Coronavirus: نمایش اولیه

پل ولز: وجود لایه هایی از هرج و مرج در اتاوا به عنوان یک تعداد انگشت شماری از نمایندگان مجلس با عجله به تصویب coronavirus حمایت از لایحه. و این بحران فقط گرفتن آغاز شده است.

اجازه می دهد من به نقل قول از من قابل اعتماد و تازه towelette-بررسی کتاب بزرگ از روزنامه’ کلیشه. “هیچ کس نیست که از دموکراسی کامل است یا حکیم” وینستون چرچیل گفت: در سال 1947. “در واقع گفته شده است که دموکراسی بدترین نوع حکومت—به جز برای همه کسانی که به اشکال دیگر است که سعی شده است از زمان به زمان.”

آه چرچیل. بنابراین عاقلانه است. اما حتی است که بزرگترین دوست هر دانشمند بود که همیشه سخت برای لود خواهد باید اذعان کرد که دموکراسی پارلمانی حداقل-بدترین نوع حکومت گاهی اوقات می کند بهترین خود را به خارج بدترین اشکال دیگر.

و بنابراین اگر به عنوان نشانه کانادا پارلمان بازگشت به اتاوا رشد سکوت با قرنطینه. یا بخشی از آن را انجام داد. چندین سناتور نقل مکان کرد و به طور موقت سنا در یک ایستگاه راه آهن در سراسر از قصر Laurier و انتخاب نمایندگان مجلس به طور موقت مجلس عوام در محوطه بلوک غرب. (حتی ما در مجلس در حال تمرین های اجتماعی فاصله.) برای اولین بار در حافظه تنها یک حداقل از نمایندگان مجلس خواسته شد به نشان می دهد تا: 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران 3 بلوک کبک اعضای 3 از NDP و یکی سبز. آن بود که در سال 1950 هنگامی که Count Basie داد تا در تلاش برای حمایت از یک گروه بزرگ ساخته شده و با انجام هشت تایی برای چند سال.

شما فکر می کنم گروه کوچکتر خواهد با هم بازی بیشتر cohesively. شما خواهد بود به خصوص این فکر می کنم اگر شما تا به حال نه با حضور یک استاندارد شماره عوام جلسه کمیته. در اینجا هرج و مرج ریخت به بسته های کوچکتر تمایل به تمرکز بر.

هرج و مرج در این زمان بود که دو لایه های عمیق است. لایه اول شد حسن نیت ارائه میدهد از لیبرال ها که خانه رهبر پابلو رودریگز مذاکره با احزاب مخالف در طول بزرگ در محتوای Coronavirus حمایت مالی لایحه—قبل از تولید پیش نویس با بخش هیچ یک از آنها را مورد بحث بود. صورتحساب خواهد داده اند “وزیر دارایی” گسترده یک جانبه قدرت به صرف قرض و مالیاتی تا پایان سال 2021 بدون به دنبال تایید از مجلس.

بیشتر بخوانید: بله این یک جنگ است. آیا رهبران ما می دانیم آنچه که بدان معنی است ؟

(من قرار “وزیر دارایی” در ترساندن نقل قول در اين جمله به این دلیل که وزیر کنونی این است که لایحه Morneau. اما ما آموخته است که از اخلاق کمیساریای گزارش SNC-Lavalin امر است که Morneau تا به حال هیچ خاطره ای از جلسات و ایمیل های با اهمیت موضوعات جلسات و ایمیل های که منجر به قابل توجهی در کار های بعدی توسط اعضای دفتر و دفاتر دیگر وزیران. بنابراین در کانادا این روزها “وزیر دارایی” به نظر می رسد کمتر کسی از رویه مختصر به صورت پیچیده و مرموز فرایند به عنوان “تاج” و یا “هر کس برنامه نویسی ساخت تصمیم گیری در CBC.”)

به هر حال دولت از Morneau مسائل تبدیل به یک بیت از یک هشدار اشتباه است. در صورت فوری و بیداد از اصلی ترین احزاب مخالف و هر دانشمند هنوز هم در توییتر ترودو دولت حمایت کردن—برای اولین بار در یک طرفه مالیات بر قدرت و سپس در بقیه. عوام تصویب این لایحه پس از نیمه شب مجلس سنا پس از خورشید آمد تا در روز چهارشنبه. در 3:28 صبح بین دو رای خبرنگاران دریافت پیروز اطلاعیه از محافظه کاران جزئیات تمام راه های لیبرال ها تا به حال صعود کردن. وجود دارد مقدار زیادی از آنها.

