کروناویروس در بوستون: 10 درصد از Bostonians باید COVID-19 آنتی بادی

نزدیک به 10 درصد بدون علامت Bostonians باید coronavirus آنتی بادی و بیش از 2% در حال حاضر این ویروس با توجه به نتایج حاصل از یک نمونه مطالعه انجام شده در بوستون.

“در نتیجه در حدود 1 در 10 ساکنان در این مطالعه را توسعه داده اند آنتی بادی و در حدود 1 در 40 در حال حاضر افراد بدون علامت مثبت برای COVID-19 و بالقوه عفونی” این شهرستان گفت: در انتشار اخبار صبح جمعه.

این مطالعه توسط بوستون بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون و بهداشت عمومی کمیسیون درگیر آنچه در این شهر می گوید: یک نمونه نماینده از بدون علامت Bostonians تست در نهایت 750 نفر در شرق بوستون Roslindale و درچستر برای COVID-19 و آنتی بادی است که نشان می دهد که یک فرد در حال حاضر از آن —و در حال حاضر به طور بالقوه ایمنی بدن به عفونت مجدد.

این آمار و ارقام دقیق هستند 9.9 درصد از افراد مورد مطالعه تست مثبت آنتی بادی و 2.6 درصد در حال حاضر با داشتن ویروس — حتی اگر آنها تا به حال هیچ نشانه آشکار از شدت بیماری های عفونی.

“ما می توانید در قرعه کشی دو مقدماتی گیری از نتایج حاصل از این مطالعه گفت:” شهردار مارتین والش در بیانیه ای گفت: جمعه همراه با اعلان. “برای اولین بار است که اقدامات ما در زمان اوایل در این بیماری همه گیر ساخته شده است یک تفاوت واقعی در کاهش گسترش و دوم که اکثریت مردم ما هنوز هم که هنوز است در معرض ویروس.

“این بر آنچه که ما در حال حاضر می دانیم که ما باید به حرکت با احتیاط و تمرکز بر روی آنچه ما را از این راه دور,” او اضافه شده است. “این می تواند انجام شود توسط یک تدریجی و مرحله به مرحله در رویکرد به بازگشایی که شامل روشن بهداشت ضوابط و دستورالعمل های ایمنی برای هر صنعت و بستگی به آزمایش و بیمارستان معیارهای رسیدن به برخی معیار و در ادامه به حرکت در مسیر درست است.”

این است که در حال توسعه داستان …

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de