Coronavirus فرو اقتصاد کانادا به ورطه

در هر بحران اقتصادی بیش از قرن گذشته مردم در نهایت تبدیل به دنیای پزشکی برای کمک به ایجاد حس ترس و عدم اطمینان در اطراف آنها. در 1930s, سیاسی, کاریکاتور نشان داد رئیس جمهور آمریکا فرانکلین D. روزولت به عنوان یک دکتر در رسیدگی به یک بیمار عمو سام که باند انجام کلماتی مانند “بانکی” و “افسردگی است.” زمانی که 1990s ارز, بحران در جنوب شرق آسیا را تهدید به آلوده کردن بقیه جهان و آغاز یک بحران جهانی اقتصاد دانان و سرمایه گذاران اقدام به تماس با آن “, آسیایی, آنفولانزا.” و در سال 2008 به عنوان اقتصاد امریکا بود قطع با بحران مالی و سپس باراک اوباما رئیس جمهور خواست قانونگذاران به “ارائه یک خون تزریق” به “اطمینان حاصل کنید که بیمار تثبیت شده است.”

هرگز استعاره از یک اقتصاد در حمایت از زندگی شده است مناسب تر از برای دوقلو سلامت و بحران اقتصادی کل جهان در حال حاضر مواجه است. کانادا مانند تقریبا هر کشور دیگری در این سیاره است و قرار است اقتصاد خود را به یک ناشی از کما آن را به عنوان تلاش برای مبارزه با تهاجم COVID-19 ویروس. دفاتر و کارخانه ها و فروشگاه ها و رستوران ها بسته شده و کارگران دستور داده شده است به ماندن در خانه بسیاری از بدون paycheques برخی از مطمئن نیستید که آیا شغل خود را هنوز هم وجود دارد زمانی که بحران abates.

با هر روز آوردن جدید داستان ترسناک از تاخت و تاز پزشکی کارگران و سختگیرانه تر اقدامات دولت برای مهار ویروس اقتصاددانان درهم به چرخ ضامن دار پایین رشد خود را پیش بینی. در پنج بانک متوسط هوا در میان اقتصاددانان همانطور که از پایان ماه مارس بود برای اقتصاد کانادا به کوچک شدن نزدیک به 23 درصد در سه ماهه دوم بر اساس سالانه. (کمتر از دو هفته قبل از آن آنها تا به حال پیش بینی شده کاهش خواهد بود نیمی که بد است.) دیگران هوا حتی عمیق تر افت اقتصاد سرمایه انتظار دارد که یک انقباض از 35 درصد است.

بخوانید: چه باید بکنید اگر شما گذاشته به دلیل coronavirus

بی سابقه یک میلیون کانادایی اعمال شده برای بیمه بیکاری در فقط یک هفته در ماه مارس است. مقامات نیروبخش برای چهار میلیون متقاضیان هنگامی که اتاوا به تازگی ایجاد کانادا واکنش اضطراری بهره مند راه اندازی در مه 6.

ما نقل مکان کرد و با هشدار دهنده سرعت گذشته این سوال که آیا کانادا را تحمل رکود و باید به جای آن در حال حاضر بپرسید: چقدر بد خواهد بود, چقدر طول خواهد کشید و شاید مهمتر از همه چه می آید بعد از آن ،

“همه ما می توانیم با قطعیت در حال حاضر با آن مواجه هستیم درست پرتگاه اقتصادی در سه ماهه دوم می گوید:” اقتصاددان دیوید روزنبرگ از روزنبرگ تحقیقات در تورنتو است. “آن را به نگاه مانند نوع افت اقتصادی ما در سال 1930.”
خبر خوب اگر مدت که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در همه نهفته در مراحل تهاجمی گرفته شده توسط بانک مرکزی و دولت برای مقابله با رکود است که کاهش احتمال یک بحران اعتباری و مالی بحران از نوع ما در 2008; یا 1930s, که برای ماده. “فدرال رزرو انجام داده است و بیشتر در یک ماه از آنها در سال اول بحران مالی جهانی” روزنبرگ می گوید. همان می رود برای بانک مرکزی کانادا که کاهش آن یک شبه رای از 1.75 درصد به 0.25 درصد در طول 23 روز در حالی که راه برای خرید دهها میلیارد ارزش اوراق بهادار مانند اوراق قرضه و بدهی های شرکت های بزرگ در تلاش برای حفظ نقدینگی در بازار و حفظ اعتبار در جریان است. پولی پنکه در حال پمپاژ سرعت کامل.

