در حال رفتن به رفتن به مدرسه و انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش است.”

Teghan Simonton یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Teghan در 724-226-4680, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im