Coronavirus است که در حال حاضر در نظر گرفتن تلفات در کانادا در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران

زمانی که بریتیش کلمبیا ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر بانی هنری ریختن اشک چند در یک کنفرانس مطبوعاتی این آخر هفته او به همه ما است که وجود دارد زندگی می کنند و تنفس و احساس انسان در پشت تلاش برای مانع گسترش این رمان coronavirus در کانادا.

“من فقط می دانم که چگونه استرس زا آن است که برای سیستم مراقبت های بهداشتی ما, برای همکاران من و برای خانواده هایی که در برخورد با این” هنری به خبرنگاران گفت: در روز شنبه بیان و مصمم با وجود اینکه مشخصه تحت تاثیر چالش های چند هفته گذشته. “این یک زمان بسیار دشوار است.”

او انسانی است. ما همه انسان هستند. همه ما لمس چهره های ما بیش از حد اغلب, damn it و نیاز به دستور ندارد و به (آن کمک می کند تا جلوگیری از عفونت). بنابراین در حالی که ما در مورد روز ما در تلاش برای جلوگیری از خاراندن بینی ما و عصبی طراوت مختلف ما آنلاین COVID-19 انتقالها—در زمان نوشتن وجود دارد 74 موارد تایید شده در کانادا—اجازه دهید ما یدکی فکر برای کسانی که در خط مقدم از آنچه به نظر می رسد مانند یک بحران قریب الوقوع.

مرتبط با: Coronavirus آخرین اخبار: به روز رسانی از کانادا و سراسر جهان

درک و محدود کردن اثرات بالقوه شیوع در مراقبت از سلامت کارگران است “بسیار مهم” است و باید اولویت بندی قبل از COVID-19 را گسترده تر می شود گفت: Steven Taylor یک دانشگاه B. C. استاد که به تازگی به قلم یک کتاب با عنوان روانشناسی بیماری های همه گیر.

“مراقبت های بهداشتی کارگران صورت یک تعداد خاص تنش از جمله خطر بیمار شدن و کار زیاد” تیلور در مصاحبه ای گفت:. و نه ره “آنها ممکن است بیشتر مردم مرده از بقیه از ما.”

دانیل Fontaine ارشد اجرایی از میلاد ارائه دهندگان مراقبت های انجمن صحبت با maclean’s دوشنبه بعد از ظهر. این چند ساعت پس از مقامات بهداشت عمومی را تایید کرد اولین بار در کشور COVID-19-مربوط به مرگ در یک خانه سالمندان در شمال ونکوور.

برای قرار دادن آن ملایم او با داشتن یک روز پر مشغله است.

“می توان آن را بسیار عاطفی و زمان بسیار دشوار است برای همه ما از جمله خودم” گفت: Fontaine. “و ما تو را دیدم که با دکتر هنری, بیش از حد. شما زندگی می کنند و نفس این کار هر روز است.” او با نام هنری “یک ابرقهرمان بدون کیپ.”

برای مراقبت از کارگران مرگ بخشی از کار Fontaine گفت. در B. C. مردم را در اواخر دهه 80 به طور متوسط زمانی که آنها وارد یک مراقبت طولانی مدت, مرکز, او گفت:. این جمعیت آسیب پذیر. بسیاری از افراد دارای سیستم ایمنی بدن به زوال عقل آلزایمر یا شرایط دیگر. مراقبت از کارگران اغلب توسعه روابط نزدیک با آنها و خانواده خود را. هر روز به طور بالقوه به توان ذهنی و عاطفی مالیات حتی اگر هیچ بحران در افق.

به طور منظم فصل آنفولانزا می افزاید: یک لایه اضافی از استرس Fontaine گفت: از آنجا که کارگران می دانیم یک شیوع آنفولانزای در حال حاضر می تواند “فوق العاده مرگبار” در جمعیت آنها مراقبت است. COVID-19, مرگبارتر از آنفولانزا می افزاید: کارهای جدید و فشارها را روز به روز. کارگران در حال گذراندن بیشتر وقت خود را به انجام “افزایش تمیز کردن” اطمینان اضطراب اعضای خانواده و نظارت بر عرضه در حال حاضر سخت به پر کردن کالاها مانند فولاد ماسک.

در یک سال نرمال امکانات قرار داده خواهد شد یک جعبه فولاد ماسک با میز جلو در مورد بازدید کنندگان می خواهید به استفاده از آنها. دیگر نه. “من گرفتن گزارش از اعضای ما و فراتر از آن است که جعبه ناپدید می شوند. ماسک از بین رفته اند و ما فقط به اندازه کافی قادر به دست آنها گفت:” Fontaine.

