Coronavirus نوبت عید فصح و ماه رمضان را از راه دور موارد

Pews در Hillhurst ایالات کلیسا در کلگری یکی از شهرستان قدیمی ترین ساختمان ها نشسته اند خالی برای بیش از دو هفته است. این یک دید غیر معمول را برای 115 ساله در عمارت که تنها بسته درهای خود را یک بار قبل از: در طول سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. بیش از یک قرن بعد رمان coronavirus را مجبور به کلیسای تاریخی به شاتر را یک بار دیگر.

مصمم به حفظ حضور عبادت زنده کلیسا جا به جا بزرگ رنگ عکس های خود را خندان نمازگزاران در آن pews. چهره خود را قابل مشاهده هستند به عنوان کشیش جان پنتلند (دهانه) ارائه خود را به طور معمول به خوبی حضور, جمعه, خطبه, در حال حاضر زنده جریان آنلاین. Hillhurst مانند بسیاری از مکان های عبادت در سراسر کانادا شده است مجبور به انطباق با واقعیت جدید اجتماعی فاصله و محدودیت در اجتماعات بزرگ در حالی که پیدا کردن راه های خلاق به ماندن متصل به یک جامعه است که نیاز به اطمینان و راحتی بیشتر از همیشه.

“این واقعا یک چیز عجیب و غریب به یک جامعه مذهبی و نه قادر به جسمی متصل,” او می گوید.

ادامه مطلب: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

این کلیسا در حال حاضر آماده شدن برای عید پاک یکشنبه جمعی یک تعطیلات بزرگ است که بدون شک محدود به نگاه و احساس های مختلف برای آن صدها عبادت و میلیون ها نفر از یهودیان در سراسر جهان است. این یک تفاوت است که احساس عمیقا توسط اعضای جامعه یهودی این هفته آنها به عنوان جشن عید فصح و یکی است که احساس می شود که مسلمانان را رعایت رمضان شروع و در هفته آخر مارس—همه از آن تاریخ است که به طور معمول مشخص شده توسط بزرگ قلبی گردهمایی با عزیزان و همسایه است.

شروع این تعطیلات باعث شده است که نگرانی های سیاسی و رهبران جامعه که اصرار جوامع به رعایت این موارد در خانه. مقامات بهداشت عمومی در این استان تاکید کرد که “مردم نباید اجازه گارد خود را با جمع آوری این سال” برای عید پاک و عید فصح. اما این یک پیام است که در آغوش رهبران مذهبی ،

“ما مردم از گوشت ما huggers ما دست-شیکر پس از آن احساس می کند به طوری عجیب و غریب را لمس فیزیکی به عنوان بخشی از ما عید پاک تجربه” پنتلند (دهانه) می گوید. اما “بهترین راه برای اینکه یک همسایه خوب,” او می افزاید: “به در خانه بمانند.”

Hillhurst را به جای حمل آن برنامه نویسی آنلاین زنده-جریان آن یکشنبه عید پاک خدمات—معمولا با حضور 700 نفر از سراسر منطقه کلگری—در وب سایت کلیسا و Facebook Live, که در آن پنتلند (دهانه) خواهد بود ارائه سرویس از خانه خود را.

حتی صمیمیت و همدلی انجام می شود از طریق اینترنت برای اولین بار در ایالات تاریخ کلیسا می گوید: مدیر برنامه نویسی آن یتس-Laberge. نمازگزاران را تشویق به خود را پیتا نان خود را و یا تراشه های خود را در کنار خود آب انگور, رژیم غذایی, نوشابه یا شراب. “هر آنچه شما می خواهید” یتس-Laberge می گوید. و نماز بیش از نمازگزاران’ همدلی خواهد بود بخشی از زندگی جریان برنامه. کلیساهای کاتولیک یاتس-Laberge می افزاید: باید استانداردهای بالا برای صمیمیت و همدلی که شامل داشتن یک کشیش در حال حاضر به برکت بدن و خون عیسی مسیح, اما دیگران مانند Hillhurst قادر خواهد بود به انجام این کار با انجام آن از راه دور.

بیشتر بخوانید: گرفتن اعتراف در زمان coronavirus—یک راننده در یک زمان

“ما تا به حال برای انطباق با این جهان و بگو:” شما می دانید چه ؟ از آن مهم تر به مردم است که صمیمیت و همدلی اتفاق افتاده به جای ما گیر شدن برکت از این چیز'” یتس-Laberge می گوید.

در جای دیگر سنت جوزف فصاحت و بلاغت از کوه سلطنتی در مونترال بزرگترین و یکی از تاریخی ترین روم کلیساهای کاتولیک در این کشور نیز تطبیق با این واقعیت جدید. آن جشن عید پاک به طور معمول با حضور هزاران نفر Rev. کلود گروه می گوید با نه توده های برگزار شده در یکشنبه عید پاک—هفت در یکی به زبان انگلیسی و اسپانیایی—همه از آن خواهد شد در حال حاضر بصورت زنده در فصاحت و بلاغت ، کلیسا نیز همکاری با یک ایستگاه رادیویی محلی برای ارائه دسته جمعی روزانه در 8:30 صبح هر روز صبح یک عمل است که ادامه خواهد داد برای مدت زمان بیماری همه گیر.

