Coronavirus اخراج تنها آغاز شده است. خودتان آماده شدن برای بدترین.

سیاست خودی برای مارس 31: ما در حال پیگیری اخراج در سراسر کانادا و ارائه مشاوره به کسانی که از دست دادن شغل خود. همچنین این ساعت اعلام کرد که واجد شرایط برای فدرال یارانه دستمزد.

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

به عنوان عمق بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید تورنتو خیابان خلیج و کانادا خیابان های اصلی اخراج ممکن است قاعده و نه استثنا. بیش از یک میلیون کانادایی ها باید کاربردی برای اشتغال کمک تنها چند هفته به بحران و بسیاری از خانواده ها مطمئن نیستید که چگونه آنها خواهیم پرداخت صورتحساب خود را. به یک حس عظیم دامنه همه گیر اقتصادی آسیب maclean’s است ردیابی کانادا اخراج به آنها اعلام کرد. اگر شما می دانید از کاهش شغل است که در لیست ما ایمیل با ما در [email protected] و ما به روز رسانی ما ردیاب.

اعداد سرسام آور هستند. ایر کانادا اعلام کرد که بیش از 15000 نفر از کارکنان آن خواهد بود گذاشته حداقل تا پایان ماه مه.

چه باید بکنید اگر شما گذاشته به دلیل coronavirus: این وحشتناک بار برای به دست آوردن یک لغزش صورتی اما دولت ها متعهد شده اند میلیاردها دلار در پشتیبانی از اکثر کارگران مجبور به بیرون از محل کار با این بیماری همه گیر. Maclean’s خواسته Bryan Borzykowski برای ساخت یک راهنمای برای کسانی که در نیاز مبرم. اولین توصیه: “درخواست برای مزایای asap.” و به یاد داشته باشید در آینده خواهد شد در نهایت داشتن امید است.

گذاشته شدن آسان نیست حتی اگر نیمی از مردم شما می دانید نیز به طور ناگهانی از کار. مهم این است که برای ماندن مشغول ماندن متصل با استفاده از حمایت دولت و نگه داشتن در ذهن است که در برخی از نقطه این خواهد شد و کار خواهد آمد.

نخست وزیر جاستین ترودو مقداری گوشت روی استخوان یکی از کسانی که قبلا اعلام اقدامات برای ضربه کسب و کار. این ساعت گفت: هر کسب و کار است که درآمد خود را رها 30 درصد صرف نظر از اندازه از حقوق و دستمزد خود را می تواند درخواست برای دستمزد فدرال یارانه که پوشش 75 درصد از کارکنان درآمد تا $58,700.

ترودو همچنین پیشگیرانه توت-tutted هر کسب و کار است که امید به ناعادلانه امکان استفاده از فدرال خمیر. “اگر شما وسیله ای برای پرداخت باقی مانده 25 درصد است که نه تحت پوشش یارانه, لطفا, تا,” او گفت:. “و اگر شما فکر می کنم این سیستم شما می توانید با استفاده از و یا بازی نیست. وجود خواهد داشت عواقب جدی برای کسانی که انجام می دهند.” او با چکش خانه است که “هر دلار از این باید به کارگران است.” خواندن متن کامل ترودو اظهارات.

وزیر دفاع Harjit Sajjan اعلام کرد که تا به 24,000 پرسنل نظامی در دسترس خواهد بود برای کمک به کانادایی ها تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله “حمایت بشر دوستانه و تحویل کالا.” Sajjan اضافه شده است که نیروهای نظامی نیز در دست زمانی که جاری شدن سیل و آتش سوزی جنگل ها را تهدید می کند کانادایی.

چگونه علم در تلاش است برای گرفتن تا با COVID-19: Dr. Alyson کلوین یک virologist در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس است teaming تا با دانشمندان همکار در ساسکاتون در coronavirus واکسن. کلوین می گوید که در کانادا ساخته شده و درمان می تواند حیاتی به عنوان تلاش جهانی تا سطح شیب دار و کانادا خطرات چپ شدن. “ما نیاز به انجام آن را برای خودمان.” دکتر گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه تحقیقاتی تکرار علم-اولین غرایز دکتر میشل Chrétienدیگر کانادا کار با چینی ها در یک COVID-19 درمان:

لهستان می گوید که پیام های متناقض از سیاستمداران در سراسر جهان مردم داده اند امید کاذب در مورد خطرات مرتبط با COVID-19 و پتانسیل برای سریع واکسن و یا درمان. این دروغ را تهدید به از خط خارج بهداشت عمومی تلاش برای دریافت یک دسته در ویروس, او گفت:. “علم هرگز نباید مدیون به سیاست به فشار همسالان و حتی به اقتصاد,” او می گوید. “اجازه علوم اطلاع رسانی سیاست.”

سیاسی گزارش یک حماسه اودیسه انجام شده توسط یک زن و مرد از کبک که امیدوار به پیشی جستن COVID-19. “در تقلا برای فرار از coronavirus یک زن و شوهر سوار بیش از 3400 مایل در سراسر کانادا و سپس با پرواز دیگری 500 مایل به شمال, Yukon territory.” ورود از راه دور, پیر کلاغ مطرح محلی ابرو.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im