Coronavirus مزایای بیکاری: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

کمک در راه برای توده های مردم از کار و کسب و کار در تلاش برای باز بماند در coronavirus بحران — اما بسیاری هنوز هم باید صبر کنید تا درخواست برای منافع خود را.

“پول مجاز شده است اما روش واقعی اند و نه پایین می آیند و در عین حال برای برخی از این برنامه ها” در کنگره ایالات متحده استفان لینچ گفت: در یک تماس را فشار دهید چهارشنبه.

تحت 2.2 تریلیون دلار فدرال مراقبت عمل خود اشتغالی کارگران و قرارداد کارکنان در حال حاضر قادر به دسترسی به مزایای بیکاری.

کسب و کارهای کوچک قادر خواهید بود به درخواست برای هشت هفته از حقوق و دستمزد و کمک به 10 میلیون دلار از طریق چک Protection Program $10,000 اقتصادی آسیب فاجعه وام پیشرفته یا کامل وام تا 2 میلیون دلار است.

“مردم باید قطعا ورود ادعای خود را به طوری که آنها می توانید دریافت عطف به ماسبق مزایای گفت:” مایکل ظریف, مدیر عامل شرکت ظریف مدیریت ثروت. “اگر شما نمی ورود ادعای خود را, شما ممکن است دریافت مزایای.”

مردم می توانند برای درخواست مزایای بیکاری از طریق وزارت امور خارجه وب سایت Mass.gov. بسیاری ادعا می کند در حال پردازش در 21 تا 28 روز هر چند ظریف هشدار داد که این سیستم در حال حاضر غیرمنتظره و ممکن است بیشتر طول بکشد.

مراقبت عمل می افزاید: 13 هفته از مزایای سنتی از هفته 26 به علاوه اضافی 600 دلار در هفته در مزایای فدرال تا چهار ماه.

مقامات در حال پرسیدن از کسانی که خود شاغل هستند صبر کنید تا فایل تا زمانی که دولت می شود راهنمایی بیشتر در مورد چگونگی روند ادعای خود را.

“ما در حال هل دادن وزارت کار برای دریافت این ویژگی های اطلاعات به ایالات متحده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” در کنگره ایالات متحده کاترین کلارک گفت. “ما پیش بینی آنها این ظرف چند روز آینده.”

کسب و کارهای کوچک می تواند درخواست برای چک حفاظت برنامه از طریق بانک های محلی شروع جمعه. پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی مردم اعمال می شود شروع روز سه شنبه.

جان Kait از LGA حسابداران رسمی و کسب و کار مشاوران گفت: کسب و کار نیاز به ارائه تقویم سال 2019 حقوق و دستمزد گزارش ها و شواهد عامل در فوریه. از 15 سال 2020 است. آنها همچنین باید بررسی کنید تا مطمئن شوید بانکی خود را به شرکت در این برنامه است.

“فرض این است که اول بیا اول خدمت” Kait گفت. “بهترین کار خود را به عنوان به موقع در موقعیت خود را به عنوان امکان پذیر است … هنگامی که در شک, ارسال, اطلاعات بیشتر, نه کمتر.”

کسب و کار اعمال می شود برای فاجعه وام از طریق اداره کسب و کار کوچک وب سایت.

فدرال محرک چک پردازش خواهد شد توسط IRS بر اساس 2019 یا 2018 مالیاتی. کلارک گفت که او انتظار دارد که پرداخت آغاز شده و روز شنبه, مه 6.

کسانی که درآمد کمتر از 75000 دلار دریافت خواهد کرد $1,200. ازدواج پر بازده مشترک کمتر از 150.000 دلار دریافت خواهد کرد $2,400. پدر و مادر نیز 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. سالمندان که به طور معمول فایل را برمی گرداند نیاز به ارائه یک “ساده اظهارنامه مالیاتی” برای دریافت پرداخت IRS گفت: هر چند که هنوز راه اندازی سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de