Coronavirus آخرین اخبار: به روز رسانی از کانادا و سراسر جهان

بیشتر کانادایی رشته در یک کشتی کروز, B. C. مورد ‘جامعه گسترش و عفونت در واتیکان

از تورنتو به شهر گناه

تورنتو مترو کاربران خود را در چک کردن تقویم اضافی از نزدیک در روز جمعه پس از کمیسیون حمل و نقل تورنتو اعلام کرد این شهر آخرین تایید COVID-19 بیمار شده بود رفت و آمد این شهر مترو و اتوبوس و/یا تراموای. به مدت سه روز در 40s خود را استفاده کرده بودند TTC برای صبح و شام رفت و آمد زودتر قبل از بازدید محلی و اورژانس است. او در حال حاضر در خود انزوا در خانه.

این مرد تا به حال فقط در بازگشت از سفر به لاس وگاس—توریستی توپی که فقط اولین مورد تایید شده از coronavirus در روز پنج شنبه باعث ترس جامعه گسترش در شهر گناه. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته در روز جمعه برای مبارزه با کروناویروس—با حدود 3 میلیارد دلار نسبت به واکسن پژوهش است.

امیدوارم یک تکه بزرگ از پول می رود به سمت تست و سریع— با توجه به اطلس تماس بهداشت عمومی ادارات در تمام 50 ایالت به علاوه سی و تایید می کنند و در مجموع تنها 1,895 مردم تا به حال تست شده در سراسر امریکا است. انتاریو به تنهایی در مقایسه با آزمایش قرار گرفته است و یا در حال بررسی عفونت بالقوه از مجموع 1,763 بیماران.

آن را سخت تحت شرایطی به روند مغلوب ساختن پیشی جستن قبل پیشنهادات که coronavirus را ناپدید می شوند “مانند یک معجزه است.” تعداد جهانی مورد تأیید پیشی گرفته 100,000 روز جمعه—از جمله اولین مورد تایید شده در جداره دولت شهر واتیکان. ترس نه اما: پاپ خوب است—هر چند او باید کمی سرد است.

جهانی تایید موارد: 101,781

مرگ و میر ناشی از COVID-19: 3,460

کروناویروس در کانادا: 50-plus

کانادا دارای 49 تایید موارد COVID-19 به تاریخ هر چند presumptive نمونه مثبت بیرون آمدن از کبک و آلبرتا که در حال آزمایش در آزمایشگاه ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ قرار خواهد کانادا در 51 مورد پوشا چهار استان. در حالی که هیچ کس مرده است در کانادا به تاریخ یک بیمار گزارش شده است که در شرایط بحرانی.

و در حال حاضر با B. C. اولین مورد از “جامعه گسترش”—به این معنی که بیمار نمی هر گونه سفر اخیر تاریخ و یا لینک کلیک کنید برای کسی که COVID-19—لیگ برتر جان هرگن جمعه اعلام کرد این استان را چهار آزمایشگاه تست و منصوب معاون وزیر کمیته کمک خواهد کرد که مجموعه ای از استراتژی دولت.

که به احتمال زیاد شامل بهترین روش برای مقابله با شاهزاده بزرگ کشتی کروز—که در حال حاضر نشسته خاموش سواحل کالیفرنیا با حدود 3500 نفر قرنطینه در هیئت مدیره از جمله 235 کانادایی—است که برنامه ریزی شده بود به حوض در ونکوور در 2 آوریل. برگزار شد در سواحل کالیفرنیا در حالی که مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند; به عنوان جمعه, 21 مثبت بودند برای ویروس.

دولت فدرال اعلام کرد در روز جمعه برنامه ریزی شده آن COVID-19 بودجه افزایش از 7 میلیون دلار به $27 میلیون.

برخی از نادر و خوش آمدید—خبر خوب

پوشش نقره ای اگر یکی وجود دارد که خارج از چین که در آن استان هوبئی اعلام کرد که تا به حال صفر در موارد جدید COVID-19 در 24 ساعت گذشته—به استثنای پایتخت ووهان شهرستان در کانون شیوع.

در ضمن محققان چینی پیش بینی می کنند که چین به زودی می تواند صفر جدید کروناویروس موارد در عرض چند هفته به جز هوبئی که 67,000 افراد آلوده از آنها دو سوم رسما به بهبود است.

چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19

آیا شما یک تب ؟ سرفه خشک? به طور کلی خستگی ؟ این رایج ترین علائم COVID-19 با توجه به سازمان بهداشت جهانی در حالی که دیگران می تواند تجربه گرفتگی بینی و سردرد و آبریزش بینی و گلو درد و یا فقط احساس ناخوشی.

برای موارد خفیف ممکن است احساس مانند شما آنفولانزا. اکثر بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19 به تازگی از سفر به یک منطقه که در آن ویروس در حال گسترش است—و یا اطراف شده است کسی که تست مثبت است. اما این امکان وجود دارد از جامعه در حال گسترش است. همین دلیل است که موثرترین اقدام پیشگیرانه است برای شستن دستها به طور مرتب با صابون و پوشش دهان خود را هنگام عطسه و یا سرفه.

اگر شما بیمار هستید نمی رفتن به محل کار. همین حالا یک اتوبوس. لازم نیست در هر نقطه که ممکن است نیاز به تماس نزدیک با دیگران است. و تماس خود را محلی عمومی وزارت بهداشت. و یا تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. “اما تماس اول می گوید:” دیوید ویلیامز, Ontario افسر ارشد پزشکی سلامت. “آیا رفتن به اتاق انتظار—به خصوص اگر شما علائم است.”

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>