کروناویروس در کانادا: زمانی که آزادی یک مسئولیت

عدنان رضا خان: استان ها نیاز به کرک کردن به طور چشمگیری به مردم کردن خیابان ها. می توانید از ما در جوامع دیدار با چالش coronavirus?

هفته گذشته ما تا به حال آنچه که حداقل در سطح به نظر می رسد اولین خبر خوب از زمان coronavirus بحران: چین اعلام کرد که آن را تا به حال در نهایت به نقطه ای که در آن صفر وجود دارد موارد جدید انتقال محلی در کشور است. در هوبئی استان کانون شیوع صفر وجود دارد عفونت های جدید ،

این بدان معناست که این مهاجم سرایت می توان شکست داد. آن را ارائه می دهد امید به بقیه جهان.

اما اگر ما به حفاری کمی عمیق تر چگونه از موفقیت چین را افزایش می دهد یک کل جدید میزبان از نگرانی. در آن زمان مثلا حداقل دو ماه برای مقامات چینی به نهایت خود را دریافت شیوع بیماری تحت کنترل است. این وسعت از coronavirus را گسترش بود و نتیجه اجتناب ناپذیر از آنچه که در ابتدا ضعیف پاسخ مرکب توسط یک دولت استبدادی خود داخلی دهد.

حزب کمونیست سیاسی بحران بهداشت عمومی. این نگرانی بیشتر در مورد خود را سیاسی و اقبال از زندگی شهروندان است. آن را دروغ و dissimulated. آن مجازات کارشناسان که خود را مطرح کنند. و سرایت منفجر شد.

ادامه مطلب: در داخل اتاوا ‘سرعت’ اپیدمی محور تعمیرات اساسی

سپس چینی ها به طور ناگهانی تغییر ، عظیم مستند تحمیل شد این نوع تنها یک دولت پلیس می تواند جمع اوری. شهروندان چینی نمی شد به سادگی گفت: آنها باید باقی می ماند در داخل خانه آنها گفته شد که آنها باید. و قوانین به شدت اجرا می شود.

حتی پس از آن, آن را در زمان دو ماه به صورت جزر و مد در نهایت به نوبه خود. و آن را هنوز هم بیش نیست. صفر در موارد جدید به این معنا نیست coronavirus را حذف کرده اند. هر گونه اجازه دهید تا در اقدامات چینی ها گرفته اند به خوبی می تواند منجر به یکی دیگر از شیوع بیماری است. کارشناسان هشدار می دهند که ما می توانیم امید در مرحله کنونی از این بیماری همه گیر است که به نگه داشتن آن را تحت کنترل تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است و این که حداقل یک سال پایین جاده.

چگونه ما پس از اجرای این نوع از انطباق لازم را برای حفظ چنین سطح بالایی از هوشیاری ؟ حتی در این مرحله اولیه است و ما هنوز در ابتدای این بیماری همه گیر — مردم در حال گوش دادن نیست. فرانسه مجبور شد به جریمه شهروندان خود را پس از مردم نادیده گرفته و درخواست برای ماندن در خانه. ایتالیا و اسپانیا رفته اند یک گام بیشتر levying اتهامات جنایی در کسانی که شکستن انزوا قوانین.

کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن باید در تمام اعمال پناهگاه در محل سفارشات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار گارد ملی برای اجرای آنها. انتاریو و کبک هر دو دستور داد تمام غیر ضروری در محل اماکن نزدیک. سایر استان ها تهدید به جریمه و بازداشت اگر مردم چشم پوشی 14-روز خود قرنطینه سفارشات.

اما چه اتفاقی می افتد دو ماه یا شش ماه پایین جاده ؟ می توانید از ما در جوامع قاشق تغذیه این ایده که آزادی های فردی مقدس است—قبول چنین اقدامات سخت گیرانه? ما پارچه های اجتماعی در حال حاضر چیز ساییده شده به طور کامل متلاشی?

اینجا چین به عنوان یک نتیجه از آن در طول تاریخ استبدادی سیستم دارای یک مزیت بیش از ما. “چینی ها به ارمغان آورد تا از سن بسیار جوان به قبول این ایده از خود گذشتگی به خاطر ملت می گوید:” Ilter توران استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه بیلگی استانبول, ترکیه. “وجود دارد یک سمت تاریک به این نوع تلقین, البته, اما تحت شرایط خاصی آن را نیز می تواند اثبات مفید.”

در واقع کره جنوبی و ژاپن که هر دو باید به حال برخی از موفقیت در کنترل گسترش ویروس معروف برای بالا بردن کودکان مطیع. مفهوم آزادی های فردی است نه مطلق در آن کشور است.

اما در کشورهایی مانند کانادا و ایالات متحده آمریکا که در آن آزادی فردی است بهآنها نزدیک به بی حد و حصر ارزش ما اجتماعی پایه در حال متزلزل خواسته که ما چشم پوشی فردگرایی به خاطر منافع مشترک است.

آنچه که من فکر می کنم ما در حال یادگیری در اینجا این است که آزادی های فردی است و نه تجمعی. آزادی بیشتر برای هر مرد ، زن و کودک در جامعه ما ترجمه نمی کند به آزادی بیشتر برای جامعه ما به عنوان یک کل. در واقع, آن می تواند اثر مخالف: آزادی تحت برخی شرایط توابع مانند یک منبع; تر از آن برخی از افراد کمتر در دسترس است برای دیگران.

ما ممکن است فکر می کنم ساده ترین آزادی ها مانند رفتن برای پیاده روی و یا گرفتن یک قهوه باید مصون از تعرض اما تحت چنین شرایطی حتی کسانی که به ظاهر بی ضرر اعمال زندگی روزمره می تواند آزادی-از بین بردن عواقب آن برای دیگران است. آخرین تحقیقات نشان می دهد که این رمان coronavirus برای زنده ماندن می تواند برای ساعت ها در هوا و به روز بر روی سطوح. ما باید فرض کنیم که ما فضاهای عمومی با آن پوشانده شود و هر زمان که ما بیرون رفتن ما گسترش آن را بیشتر به خطر می اندازند نه تنها خودمان بلکه از همه مهمتر آسیب پذیر در جامعه ما است.

تا زمانی که ما یاد بگیرند که درس ما نیاز استبدادی اقدامات به جلو و ما از طریق این. به عنوان صدراعظم آلمان که زندگی می کردند از طریق استبداد از کمونیست آلمان شرقی اذعان کرد: “برای کسی مثل من برای آنها آزادی سفر و حرکت بودند به سختی به دست راست چنین محدودیت هایی تنها می تواند در توجیه ضرورت مطلق است.”

مرکل در ادامه گفت که او امیدوار است چنین اقداماتی نخواهد بود و لازم است که مردم را مسئولیت برای جامعه است. من کمتر امیدوار. شاید روزی چنین اجباری اقدامات نیاز نمی شود. شاید روزی ما پیشرفت خواهد کرد به عنوان یک جامعه به یک نقطه که در آن آزادی های فردی را نمی توان به عنوان یک حق بلکه به عنوان یک مسئولیت است. اما آن روز امروز نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im