تیموتی حیله گر است, اپیدمیولوژی و استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه رایرسون. در سال 2003 او درگیر در مدیریت سارس در تورنتو است.

در زمان نوشتن حدود هشت هفته به این بیماری همه گیر در چین, پخش, چاپ و رسانه های اجتماعی در مقایسه با رمان coronavirus در حال حاضر رسما به نام COVID-19 با سندرم حاد تنفسی (سارس), آنفلوانزای فصلی و 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا. به ناچار چند توطئه زائران در حال حاضر ادعا آن را جعل و یا ناشی از آلودگی و یا حتی انتشار یک جنگ بیولوژیکی عامل. منتقدان اشاره می کنند که آنفلوانزای فصلی کمک بیش از 3 ، 000 مرگ و میر سالانه در کانادا به تنهایی. “بنابراین” آنها بپرسید: “چرا اعتیاد به مواد مخدره?”

مناسب تر سوال در این مرحله این است: چه چیزی می تواند به ما در واقع انتظار ؟

اپیدیولوژی استفاده از سه اندازه گیری خاص به منظور برآورد شدت و تا حد امکان از بیماری: دوره کمون مورد مرگ و میر و اساسی تولید مثل شماره.

بیشتر: علم از رمان coronavirus

هفته گذشته بود حامی و همکاران منتشر شده در مجله Eurosurveillanceترین و دقیق برآورد نشده از دوره کمون (IP) از COVID-19 که باید اطلاع قرنطینه پروتکل آیا در کشتی های کروز بیمارستان یا در خانه. محققان 88 افرادی که تا به حال تایید شده است امتیاز مثبت برای COVID-19 ویروس یافت می شود که متوسط دوره کمون بود 6.4 روزها با طیف وسیعی از 2 تا 11 روز. COVID-19 به نظر می رسد کمی کوتاه تر از دوره کمون از سارس در حالی که بسیار شبیه به IP برای MERS.

از سه شنبه دولت چین گفت که در مجموع 1,113 مرگ و میر ثبت شده از این بیماری همه گیر از مجموع 44,653 موارد تایید شده. اگر این ارقام در واقع به نمایندگی از کل مورد بار و سپس مورد مرگ و میر رسیده 2.5 درصد همان خطر مرگ برای فرد آلوده به عنوان در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “آنفولانزای اسپانیایی.”

قبل از ما رفتن به مخوف نتیجه رسیدند که COVID-19 می باشد که ویرانگر وجود دارد شک و تردید است که تعداد موارد گزارش روزانه توسط چین دقیق هستند. محض وظیفه نظارت بر ده ها میلیون نفر از قرنطینه مردم و با دقت ضبط هزاران نفر از موارد و مرتبط با مرگ و میر روزانه خواهد بود بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است. روزانه نسبت به نظر می رسد عجیب و سازگار به عنوان اگر آنها در حال تدوین است با توجه به فرمول. بیشتر این موارد به عنوان “تایید” است که مانع عدم تایید خفیف به سختی علامتی و موارد گزارش نشده. این به راحتی می تواند در بسیاری از موارد “تایید” کل. اگر چنین است در مورد مرگ و میر را به طور چشمگیری افت.

بیشتر: “این احساس مانند پایان جهان’: از ووهان به کانادا در coronavirus قرنطینه

خوشبختانه ما نظارت نزدیک از دو مرگ و میر در میان 518 موارد اتفاق می افتد در خارج از چین اجازه می دهد مستقل برآورد کمتر از 0.4 درصد است. اگر این نرخ معتبر است و آن را می توان استدلال کرد که با وجود شش تا هفت تایید نشده موارد برای تایید هر یک.

اساسی باروری شماره (R0), است که انتظار می رود تعداد موارد ثانویه به علت اولیه هر مورد. R0 از 1918-1919 همه گیر باعث آنفلوآنزای اسپانیایی تخمین زده شده است در محدوده 1.4-2.8 با احتمال متوسط 2. بیش از 10 تخمین زده شده برای COVID-19 محاسبه شده در سه هفته گذشته اعم از 1.7 و 3.3.

پس چه می تواند ما انتظار واقع بینانه? هنگامی که یک ویروس ضعیف اقتباس به انسان به نظر می رسد به اجرا بخار پس از یک در حالی که این انتقال به تدریج متوقف به عنوان R0 می شود کمتر از یک است. شدید گسترش این ویروس در طی هشت هفته گذشته نشان می دهد که این پویا بعید است.

