شهردار بوستون مارتین والش است در انتقاد از آزادی از زندانی در طول coronavirus همه گیر برای کمک به شهرستان های اخیر موجی از خشونت — نظرات خود را به آینده ساعت پس از کشنده جامایکا پلاین تیراندازی مشخص چهارمین قتل در یک هفته.

“در برخی از موارد من فرض این ناامیدی برای مردمی است. اما ما همچنین کمیساریای گفت: این چند بار با انتشار برخی از مردمی که آزاد شده اند و در خارج از زندان برخی از آنها نه به حال زمان مناسب در زندان به بازسازی می شود اگر شما خواهد شد — و آنها را بازسازی مردمی” والش در مصاحبه ای گفت: جمعه در WGBH. “من فکر می کنم که تا حد زیادی به انجام با آنچه که در خیابان و من کلمه از کمیسر.”

قضات با استناد به نگرانی های سلامت شده اند اعطای بیشتر درخواست ها برای انتشار در طول همه گیر — یک حرکت حمایت برخی از فعالان پیشرو و سیاستمداران است.

اما کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص اخیر در صحنه های جرم و جنایت است و بارها و بارها به نام قضات گفت که انتشار خشونت آمیز با زندانیان مجموعه بد تن در خیابان های شهر و در راه مسئول برخی از خشونت های اخیر.

والش گفت: نگرانی خود را با گسترده انتشار “این بود که ما اجازه رفتن به برخی از افراد که خوب نیست مردم که قرار بود به علت آسیب به افراد دیگر. و من فکر می کنم که برخی از آنچه که ما شاهد آن هستیم.”

والش به نام آزاد کردن زندانیان به علت شديد و مسائل پزشکی “یک نوع آزادی است که من فکر می کنم ما می توانید با قرار دادن اسلحه ما در اطراف.”

اما “خودسرانه برگزاری نه مردم زمانی که آنها در مقابل دادگاه” — به خصوص با اتهامات اسلحه — یک داستان متفاوت است.

“ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم کسی که اسلحه دارد مسئول است که منتشر می شود که همه از ناگهانی آنها در حال رفتن به بیرون می آیند و تبدیل شدن به یک مدل شهروند” والش گفت.

والش صحبت برخی از 12 ساعت پس از تیراندازی در مرکز و خیابان در جامایکا پلاین پنج شنبه شب در سمت چپ یک نفر کشته و دیگری با آسیب شد که تهدید کننده زندگی است.

سه نفر دستگیر و پس از یک مبارزه است که در آن متهمان اقدام به فرار یکی از آنها تلاش برای سفر یک افسر — در حالی که همچنین تلاش برای پرت کردن اسلحه خود را.

کلیفورد جونز, 43, از, Randolph بود به اتهام سه فقره هر یک از در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی مهمات در اختیار داشتن یک ظرفیت بزرگ تغذیه دستگاه و مقاومت در برابر بازداشت. Rushon همینگوی, 23, از اسپرینگفیلد شد متهم با در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و مقاومت در برابر بازداشت. Tyron بلر-Battiste, 37, از جامایکا پلاین متهم شد با تداخل با یک افسر پلیس و رفتار آشوبگرانه.

چهارمین فرد Uhmari Bufford, 25, از جامایکا پلاین متهم شد با تداخل با یک افسر پلیس و اخلال در صلح پس از او خصمانه با افسران در حالی که خواستار دسترسی به صحنه جرم, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im