چه بر روی زمین رو به لیبرال ” سر ؟ بیشتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد. اولین شرکت باور است که هیچ تصمیم لیبرال باعث می شود که تا کنون حزبی که تنها مخالفان به لیبرال ها این است که حزبی است. دوم, عمیق بی حوصلگی با مجلس مشخصه جاستین ترودو در دولت است. (به یاد داشته باشید زمانی که او از صندلی خود را برای فشار به مردم در اطراف به دلیل چیزهایی که مصرف بیش از حد طولانی؟)

گرفتار overreaching نخست وزیر بود چه او همیشه زمانی که او گرفتار شده است overreaching: گفت و لرزان به قضاوت هر کس دیگری درس اخلاق. “هنگامی که شما در حال تلاش برای کمک به دریافت پول به مردم با سرعت از ذات است به خصوص در وضعیت بی سابقه ای مثل این یکی,” او گفت: از نیمه توضیح. “اما من می خواهم به آن را بسیار روشن است: من معتقدم که ما در نهادهای دموکراتیک.” داشتن فقط شده و نه با صدای بلند به یاد از وجود آنها گمان می کنم او بهتر است.

“همه ما در مجلس باید با هم کار کنند,” او گفت: “دیر “و کانادایی ها نیاز به دیدن ما انجام درست آن. بنابراین شما باید به من تعهد تزلزل ناپذیر. ما را محافظت و حمایت از ارزش های دموکراتیک. ما را محافظت و حمایت از نهادهای دموکراتیک به عنوان ما ارائه پشتیبانی به کانادایی ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” “تزلزل ناپذیر” یک انتخاب خوب از کلمات است. شخص شما فقط دودل.

به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان من مطمئن هستم که dunking در ترودو را فراهم می کند یک توضیح کامل برای دولت رفتار. لایه دوم از هرج و مرج ارائه شده توسط لنرک—Frontenac—Kingston MP اسکات رید که اگر من به نوشتن در مورد او در نثر سبک لنرک—Frontenac—Kingston MP اسکات رید من می گویند نقش یک زن در قانون اساسی Banquo شبح در هر کس دیگری ضیافت.

رید ارسال شده یک زن و شوهر از هزار کلمه در وب سایت خود توضیح داد که چرا او حتی در عوام داده شده است که خود شلاق را به او گفته بود نه به نشان می دهد تا. هیچ کس تا به حال یک بخشی برای او برای بازی در این Count Basie هشت تایی مجلس اما به اعتقاد او هیچ کس دیگری—از جمله هیچ یک از همکاران محافظه کار—علاقه مند بود در بازی نقش اساسی از نمایندگان مجلس از جمله خواندن صورتحساب قبل از عبور آنها را.

در این رید تا به حال شواهد آخرین نشسته روز قبل از مجلس رز از چند هفته پیش زمانی که نمایندگان مجلس تصویب سه هزینه های صورتحساب بدون نگاه به آنها را بیش از. مطمئن شوید که همه وحشت زده از جهانی همه گیر. اما “وحشت هرگز بهانه ای برای نادیده گرفتن باستانی ما سیاسی کنوانسیون” رید نوشت. “این کنوانسیون قدیمی ترین و بهترین حمایت است که وجود دارد برای ما سیاسی آزادی.”

در اینجا رید بود به همه یادآوری که چرا برای چنین softspoken و متفکر گفت exasperates بسیاری از همکاران است. او دارای یک استعداد برای بودن ناخوشایند است. در اینجا بود که خود را رهبر اندرو Scheer شکایت در مورد “دولت اقدام غیر دموکراتیک قدرت گرفتن است.” و در اینجا بود که رید شکایت که Scheer و محافظه کار مجلس رهبری در حال حاضر تبانی در غیر دموکراتیک قدرت گرفتن گرفتن قدرت از خود نمایندگان مجلس—و یادگیری به مانند آن است. “سس برای غاز” است که تقریبا هرگز خوش آمدید استدلال در اتاوا.

دلیل دیگری که چرا دولت در حال وسوسه به بازی های سرعتی و سست با قوانین این است که آنها به صورت یک بحران در یک مقیاس تقریبا فراتر از درک. مقیاس پاسخ های مشابه بی سابقه ای در همه جا. فرانسه کابینه صبح امروز گذشت 25 احکام در همه چیز از حمایت مالی به تعداد ساعت در هفته کار—بیشترین تعداد احکام دولت در یک روز از جنگ الجزاير در سال 1958. دولت در همه جا در حال پرتاب پول هیچ یک از آنها را باید در این نکته.

و اگر وجود دارد یک موضوع در رهبران نظرات این هفته در بحران, اخبار جلسات در سراسر جهان این است که اینها هنوز روزهای اولیه بحران است. “این یک تلاش ما باید برای رویارویی با هم” در فرانسه نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: این صبح است. “ما تنها در آغاز راه است.” در واشنگتن ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: “شما دنبال آن هستید در اواخر ماه مه, ژوئن, چیزی که در محدوده” برای خروج از وضعیت اضطراری. “شاید آن می تواند به عنوان در اواخر ماه ژوئیه است.”

در حال دولتها رفتن به چیز اشتباه در یک زمینه مثل این ؟ اوه کاملا. در حال حاضر خواهد شد و برخی بیشتر. همه تعریف می کردند. اما شانس گرفتن آن اشتباه را کاهش دهد اگر بسیاری از چشم بررسی تکالیف. آنها را افزایش نمی دهد. چیزی که باقی می ماند حتی زمانی که آن را ناخوشایند است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im