Coronavirus: عمده شکست در کانادا فرودگاه

استفان ماهر: با وجود سیاست های دولت, مسافران فرود بیش از آخر هفته نمی شد که به اندازه کافی هشدار در مورد ویروس و نیاز به خود منزوی

رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا, دکتر ترزا تام می خواهد من به شما بگویم که اگر شما به تازگی به کانادا شما باید خود جدا برای 14 روز برای کمک به جلوگیری از گسترش CORVID-19.

تام گفت: در یک کنفرانس خبری در اتاوا در روز یکشنبه است که روزنامه نگاران باید کمک کنید که پیام از.

“ما می خواهیم که تمام مسافران که دوباره خود جدا. این است که اساسا دستور داد. این است که داوطلبانه خود انزوا. آن است که غیر ممکن است برای نگه داشتن زبانه ها در هر مسافرتی که می آید. این یک پدیده اجتماعی است. این یک اجتماعی پاسخ و هر کسی باید این مسئولیت. بهداشت عمومی در حال رفتن به انجام آنچه در آن می تواند.”

تام را توضیح دهد—و واقعا آن است که کار خود را به انجام این کار—چرا آژانس خدمات مرزی کانادا مقامات به نظر نمی رسد شده اند به آموزش مسافران به انجام این کار زمانی که آنها وارد یک موج شنبه پس از دولت خواست سفر کانادایی ها به دور خود کرم های ضد آفتاب را برای فرودگاه.

“است که به سرعت در حال اجرا در حال حاضر,” او گفت:. “این درست است. بسیار مهم است.”

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر و آژانس خدمات مرزی کانادا را توضیح داده نشده که چرا مسافران که وارد دوشنبه شد و نمی خواست به خود منزوی و یا چرا آنها تا به حال صبر کنید تا یک ساعت در خط آداب و رسوم در پيرسون به پردازش می شود.

توسط صبح روز یکشنبه برخی از مسافران دریافت جزوات با دستورالعمل. جزوه توصیه می کند: “شما نیز خواست تا به منظور محدود کردن تماس خود را با دیگران از 14 روز از شروع روز شما شروع به سفر خود به کانادا.”

جزوه دستور مسافران برای تماس با “سلامت عمومی آژانس در استان یا منطقه که در آن شما زندگی می کنند در عرض 24 ساعت بعد از ورود به کانادا (نگاه کنید به عقب ورق).”

پشت ورق خالی است.

در شهرهای دیگر, اما مسافران هنوز در دستور روز یکشنبه خود جدا. یک مسافر که فرود در فرودگاه ونکوور دریافت یک جزوه که تنها پیشنهاد برای نظارت بر علائم و اجتناب از مکان های که در آن مسافر “نمی توانید به راحتی خودتان را جدا از دیگران اگر شما را تبدیل به بیمار است.”

این به نظر نمی رسد به خوبی به عنوان آن می تواند.

محافظه کار و بهداشت منتقد مت Jeneroux در مصاحبه ای گفت: بعد از ظهر یکشنبه که آن را دلسرد به تاخیر بین سیاست های اعلام و اجرای.

“این یک چیز برای رفتن و می گویند این چیزی است که ما در حال گفتن مردم را به انجام, اما پس از آن شما باید تمام این فرودگاه در سراسر کشور که در آن ما در حال شنیدن داستان پس از داستان است که آن را اتفاق می افتد,” او گفت:. “پس به ایستادن و اعلام سیاست, آن را خوب به نظر می رسد و آن را در تلاش برای ایجاد برخی از آرام اما برعکس زمانی که مردم به فرودگاه بروید و ببینید که این اتفاق نمی افتد. بنابراین ما در حال بحرانی در حال حاضر به عنوان به آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

روز یکشنبه با توجه به فدرال شکست به اندازه کافی هشدار تماس های ورودی مسافران به دولت کبک فرستاده بهداشت عمومی افسران برای انجام کار در این استان است.

وزیر بهداشت سابق جین Philpott پزشکی دکتر می گوید او انتظار دارد که مقامات در حال تلاش برای آن را به اتفاق می افتد بر روی زمین است.

“انتظار من این است که به عنوان ما صحبت می کنند مرز کانادا آژانس خدمات و آژانس بهداشت عمومی کانادا به طور جدی کار بر روی یک طرح به موسسه بهتر پیام در فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی” او در مصاحبه ای گفت: یکشنبه. “اگر ما انتظار داریم مردم را به خود جدا برای دو هفته پس از مسافرت های بین المللی ما باید فرض کنیم که همه برداشت کرده است که پیام از رسانه ها گزارش و امیدوارم ما را ببینید چشمگیر در مقیاس عمومی پیام در ساعت و روز. این خواهد شد البته نیاز به مناسب افزایش در منابع انسانی به طوری که آن را نمی سهوا باعث مشکلات بیشتر با ایجاد پشتیبان گیری در فرودگاه قرار داده است که مردم بیشتر در معرض خطر مناطق.”

آمریکا فرودگاه غرق شد در روز شنبه زمانی که یک موج عظیم از مسافران وارد شده به عنوان یک نتیجه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون که در سمت چپ هزاران نفر ایستاده در جمعیت برای ساعت ها در انتظار غربالگری که کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده بود ایجاد شرایط ایده آل برای انتقال ویروس است.

Jeneroux قرار دادن یک بیانیه روز شنبه در تماس با دولت برای اجرای پیشرفته غربالگری.

“ما شده است خواستار افزایش غربالگری از آغاز … چون منطقی است زمانی که شما در حال دیدن مردم زمین—من فکر می کنم وجود دارد یک پرواز زمین از ایتالیا به تازگی و هیچ کس نمی خواست هر گونه سوال.”

Philpott گفت: تحقیقات نشان می دهد که فرودگاه غربالگری کمی خوب نیست.

“وجود ندارد شواهد قوی مبنی بر نقش غربالگری با استفاده از روش های مانند دما چک ، آنچه واقعا اتفاق می افتد در بین المللی نقاط ورود قوی است سلامت عمومی پیام.”

Philpott گفت که او فکر دولت فدرال است که دست زدن به بحران ارتباطات نسبتا خوب, اگر چه او اشاره کرد که در سطوح مختلف دولت شدند دادن کانادایی پیام های مختلف.

“من فکر می کنم آن را نسبتا به خوبی مدیریت از ارتباطات یک نقطه نظر در این راستا” او گفت:. “که در آن مردم در حال گرفتن یک کمی اشتباه است که وجود دارد به طور مداوم در حال تغییر دستورالعمل ها و حوزه های قضایی متعدد وزن در آنها چه هستند. بنابراین بدیهی است که کار انجام می شود که.”

او اشاره کرد که اتاوا قادر است به مرکز جمع آوری اطلاعات.

“چالش وجود دارد ما در بهداشت عمومی قوانین ارتباط با ما يکپارچه مدل,” او گفت:. “وجود دارد و نه نوع از بهداشت عمومی قانون است که یکی ممکن است بخواهید به در این جدی موقعیت های اضطراری. امیدوارم استان ها و مناطق خواهد بود بسیار co-operative نظر های داده برای غلبه بر این واقعیت دولت فدرال ندارد قدرت را وادار به جمع آوری داده ها.”

Jeneroux توافق کردند که با هم تداخل دارند قضایی در حال حاضر یک چالش برای مدیریت این بحران است.

“من نمی دانم چه راه حلی برای آن است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de