در همان زمان دولت فدرال متعهد عظیم مبالغ مستقیم کمک در قالب مالیات deferrals وام تضمین و دستمزد یارانه برای کوچک و متوسط کسب و کار. هم اتاوا اقدامات تحریک بود در بیش از $90 میلیارد دلار در پایان ماه مارس با توجه به Scotiabank اقتصاد گزارش یا 4.5 درصد از تولید ناخالص داخلی. نسبت به اندازه اقتصاد است که سه برابر بیشتر از اتاوا صرف شده در طول سال اول رکود بزرگ.

جزئیات: COVID-19: کانادا اخراج ردیاب

حتی که ممکن است به اندازه کافی. “نگرانی من این است که بسیاری از برنامه های ما شده اند در محل قرار داده برای یک دوره سه ماه اما من معتقدم که اکثریت کسانی که گذاشته خواهد شد rehired در سه ماه” می گوید: فرانسیس دونالد اقتصاددان ارشد با Manulife مدیریت سرمایه گذاری. “بعید است که همه آسیب است که ما تحمل خواهد بود unwound در سرعت آن در ابتدا کشیده پایین.”

ترک ایتون مرکز به عنوان Coronavirus طول می کشد تا جای پایی در مونترال, Que., پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (ماریو Beauregard.CP)

این در حالی است که کشورهای دیگر به ویژه آمریکا نیز دست و پنجه نرم کردن با همین ابهامات و کانادا و چهره مجموعه ای از شرایط است که برگ های اقتصاد در اینجا به خصوص در معرض. قبل از بسیاری از کانادایی ها تا به حال حتی شنیده ووهان یا ظهور جدید coronavirus اقتصاد کانادا شد, درخشان, علائم هشدار دهنده. خانواده ها بودند کمانش تحت بدهی خود را بارهای صادرات بودند تضعیف و کسب و کار شد retrenching—در سه ماهه چهارم سال 2019 در گذشته قبل از رمان coronavirus شروع به گسترش اقتصاد کانادا eked از رشد فقط 0.3 درصد است. “اقتصاد کانادا در حال اجرا بود در غرفه سرعت و حتی قبل از این می گوید:” روزنبرگ که می افزاید: از سقوط اخیر قیمت نفت به تنهایی می توانست مخفیگاه آنان کانادا به یک مینی-رکود است.

که در حال رفتن به کانادا نهایی بهبود و حتی بیشتر در خطر ابتلا به آن را افزایش می دهد یک شبح که بیش از loomed اقتصاد کانادا برای سال—پایان دادن به ایجاد ثروت و ماشین آلات به عنوان شناخته شده کانادا در بازار مسکن است. “برای مدت زمان طولانی ما صحبت کردیم در مورد آنچه که می تواند موسیقی پاپ یک حباب مسکن می گوید:” دونالد. “شما می تواند به جلو و عقب به میزان افرادی که می خواهید برای خرید یک خانه شما می تواند به جلو و عقب به میزان افرادی که قادر به خرید یک خانه و یا شما می توانید ببینید زیان کار است.

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر این است که تقریبا در هر عنصر است که می تواند موسیقی پاپ یک حباب مسکن در حال حاضر در محل در کانادا است.”