“به شرایط و اوضاع مجبور به جشن و بدون جامعه است واقعا دردناک” گروه نشان دهنده اضافه کردن وجود دارد عمق غم و اندوه در میان نمازگزاران ، “این هرگز همان بودن در جامعه و جمع آوری در یک مکان با هم.” فصاحت و بلاغت زندگی می کردند از طریق ترین تراژدی مدرن در تاریخ بشر: دو جنگ جهانی بزرگ افسردگی و آنفلوآنزای اسپانیایی. هنوز هم دارای یک عید پاک یکشنبه جرم شده است لغو شد.

برای Al Rashid, مسجد, کانادا قدیمی ترین در ادمونتون آماده سازی در حال وقوع را به حرکت به محل عبادت—و با آن ماه رمضان—آنلاین. “این به این معنی بسیار متفاوت رمضان برای بسیاری از جامعه” Noor Al-Henedy مسجد را سخنگو می گوید. آل رشید خواهد بود لغو روزانه خود را Iftars (شکستن سریع) و Suhoors (وعده های غذایی مصرف می شود قبل از طلوع آفتاب).

آنها را نیز لغو فیزیکی نماز تراویح را که هر شب پس از افطار و بسیار خوبی حضور داشتند که فضای داخل مسجد پر سرعت ترک برخی از دعا کردن در خارج. این نماز را به جای رهبری امام آنلاین, Al-Henedy می گوید که در آن نمازگزاران می توانید به دنبال در زمان واقعی از خانه های خود. آن را دشوار است برای انتقال یک ماه است که به شدت متکی در جمع های خانوادگی و ارتباط.

مرتبط: حماقت از امید در طول COVID-19 همه گیر

“این است برای رفتن به یک تجربه جدید برای همه اما تمرکز ما در حال حاضر این است که به افکار منفی و مطمئن شوید که آن را یک تجربه مثبت” Al-Henedy می گوید. “اما ما می توانید انجام دهید آن را با هم و مطمئن شوید که ما در حال داشتن یک خوب روحانی, ایمن را تجربه کنند.”

هوشیاری نیز غالب اعضای جامعه یهودی رعایت فصح. تورنتو را UJA یهودی فدراسیون که نشان دهنده حدود 200000 مردم یهودی را در منطقه تورنتو صادر شده است بخشنامه نوشته شده توسط پزشکان در جامعه که مانع از مجامع عمومی هر دو بزرگ و کوچک و محدود کردن حضور seders—عید فصح شام—فقط به اعضای یک خانواده است.

“در سراسر طیف شما ببینید خیلی قوی و سازگار پیام است که مردم باید ماندن که در آن زندگی می کنند و آنها باید جمع آوری و به هر دلیلی” استیو مک دونالد UJA عضو می گوید. “این یک زمان برای قرار دادن حفاظت از زندگی بالاتر از همه چیز.”

مراسم عید فصح شامل بازگویی داستان در مورد خروج و مسیر آزادی و رهایی قوم یهود از مصر باستان—این تم که در ادامه به طنین امروز مک دونالد می گوید. “به عنوان یهودی بوده ایم جشن فصح را برای هزاران سال در زمان خوب و در زمان وحشتناک,” او می گوید. رعایت فصح در این سال او می افزاید: به عنوان یک یادآوری از مسئولیت مراقبت از افرادی که هنوز رایگان آیا آنها در حال مبارزه با فقر و یا دیگر شرایط وحشتناک.

آن است که چرا تورنتو را UJA منتقل شده تلاش خود را برای ارائه در حدود 2000 عید فصح جعبه مواد غذایی به خانواده های نیازمند مک دونالد می گوید. آنها همچنین راه اندازی یک تلفن درخت با بیش از 1000 داوطلب برای رسیدن توسط گوشی برای افراد مسن در جامعه که ممکن است نیاز غذایی یک دست کمک و یا فقط به صحبت با کسی.

“ما را شناسایی کرده اند برخی از مردم هستند که در شرایط وخیم,” مک دونالد می گوید. او اضافه می کند که مردم تشخیص این است که “یک بار در یک قرن چالش” و وحدت روح از عید فصح احساس شده است و به جای آن توسط مردم انجام بخشی خود را برای بازگشت به جامعه خود.

هنوز این واقعیت جدید از coronavirus و چالش های آن به ارمغان آورده است نیز عمیقا احساس می شود. “ما گفته ایم این lengthiest لنت” پنتلند (دهانه) در Hillhurst کلیسا می گوید. “ما واقعا زندگی در مسیر انعکاس درونی تعجب و ما در حال تجربه آنچه در آن مانند به دیدن مردم رنج می برند و می میرند و مرگ ما فردی و جمعی زندگی می کند.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de