بیماری همه گیر کوروناویروس مختل آپالاچی نوین رویاهای

حدود یک دقیقه پیش

COSBY, Tenn. — هنگامی که الکساندرا عقاب برای اولین بار ذکر شده برنامه ای برای پیاده روی کل آپالاچی نوین در کنار شوهر جدید او گفت که خود آنها یا طلاق در پنج ماه یا ازدواج برای همیشه لطفا برای.

عقاب 33 و جاناتان هال, 36, فقط نقل مکان کرد و از خود بروکلین آپارتمان زمانی که ازدواج در مارس 2, سومین سالگرد تاریخ کور است که آنها را گرد هم آورده. آنها تا به حال صحبت در مورد آپالاچی نوین در اولین مکالمه و هنگامی که آن زمان برای برنامه ریزی یک ماه عسل, آنها تصمیم به پیاده روی.

“این رفتن به یک ماجراجویی حماسی,” عقاب آسوشیتدپرس گفت.

این زن و شوهر یک سال را صرف تحقیق و آموزش و صرفه جویی در قبل از تنظیم کردن در 2,190 مایل (3,525 کیلومتر) سفر هفت روز پس از عروسی خود را. آنها می دانستند در مورد جدید کروناویروس گسترش در سراسر جهان است اما در نظر گرفته خود را خوش شانس به تجارت بروکلین برای یک چادر در دنباله به خصوص که نیویورک کاهش یافت و تحت محدودیت برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“ما همیشه نمیفهمد که در دنباله و دیدن ده ها نفر در روز بود که یک موقعیت خوب به در” سالن گفت.

به عنوان همه گیر رشد کوهنورد صورت تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن رویاهای خود و یا نادیده گرفتن هشدارها و نونهالان. مانند هر نهاد دیگری در ایالات متحده آپالاچی نوین محافظت از شروع صدور COVID-19 ایمنی راهنمایی در ماه مارس است. اما اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و پیشنهادات به زودی معطوف به اصرار تمام کوهنورد به ترک دنباله بلافاصله. پناهگاه و privies تعطیل شد و برنامه های داوطلبانه متوقف شد. روز چهارشنبه محافظت و 29 سایر نوین-حفظ باشگاه خواسته مقامات فدرال به دنباله تا پایان ماه.

هر چند بیش از 3000 “thru-کوهنورد” مجموعه ای از گذشتن از طول دنباله در هر سال تنها حدود 25 درصد موفقیت را افزایش از گرجستان به مین که به طور معمول طول می کشد حدود شش ماه.

عقاب و سالن در نظر گرفته هرگز هر سناریو اما به پایان رساندن.

آنها را برداشت تا به سرعت به عنوان آنها نقل مکان کرد و به کوه های بزرگ اسموکی همراه تنسی-کارولینای شمالی مرز. آنها بیدار شد به طلوع آفتاب در Clingmans گنبد — دنباله بالاترین نقطه نظر است که به نظر می رسید به مجموع تا دقیقا آنچه آنها می خواهم برای امید خود را از تازه داماد ماجراجویی.

در همان زمان خانواده ها در سراسر ایالات متحده آماده برای مستندات به عنوان COVID-19 گسترش از طریق شهرستانها و شهرهای این ادعا بیشتر زندگی می کند. روز عبور خواهد قبل از عقاب و سالن به اندازه کافی خدمات تلفن همراه به ببینید که چقدر وخیم بحران تبدیل شده بود.

همکار از طریق-کوهنورد کیمبرلی Selvage 30 دقیقه از چشمه های آب گرم, کارولینای شمالی زمانی که او به نام محلی خوابگاه برای تایید خود را رزرو.

“او مانند” خانوم من فکر می کنم شما بوده ام در جنگل بیش از حد طولانی; تمام جهان است و بستن’,” او گفت:.

که نبود دقیقا همان نوع از تنهایی Selvage تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که او با ترک شغل خود, اجاره کردن خانه در لاس وگاس آغاز شده و او پیاده روی در فوریه. 26.

Selvage, 51, گفت که او به رشد خودش و مجموعه ای از پیاده روی دنباله به تنهایی تا زمانی که زمزمه تعطیلی و محدودیت شروع به گسترش در او بود بیش از حد نگران و فشرده.

با دو بچه ها و پدر و مادر او رفته آپالاچی نوین بود و برای هم بودن و این که او اعتقاد داشت که او امن است. ترک آن را به معنی صلیب کشور درایو افشای او به مراتب بیشتر مردم از او برخورد در حالی که پیاده روی, او گفت:.

اما بیشتر مسیرهای بسته و جوامع صادر پناهگاه در محل سفارشات Selvage تصمیم به پرتاب در حوله برای هم بودن بعد از پیاده روی 470 مایل (755 کیلومتر).

“بسته شدن و کلی ویروس ترس تغییر پرنیان از من پیاده” گفت: Selvage که شروع به پیاده روی در بخش, برای, تجربه, فرهنگ نوین شهرها. “من تصمیم به توقف برای دریافت کامل تجربه آن کمتر بحث برانگیز است.”

Selvage اجاره یک SUV و سوار برگشت به صفحه اصلی به لاس وگاس. او در پشت ماشین. در حال حاضر او را به اجاره کردن یک اتاق در یک خانه دوست تا همه روشن است که با توجه به افزایش دوباره. “من هنوز هم فکر می کنم که امن تر در دنباله” Selvage گفت.

برای عقاب و سالن تصمیم گیری برای ماندن یا رفتن وحشیانه بود. زن و شوهر بحث روز پس از روز به عنوان آنها پیاده بیش از صخره ها و آبشارها. آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به نظر می آیند با انتخاب خود را هنگامی که آنها حاوی کوله پشتی خود را به تنه یک ماشین اجاره در تنسی است.

“حتی در حال حاضر من نمی دانم اگر ما در حال انجام کار درست” عقاب گفت: از طریق اشک.

تصمیم خود را پایین آمد و به شانس است که آنها ممکن است گرفتن و گسترش این ویروس چیزی عقاب گفت که او نمی تواند با زندگی می کنند. اکثر مردم با COVID-19 تجربه خفيف علائم اما برای دیگران آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

در حال حاضر آنها می مانم با پدر و مادرش در لوئیزیانا که دارای بیش از 12000 مورد تأیید.

“این است که بهتر است ؟ که سخت است برای گفتن,” او گفت:.

آنها سعی کنید به در شکل باقی بماند در حالی که آنها صبر کنید برای همه روشن است. سالن شوخی در مورد به دنبال یک تردمیل فروش او را دیدم آنلاین. اما به عنوان جدول زمانی می شود گریمر با گذشت هر روز به او فکر می کند آنها ممکن است خداحافظی به در برای خوب است.

همسرش مخالف است و آنها را می بیند شروع دوباره در چند ماه. تا آن زمان او را در تلاش برای نگه داشتن او ناامیدی در چشم انداز است.

“من فقط در تلاش برای تمرکز بر این واقعیت است که ما در چنین موقعیت بهتری نسبت به بسیاری از جهان,” او گفت:.

دسته بندی:
Coronavirus | انتخاب سردبیر | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im