در اوایل بحران لری سامرز که در خدمت به عنوان مدیر ملی اوباما اقتصادی شورای اسیر حقیقی طبیعت از این شوک اقتصادی زمانی که او مشاهده کرد که “اقتصادی زمان متوقف شده است اما مالی است نه متوقف شده است.” که او به معنای اقدامات به سرعت COVID-19 گسترش مثل خود انزوا و مجبور به تعطیلی کسب و کار را متوقف کرده اند مردم را از کار و کسب درآمد paycheques در حالی که decimating درآمد برای شرکت ها اما متوقف نشده صورتحساب از ستون.

“اقتصاد در یک جانور و آن را حداقل شش ماه تا یک سال و به دست آوردن همه چیز را بر روی برخی از اساسی جای پای هر آنچه که عادی را مانند نگاه در حال حاضر می گوید:” اسکات Terrio, مدیر, مصرف کننده عجز از پرداخت دیون در Hoyes Michalos. “اما برای مردم بودجه شخصی و مالی زمان است که هنوز هم همه چیز را به صورت ماهانه یا دو هفته و یا کامیون خود را پرداخت بارگیری در این هفته. که متوقف نمی شود.”

بخوانید: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

به طور فزاینده ای چشمگیر اقدامات انجام شده توسط اتاوا در ماه مارس هدف قرار داد مستقیما در آوردن چرخ دنده های ساعت به عقب به هم ترازی. نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که دولت جدید را افزایش یارانه دستمزد برای کوچک تا متوسط اندازه کسب و کار از اولیه محقر 10 درصد به 75 درصد همراه با کمک های مالی دیگر اقدامات خواهد آن را امیدوار قیف به اندازه کافی پول به کانادا کارگران ایم که آمار که آنها می توانند برای خانواده خود فراهم و اقامت در بالا از هزینه های. در همان زمان بانک ها با دولت را تشویق به ارائه وام مسکن موقت deferrals تا شش ماه—با توجه به انجمن بانکداران کانادا نزدیک به یک چهارم از یک میلیون کانادایی را برای اعمال امداد—در حالی که اتاوا است که با تکیه بر شرکت های کارت اعتباری برای کاهش نرخ بهره خود را.

زمان خواهد شد بگویید اگر این اقدامات به اندازه کافی. خوش بینانه ترین نظر در این نقطه است که خود انزوا را همه گیر تحت کنترل به طوری که کسب و کار می تواند دوباره باز و کارگران می تواند شروع به بازگشت به شغل خود را توسط این تابستان. “ما معتقدیم مالی مراحل به اندازه کافی برای کمک به سوق دادن اقتصاد به یک قوی بازیابی در نیمه دوم سال” داگ پورتر اقتصاددان ارشد در BMO Capital Markets اعلام کرد در یک گزارش. در مارس 27, پیش بینی BMO گفت: رشد خواهد سقوط 25 درصد در سه ماهه دوم و پس از 30 درصد در پرش سوم. مانند یک مارپیچ بهار نظریه می رود فروخورده اقتصادی انرژی را به سرعت منتشر می شود هنگامی که تنش از COVID-19 اقدامات کاسته است.

اما حتی اگر اقتصاد بازگشایی برای کسب و کار نسبتا کوتاه سفارش, هنوز وجود داشته باشد قابل توجهی به تاخیر می گوید: Stephen Brown ارشد کانادا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. او با اشاره به آن بخش هایی از چین که در آن انزوا سفارشات برداشته شده است و مردم مجاز به بازگشت به کار. شرکت خود را در فعالیت های روزانه سنج برای چین که آهنگ چیزهایی مانند حمل و نقل, ترافیک, خرید و فروش ملک و مصرف برق در حال اجرا است در 80 درصد از ظرفیت. “مردم هنوز هم نگران رفتن خارج,” او می گوید. “همه به خوبی آگاه است وجود دارد می تواند یکی دیگر از شیوع و شما ممکن است مجبور به تکرار کل روند است.” اگر اقتصاد کانادا ریباند به شدت در نیمه دوم سال قهوه ای برآورد تولید ناخالص داخلی هنوز هم می شود 2.5 درصد زیر آن قبل از رکود اقتصادی روند در پایان 2021.