بیشتر: پکن اعتبار کسری بودجه باعث می شود coronavirus بحران بسیار بدتر

هنگامی که یک جمعیت قبلا مواجه می شوند یک ویروس به دست آورد برخی از ایمنی به آن (و یا یک ضد میکروبی و یا واکسن معرفی شده بود) انتقال به طور طبیعی متوقف است. COVID-19 اما یک ویروس جدید به جمعیت های انسانی به این معنی است که هیچ ایمنی طبیعی و واکسن بعید است که برای توسعه و آزمایش و تولید برای یکی دیگر از شش تا 12 ماه. جهانی توزیع خواهد شد و حتی بیشتر. موجود آنتیبيوتيکهای شده اند که موثر در برابر HIV در نظر گرفته می شوند اما به هیچ وجه تضمین شده موثر باشد و نیاز به انجام آزمایش.

بدترین سناریو این است که این ویروس همچنان گسترش آن تا زمانی که نسبت قابل توجهی از جمعیت آلوده شده است. برخی می میرند در حالی که اکثریت زنده خواهد ماند با یک تازه به دست آورد و ایمنی و که خواهد شد در نهایت به این بیماری همه گیر را متوقف کند. پس از تاسیس در منطقه این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش آزادانه از طریق جمعیت است. ما می توانیم فرض کنیم که برای هر یک میلیون جمعیت حداقل یک سوم (330,000) تبدیل خواهد شد آلوده در ابتدا. و اگر مورد مرگ و میر واقعا دو درصد 6,500 از ایناصولا افراد مسن و کسانی که با موجود شرایط مزمنمرگ خواهد شد. این گزارش می شود در پایان سال به عنوان یک “COVID19 خاص مرگ و مير” از 0.66 درصد است. این 323,400 که زنده ماندن عفونت ممکن است سیستم ایمنی بدن به coronavirus حداقل به طور موقت و نیز کمک خواهد کرد که به سرعت هر گونه باقی مانده ،

65 درصد بودند که نه آلوده (670,000) ممکن است آلوده شوند بعد اگر ویروس باقی می ماند در گردش و یا به عنوان با سارس در سال 2003 این ویروس ممکن است ناپدید می شوند دوباره به حیات وحش و نه گزارش می شود دوباره.

بیشتر: Coronavirus: آنچه کانادایی ها نیاز به دانستن

این نوع اپیدمی گسترش است بسیار به احتمال زیاد به رخ می دهد در هر کجا که این ویروس اجازه ورود به جمعیت و گردش. فرضی شماره های نقل شده در اینجا بر اساس عملکرد از بیماری های همه گیر در طول سال و نشان داد ویژگی به تاریخ این ویروس است.

کشورهای قوی به خوبی منابع بهداشت عمومی زیرساخت ادامه خواهد داد تا نمایش موارد از ورود به کشور در حالی که برای, اما ما باید مشکلات اضافی. پوست-متوسط غربالگری در فرودگاه ها به نظر می رسد بصری مانع برای پیشگیری از آلوده مردم ورود به یک کشور یا منطقه وجود دارد اما همواره فقدان شواهد آن قابل اعتماد است یا موثر است. در طول سارس شیوع 1.84 میلیون نفر غربالگری شدند که, 794 بودند قرنطینه و هیچ مورد تاييد شد.

در زیر به طور کلی مفروضات محافظه کار از حساسیت بیلی Quilty و سام کلیفورد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری باید فقط نتایج منتشر شده نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 46 از 100 آلوده مسافران را غیر قابل تشخیص با وجود متوسط غربالگری. در حالی که برخی از موارد COVID-19 عفونت شناسایی شده اند از طریق فرودگاه غربالگری در زمان شیوع برآوردها نشان می دهد که به احتمال زیاد آلوده تر مسافران را نمی شده است شناسایی شده توسط غربالگری.

آیا جداسازی محل کار برای موارد و قرنطینه برای تماس با ما? بله برای کسانی که در حال شناسایی و یا مشکوک و هنگامی که اعداد کوچک هستند. اما موارد ورود بزرگ و پر جمعیت مناطق شهری و غیر قابل تشخیص خواهد به راحتی شروع یکی دیگر از شیوع سریع خواهد بود که خارج از کنترل قبل از آن تشخیص داده شد. رسمی “تایید” موارد گزارش شده توسط چین نشان می دهد که این بیماری همه گیر است نه کاهش. تا کنون تعداد انگشت شماری از موارد که وارد شده اند در 30 کشور دیگر به نظر می رسد در رسانه های محلی و دریافت کامل جداسازی درمان است.

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که چند صد موارد لغزش از طریق غیر قابل تشخیص توسط مقامات مرزی و از نظر ناپدید می شوند به مراکز پر ازدحام مانند مانیل بمبئی مومباسا یا مکزیک ؟ کانادا هیچ لینک مستقیم با ووهان اما بسیاری از به طور منظم در ارتباط با این شهرستانها. از آن آسان است برای پیش بینی همه چیز را با توجه به طرح اما مادر طبیعت همیشه می یابد یک راه…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su