این یک nerve-wracking وضعیت همه در اطراف. “این اولین بار است که ما واقعا با تجربه هر چیزی شبیه به این,” او می گوید. نه او و نه بسیاری از کارکنان خود را عمدتا افراد جوان و فعال در این زمینه در طول بحران سارس در سال 2003. آنها هیچ چارچوب مرجع است.

مرتبط با: اقتصاد از کاغذ توالت وحشت و به همین دلیل بیشتر انباشت اجتناب ناپذیر است

تیلور می کند. او به نمونه هایی از ارتفاع شیوع بیماری سارس به توضیح دهد که چرا مدیریت استرس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی بسیار حیاتی است.

در آن زمان کارکنان مراقبت های بهداشتی “آموزش داده شد و نه به بیرون رفتن و معاشرت به ترک بخش و مستقیم به خانه بروند و در انزوا وجود دارد,” او گفت:. “ما در حال حاضر می دانیم که قرنطینه استرس زا است. می توان آن را به خصوص استرس زا در مراقبت از سلامت کارگران. آنها قرار می گیرد در یک نقش دوگانه.”

در هفته های آینده و ماه نیز وجود دارد بالقوه برای طرد. “آنها خواهد بود تبعیض درست مثل مردم از اصل و نسب بوده است تبعیض در اوایل قطعات COVID-19” تیلور گفت. “به حدی کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد بود اجتناب و دوری و خواهد شد تا خود را به اعضای خانواده و کودکان است. این اتفاق در طول سارس.”

همه که استرس می تواند منجر به افزایش غیبت و فرسودگی شغلی او گفت که می تواند با قرار دادن فشار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر وجود دارد کمبود پرستاری توضیح داد کریستین سورنسن رئیس جمهور از میلاد پرستاران اتحادیه. در B. C. پرستاران مشغول به کار در حدود دو میلیون ساعت اضافه کاری در 2018-19 سال, او گفت:. “پرستاران در حال حاضر خسته است.”

پس از آن وجود دارد نگرانی در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی دنده محافظ برای کارگران برای محافظت از خود در حالی که آنها در محل کار. و است احتمال وجود دارد که پرستاران را تحمل فشار از ناکامی از یک اضطراب عمومی ازدحام ملت را به اتاق اورژانس.

مرتبط: کانادا نیاز به یک coronavirus طرح محرک اقتصادی. در اینجا چیزی است که آن را باید مانند نگاه.

“این یک زمان به چالش کشیدن. پرستاران بسیار متعهد همدلانه حرفه ای که اغلب با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز” گفت: Sorensen. “آنها نیاز به حمایت ، آنها نیاز به پشتیبانی از خود و خانواده و دوستان به بحث در مورد چیزی غیر از COVID و بیماران خود را. که کمک می کند تا آنها را از لحاظ احساسی بهبود می یابند. زندگی برود و در آنجا نیاز به زندگی در خارج از سیستم مراقبت های بهداشتی.”

(به قرض گرفتن تعبیر از یک فرهنگی icon, Logo, اگر شما نمی توانید از خودتان مراقبت کنید, چگونه در جهنم می خواهید به مراقبت از کسی دیگری؟)

برخی از سلامت کارگران خود را انجام بلند کردن اجسام سنگین بدون پوشیدن مالش. Sorensen خودش دیرین پرستار بهداشت عمومی. بهداشت عمومی تیم “اغلب قهرمانان گمنام از سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت: چرا که آنها آنهایی که وظیفه انجام این خر خر کردن کار برای جلوگیری از شیوع زیادی: مصاحبه با بیماران, خود, تماس, تاریخ, نقشه برداری که در آن آنها بوده است, پیدا کردن کسانی که ممکن است در معرض خطر.

“این می تواند بسیار پر تنش باشد. شما یک بیت از یک کارآگاه است که در حال اجرا خود را در برابر ساعت. گاهی اوقات آن را فقط احساس نمی کند وجود دارد به اندازه کافی ساعت در روز,” او گفت:. “این بسیار احساس می کند مانند شما نمی توانید ساعت ، آن را بسیار احساس می کند مانند شما باید در حال حاضر تمام وقت.”

پرسید: چگونه او را انجام داده Sorensen نمی توانید به جزئیات زیادی در مورد او احساسی چشم انداز است. اما او توضیح داد که مراقبت از او 48,000 اعضا به عنوان حامل وزن است. او توضیح داد که نگران بودن در مورد نگه داشتن آنها را امن نگران بودن در مورد بیماران مبتلا به نگران بودن در مورد خانواده نگران بودن در مورد اطلاعات غلط. این صدا مانند بسیاری. فقط قبل از او گوشی را گذاشت او آهی کشید: “این رفتن به یک مسابقه دو ماراتون.”

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im