چه اتفاقی می افتد اگر خود جداسازی مورد نیاز است برای یک دوره طولانی است ؟ کانادا معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo است هشدار داد این کشور خواهد بود مبارزه COVID-19 برای “ماه ماه”. مانند که مارپیچ بهار که از دست می دهد و آن springiness اگر نگهداری فشرده بیش از حد طولانی و طولانی مدت خاموش کردن فعالیت های اقتصادی می تواند منجر به ضعف ساختاری. رفتن به این بحران کانادا غیر بانکی بخش شرکت کرده بود سومین بدهی به تولید ناخالص داخلی در سطح همه کشورهای G20 در پشت تنها چین و فرانسه و دیگر این رود در بیشتر احتمال ورشکستگی شرکت طلوع خواهد کرد—که خطر یک بحران مالی است که می تواند تصاحب این کشور در بازارهای اعتباری.

بنابراین تعداد زیادی بستگی دارد در چه مدت این اقدامات در جای خود هستند. “آن را احتمالا خواهد بود V شکل بازیابی اگر خاموش است هفته یا یک ماه به این دلیل که مردم بسیار انعطاف پذیر” می گوید: Livio Di Matteo, یک استاد اقتصاد در دانشگاه Lakehead. “اگر آن باقی می ماند تعطیل به مدت شش ماه—که یک بازی توپ های مختلف.”

این یک سناریو اقتصاددانان در حال مبارزه برای مدل و درک است. “بازگشایی اقتصاد خواهد شد بستگی سنتی اقتصادی رانندگان مانند عرضه و تقاضا و اما در تکامل از بحران بهداشت و درمان می گوید:” دونالد. “تا زمانی که COVID-19 مورد تعداد در حال افزایش است و این اقتصاد است که قصد ندارم به بازگشایی و مردم نخواهد بود rehired. برای اولین بار ما در حال اجرا هستند تجزیه و تحلیل اقتصادی بر مبنای سلامت پیش بینی که ما را بسیار محدود دید و تجربه است.”

جزئیات: در داگ فورد انتاریو دانش است غم و اندوه

لایه لایه بر روی COVID-19 بحران ویرانگر تاثیر سقوط قیمت نفت است. در میان انداخت تقاضا و جنگ قیمت بین اوپک و روسیه, نفت کاهش یافته است از US$63 در هر بشکه به صورت خام وست تگزاس اینترمدیت به کمتر از 20 دلار تا پایین ترین سطح از سال 2002. در همان زمان یک بشکه غرب کانادا انتخاب معیار برای آلبرتا ماسه نفت خام کاهش یافت و به زیر US$5 از US$63 در آغاز سال است. در حالی که صنعت نفت را از اقتصاد کانادا شده بود تا حدودی کاهش می یابد قیمت نفت تار و مار در سال 2014 در بخش انرژی هنوز حساب و نه درصد از تولید ناخالص داخلی و با قیمت انتظار می رود به پایین باقی می ماند نفت را وزن پایین کانادا پست-coronavirus بازیابی.

نیز وجود دارد که به محض عظمت این کار ضرر و زیان را در نظر بگیرید. لیست شرکت های اعلام و اخراج های دسته جمعی و حتی اگر موقت است و به ظاهر بی پایان و شامل خطوط هوایی بمب افکن و خودروسازان نه به ذکر است رستوران و هتل و خرده فروشی و تئاتر زنجیر. اضافه کردن به که آواره ارتش از کارگران شاغل در کوچک و متوسط کسب و کار که اخراج را هرگز اخبار.

یک گزارش توسط Canadian Centre for Policy Alternatives مشخص “واقع بینانه مورد” می تواند این کشور نرخ بیکاری افزایش می یابد از 5.9 درصد در ماه فوریه به 13.5 درصد—بالاترین در 70 سال است.

حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات به برداشته شود به زودی برخی از این شغل ها برای همیشه رفته است. شرکت هایی مانند top world news و Winnipeg, اتوبوس, تولید کننده جدید بروشور صنایع گفت: بخشی از کاهش ساخته شده در مارس دائمی خواهد بود. دیگر کسب و کار بسته اند و مغازه ها در کامپیوتر است. استیو نش تناسب اندام جهان یک زنجیره ای از 24 ورزشگاه در سراسر B. C. در ابتدا گفت: در آن بیش از 1000 کارکنان آنها خواهد بود به طور موقت گذاشته است. یک هفته بعد از آن فرستاده ختم اعلامیه به تمام کارکنان آن است.


در Hoyes Michalos به عجز از پرداخت دیون شرکت که در آن Terrio کار می کند, اکثریت قریب به اتفاق مشتریان که آمده به دنبال بدهی در طول زمان عادی هستند افرادی که اجاره خانه های خود را به طور معمول حسابداری 93 درصد از filers. که به طور چشمگیری تغییر. در حال حاضر نیمی از کسانی که رسیدن به این شرکت هستند و مالکان است. این فرمت از یک روند Terrio شروع به دیدن نسبت به پایان سال گذشته به عنوان تعدادی از ورشکستگی براده شروع به پریدن کرد به 13 درصد در سال, سریع ترین سرعت از پایان رکود اقتصادی ، “برای سال های بسیاری از کانادایی ها شده اند binging در بدهی و افزایش عجز از پرداخت دیون اعداد نشان شد که غارنوردی در افراد می گوید:” Terrio. “[COVID-19] دهکدهای فقط ریخت و نفت سفید بر روی آن فشرده و همه چیز را که قرار بود به اتفاق می افتد در طول دو سال آینده به یک ناگهانی بحران است.”

قبل از این ویروس زده بودند نشانه هایی از مسکن ارتجاعی است که ممکن است کمک کرده اند مدیون خانواده ها قرار داده در برخورد با مشکلات مالی است. برای دو سال, بازار در چندین شهرهای کانادا تا به حال سقوط پس افزایش نرخ و تنگ تر قوانین وام. اما در ماه فوریه ملی خرید و فروش خانه رسید 27 درصد ارسال قیمت تا شش درصد: سریع ترین رشد از سال 2018 است. در حالی که شهرهای غربی ضربه افتادن نفت در ادامه به مبارزه در تورنتو و مونترال دو رقمی سود و مناقصه جنگ بودند و ونکوور دیدم قیمت سالانه دستاوردهای نوبه خود مثبت برای اولین بار پس از سال 2018 است.

جزئیات: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

در حال حاضر بدهی خانوار برآمدگی آن را سخت تر برای اقتصاد کانادا به دوباره بجای اول برگشتن. این یکی از تفاوت های کلیدی بین چگونه ایالات متحده و کانادا را کرایه در همه این را می گوید Manulife را دونالد. امریکا مسکن تصادف دهه گذشته مجبور به یک حساب که دیدم خانواده های خود را کاهش دهد اهرم. به عنوان یک نتیجه خانواده های ایالات متحده “هستند و اساسا از لحاظ اقتصادی سالم و قادر به گزاف گویی سریع تر از کانادایی,” او می گوید. “خطر در اینجا است که این عقب نشینی در فعالیت های اقتصادی طول می کشد بسیار طولانی به دوباره بجای اول برگشتن و ایجاد شاخه های استرس در اقتصاد نه دست کم از آن است که دلار کانادا در بازار مسکن است.”

