Coronavirus نابسامانی طبقه نیواورلئان مردی Gras گروه

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

نیواورلئان در سه شنبه 51 ساله کرنل چارلز شد در نظر گرفتن بخشی در یک طبقه نیواورلئان مردی Gras سنت مرکزی به این شهر آفریقایی جامعه — رانندگی یک ماشین در Zulu اجتماعی کمک و لذت بردن باشگاه رژه.

یک ماه بعد همسر خود را از سه دهه به تماشای او را آخرین نفس خود را یک قربانی از coronavirus اپیدمی مواج از طریق شهرستان است.

“من به او صحبت کرد. من به او گفتم چقدر من به دست او گفت:” همسر نیکول توصیف آن آخرین دقیقه در مارس 24. “او به معنای واقعی کلمه در زمان خود آخرین نفس در مقابل چهره من و که در آن بود.”

در یک شهر ویران شده توسط coronavirus شیوع اعضای Zulu krewe یکی از گروه هایی که حامی مردی Gras رژه و توپ باید پرداخت قیمت سنگین. چهار برادرانه سازمان اعضای درگذشت از coronavirus مربوط به عوارض گفت: Zulu جمهور Elroy A. James. دو نفر دیگر را نیز درگذشت و پس از همه گیر آغاز شد هر چند معلوم نیست اگر مرگ خود باعث شد توسط ویروس, او گفت:.

اضافی از 20 آزمایش مثبت است. برخی از آنها خود quarantining در برخی بیمارستان بستری شد و منتشر شد در حالی که دیگران هنوز در بیمارستان بستری جیمز گفت.

جیمز خرج می کند روز خود را در تلفن و تماس با اعضای هیئت مدیره و افسران حدود 800 عضو Zulu سازمان است.

“کاربران در حال تماس هر روز چک کردن هر یک از دیگر:” چگونه این عضو انجام می دهند ؟ چگونه این عضو خانواده انجام شده است؟'” او گفت:.

آن را نیز گرفته و تلفات مالی. بسیاری از Zulu اعضای کار در بخش مهمان نوازی و از کار هستند و جیمز گفت: یک مشکل گسترده در یک شهر با اقتصاد ارتباط تنگاتنگی با رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در حال حاضر تا حد زیادی توقیف با توجه به این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“زولو واقعا کوچک از شهر New Orleans” گفت: دولت بهداشت ، تروی کارتر دیرین Zulu عضو. “ما ساخته شده است تا از هر اجتماعی و اقتصادی در پس زمینه است که شما می توانید تصور کنید. اعضای ما از همه اقشار مختلف از زندگی است.”

عمدتا آفریقایی باشگاه است در برخی از راه های بازتابی از چگونگی بیماری تحت تاثیر جامعه سیاه و سفید در لوئیزیانا. بیش از 70 درصد از دولت coronavirus بیمارانی که فوت کرده اند, سیاه و سفید, با توجه به وزارت امور خارجه داده های منتشر شده در این هفته.

برای بسیاری از مردم coronavirus علل علائم خفیف مانند تب و سرفه است که حل و فصل در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بیشتر علائم شدید رخ می دهد از جمله پنومونی است که می تواند منجر به مرگ شود.

برای بیش از یک قرن Zulu اعضای رژه برای مردی Gras در خود متمایز چمن دامن و چهره سیاه و سفید با الهام از یک سال 1909 واریته skit با توجه به سابقه وارد شده و برای 100-year anniversary در سال 2009. آن را نه فقط یک مردی Gras رژه گروه اما یکی از خیرخواه جوامع است که نقش مهمی در تاریخ آمریکا با ارائه بیمه عمر و یا هزینه های مراسم تشییع جنازه به حق عضویت خود را پرداخت اعضای.