در اعلام بانک مرکزی کانادا در سه ماهه اول سال از 50-اساس نقطه کاهش در ماه مارس فرماندار Stephen Poloz هشدار داد که کاهش اعتماد مصرف کننده “به طور طبیعی منجر به کاهش فعالیت در بازار مسکن . . . نرخ های بهره پایین تر خواهد شد در واقع کمک به ایجاد ثبات در بازار مسکن به جای کمک به کف.” بانک همراه با وام مسکن کانادا شرکت نیز با خرید وام مسکن از وام دهندگان برای تزریق پول به سیستم مالی است. بانک مرکزی کانادا متعهد به خرید تا 500 میلیون دلار در هفته از وام های مسکن, در حالی که مالیات دهندگان بودجه آژانس CMHC متعهد به خرید 150 میلیارد دلار از وام های مسکن از بانک ها از جمله قبلا ایجاد بالاتر خطر وام مسکن. با سه چهارم از کانادا ثروت گره خورده است تا در املاک و مستغلات و سرمایه گذاری و مخارج خانوار حسابداری برای خود بیشترین سهم از تولید ناخالص داخلی حداقل از دهه 1960 آن را هیچ جای تعجب سیاست گذاران ناامید به ممانعت از املاک و مستغلات مجسمه نیم تنه.

منبع: کنفرانس كانادا

در عین حال نیروهای اقتصادی به نظر می رسد مقصد به وزن پایین بازار نه دست کم از آن است که بی ثباتی در کار بخش. “اگر ما یک افزایش در نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد این افراد در حال رفتن به هیجان زده در مورد خرید خانه و سرمایه گذاران در حال رفتن به هیجان زده در مورد املاک و مستغلات به عنوان یک راه برای پول زمانی که مردم به تاخیر می توانید اجاره و یا پرداخت وام مسکن می گوید:” دونالد.

بازار مسکن نیز با تکیه به شدت در تازه واردان و روزنبرگ مطمئن نیست مهاجرت ادامه خواهد داد و در همان سرعت. “آن را به صفر اما ما نمی دانیم که تا چه حد می تواند آن را محدود در یک محیط که جهانی شدن را تحت فشار,” او می گوید. “این بسیار دشوار است به نمایش صعودی در کانادا مسکن که تنها مثبت داستان در اطراف.”

مسکن اصلاح خواهد اثر مخربی بر خانواده که در حال حاضر دیده می شود پرتفوی سرمایه گذاری خود را نابود خرس در بازار سهام است. حدود 1 تریلیون دلار ثروت شده است از بین برود از ماه فوریه با S&P/TSX شاخص مرکب غوطه وری به همان سطح آن را در سال 2006. که خواهد sap توانایی مصرف کنندگان به همان نجات دهنده نقشی است که آنها در طول رکود بزرگ زمانی که تمایل خانواده ها به قرض گرفتن و صرف کمک به حمل کانادا از طریق آن بحران نسبتا صدمه ندیده است. “فکر می کنم از تمام افرادی که خرید condo در دو سال گذشته در آسمان بالا با قیمت پنج درصد پایین می گوید:” Terrio. “رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از مردم رفتن زیر آب, چرا که آنها بسیار اشباع شده. آنها مجبور به فروش خانه خود را فقط به خاطر آن است زیر آب ولی آن را به دمدمی مزاجی بسیاری از مردم به دلیل طرز فکر خود بود و همه چیز در مورد رایگان سهام تولید با افزایش قیمت.”

در فوری اصطلاح Terrio معتقد است ورشکستگی براده خواهد شد در واقع کاهش به دلیل هرج و مرج در بانکداری و مجموعه های سیستم و تعداد پرونده های مدنی. هنگامی که پاک او انتظار عجز از پرداخت دیون اعداد به سنبله به دو برابر آنچه که آنها قبل از وقوع. در عین حال او را به ارائه برخی از مشاوره. “اگر شما در بانک با کسی که شما را مدیون پول به شما نیاز به تغییر بانک” او می گوید: با اشاره به یک بانک مناسب برای به دست گرفتن بودجه برای پوشش بدهی های, که همچنین می تواند با قرار دادن کسب و کار و حساب های مشترک در معرض خطر است. “هنگامی که بار سخت مردم از جان گذشته,” او می گوید. “پس آیا بانک ها.”


یکی از چیزهایی که باعث می شود این لحظه بسیار مخدوش است که ما سرگردان بین دو اقتصادی جهان است. به دلیل استاندارد تاخیر در گزارش, آمار, آینده اقتصادی خواهد شد مربوط به یک جهان که دیگر وجود ندارد. در همان زمان ما هیچ ایده چه چیزی جدید در جهان خواهد بود. “به اندازه سه ماه آینده خواهد بود فوق العاده تاثیرگذار ما نیاز به نظارت چگونه بسیاری از عناصر ساختاری اقتصاد ما در حال تغییر” می گوید: دونالد. “این است که در کوتاه مدت شوک با بسیار دراز مدت عواقب.”

برای یک چیز, نیروهای کشید که اقتصاد جهانی نزدیک بیش از سه دهه گذشته به احتمال زیاد به عقب. جهانی زنجیره تامین در حال حاضر دچار دو شوک در مدت زمانی کوتاه می گوید: دونالد—تعرفه ها و COVID-19. “کسب و کار در حال رفتن به فکر می کنم دو بار در مورد ایجاد جهانی زنجیره تامین,” او می گوید. به جای آنها نگاه نزدیک به صفحه اصلی, حتی اگر تامین کنندگان داخلی در حال کم هزینه تر به بیمه در برابر آینده انجام دهند. این احتمال وجود دارد که این ترجمه می تواند به هزینه های بالاتر برای محصولات در حالی که همچنین نما صادرات چالش برای کانادا.

بخوانید: به ما بگویید آنچه زندگی است مانند شما خود در انزوا

اجتماعی فاصله نیز ممکن است سرعت بخشیدن به کار از خانه جنبش به عنوان مردم انطباق با فن آوری است که به آنها اجازه کار از راه دور با انشعابات تجاری و مسکونی بازار املاک و مستغلات می گوید: دونالد. به همین ترتیب بسیاری از مردم شده اند در معرض خرید آنلاین برای اولین بار. “راه ما از مصرف چیزهایی است که تغییر بسیار اساسی حتی اگر این شوک طول می کشد تنها دو تا سه ماه” او می گوید.

با این حال همه چیز آشکار شدن ما به احتمال زیاد برای دیدن غربی اقتصادهای به شدت وابسته به دولت برای آینده قابل پیش بینی. “این ممکن است طبیعی جدید می گوید:” روزنبرگ “که برای نجات سرمایه داری, سرمایه داری است در دراز مدت فرصت مطالعاتی. دولت است که مصرف بیش از اقتصاد ضرورت است.”

این بدان معناست که کسری مقیاس است که ما را دیده اند در دهه. یک تجزیه و تحلیل توسط مجلس بودجه دفتر در ماه گذشته برآورد کسری بودجه فدرال برای 2020-21 را به مقدار $113 میلیارد دلار برابر با 5.2 درصد از تولید ناخالص داخلی بود که قبل از اخیر اقدامات اضطراری. بر اساس برآورد توسط C. D. هاو موسسه که یارانه در آن مقیاس را به $82 میلیارد دلار بیش از سه ماه زندگی از برنامه کسری بودجه در سال آینده می تواند نزدیک به نه درصد از تولید ناخالص داخلی. Scotiabank در حال حاضر برآورد 10 درصد از تولید ناخالص داخلی.

اتاوا اصرار کانادا بسیاری از مالی اتاق برای مقابله با بحران و اقتصاددانان موافق و اشاره کرد که فدرال بدهی به تولید ناخالص داخلی است که کمترین میزان در G7. اما در حالی که در حال حاضر وجود دارد یک سطح قابل توجهی از حزبی همکاری و هزینه های پذیرفته شده در صورت لزوم مالی خرید اینترنتی خاصی برای باز کردن دیگر مسائل در دراز مدت است که می تواند اضافه کردن استرس به اقتصاد است.

در حال حاضر, هر چند هدف این است که برای ایجاد ثبات در بیمار است. پس از همه, که ما دیده ایم از این بحران بهداشتی کسانی که با شرایط از پیش موجود و اقتصاد کانادا از رنج بسیاری—اغلب در خطر است.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “به پرتگاه اقتصادی.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im