در طول دهه Zulu مردی Gras رژه برجسته اند همیشه بزرگتر شناور با لباسهای شناور سواران حول کردن دانه و خرده ریز از جمله این گروه دست تزئین نارگیل در میان رویداد را آرزو می اندازد. معروف ترین مرد به سلطنت به عنوان Zulu پادشاه لویی آرمسترانگ در سال 1949. کاربران همچنین انتخاب به عنوان یکی از گروه های پرطرفدار شخصیت های مانند آقای چیزهای بزرگ یا شات بزرگ.

“هیچ کس بیشتر سرگرم کننده تر از زولو” گفت: مردی Gras مورخ آرتور هاردی. اما او تاکید کرد وجود دارد خیلی بیشتر به این گروه از رژه. Zulu شناخته شده است برای این بشردوستانه با این نسخهها کار در تمام طول سال از جمله Junior Zulu برنامه ای که می رسد به کودکان محروم و سالانه کریسمس دوچرخه سادگی.

که روح از خدمات است که چه کشید چارلز گفت همسرش, نیکول.

“اخوان المسلمین چه آنها داده اند به جامعه است. او دوست داشت که. شوهر من عاشق رژه به طوری که قطعا جاذبه اما او دوست داشت که آنچه که او را دیدم در خارج از بخش های سرگرم کننده از آن را,” او گفت:.

چارلز شروع به کار هر روز ساعت 3 صبح به عنوان یک پیک تحویل دارو به بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی. اما علاقه واقعی او, همسرش گفت که مربیگری افراد جوان است. فوتبال و بیس بال و بسکتبال شیوه ها و بازی ها نگه داشته “Dickey” را به عنوان او اغلب به نام, مشغول, اما پدر دو دختر همیشه زمان برای خانواده همسرش گفت.

او شگفت زده شده است در غلیان احساسات حمایت از مردم گفتن او چقدر شوهرش به معنای آنها. او به احتمال زیاد می شده اند در یک مراسم تشییع جنازه را با یکی از موسیقی جاز رژه اغلب دیده می شود در نیواورلئان مجالس ترحیم اما اجتماعی فاصله دستورالعمل به معنای تنها تعداد انگشت شماری از مردم می تواند وجود دارد.

نیکول امید coronavirus خطر را فروکش ژوئن 23 — تاریخ تولد خود را — به طوری که خانواده و دوستان می توانند با هم برای یادبود او سزاوار.

فرصت های از دست رفته به گرد هم می آیند برای آخرین بار به افتخار اعضای این است که احساس کاملا. کارتر این سناتور گفت: Zulu عضو خدمات در زمان عادی ممکن است شامل یک عملکرد سازمان gospel choir یک بیانیه خوانده شده توسط این گروه رئیس جمهور و موسیقی صفوف آغاز می شود که در یک یادآوری توجه داشته باشید و به پایان می رسد با “تکامل, پر انرژی, جشن زندگی است.”

“من مطمئن هستم که اگر هر کس دیگری در جهان نشانی از آن را در راه نیواورلئان می کند,” او گفت:.

این سازمان برنامه های زیادی یادبود در آینده امن تر و کامل با یک “گرند دوم-خط گفت:” جیمز در این گروه رئیس جمهور با اشاره به رژه که در طی آن تماشاچیان سقوط در پشت باند و عزاداران تشکیل یک “خط دوم.”

این گروه دارای اب و هوای دوران سخت قبل از. در پس از طوفان کاترینا در سال 2005 حداقل 10 عضو درگذشت بسیاری از اعضای خانه های آب گرفتگی شد و مقر این گروه در خیابان وسیع بود غرق آب. اما آمدن مردی Gras 2006 آنها رژه اعتقاد داشتند این بود که بخش مهمی از این شهر را بازسازی.

جیمز گفت که او مطمئن است که Zulu نقش خواهد شد در این شهر پس از coronavirus تجدید حیات.

“ما همچنین نیاز به نشان دادن جهان است که در شهر نیواورلئان را پس از بازگشت این بیماری همه گیر” او گفت:.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | سفر | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im