Coronavirus تماشا کنید: نیوتن دانش آموزان دستور به ماندن در خانه از مدرسه پس از ایتالیا سفر

بیش از 20 نیوتن دانش آموزان و کارکنان که در روز شنبه در بازگشت از ایتالیا — که در آن coronavirus اتحاد رسید در دو هفته گذشته — حال دستور به ماندن در خانه از مدرسه.

19 نیوتن شمالی دانش آموزان دو تن از اعضای هیات و یک معلم بازنشسته شد در فلورانس به مدت سه هفته و رم برای یک هفته. آنها علائم, اما آنها گفته بودن به خود را در دماهای دو بار در روز و خود برای نظارت بر علائم کروناویروس.

“این ناراحت کننده است هم برای ما و جامعه ما کارکنان و دانش آموزان ما” نیوتن سرپرست مدارس دیوید Fleishman روز دوشنبه گفت:. “این دشوار است به ویژه برای دانش آموزان ما که فقط از برجسته تجربه آموزشی در ایتالیا.”

Coronavirus به تازگی مشخصی در ایتالیا. بیش از 1600 نفر آلوده شده اند بسیار مسری بیماری و 34 نفر کشته شده اند.

بیش از 89,000 مردم در سراسر جهان آلوده شده اند با کروناویروس و بیش از 3000 نفر کشته شده اند.

شده اند وجود دارد از 80 مورد در ایالات متحده و دو نفر کشته شده اند. یک نفر در ماساچوست یک UMass بوستون شد مبتلا به کوروناویروس. خطر در ماساچوست کم باقی مانده است و مقامات می گویند.

نیوتن دانش آموزان و کارکنان را به بازگشت به مدرسه “هنگامی که ما توصیه شده است که آن را مناسب است,” سرپرست گفت: در یک به روز رسانی به خانواده ها است.

“این تصمیم از فراوانی از احتیاط در مشورت با ماساچوست وزارت بهداشت و تحت جهت نیوتن بهداشت و خدمات انسانی بخش” Fleishman اضافه شده است.

این منطقه را به پشتیبانی تحصیلی دانش آموزان به طوری که آنها می توانید در ادامه مطالعات خود را در حالی که در خانه, او گفت:.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها می توانند اقامت در بالا از مطالعات خود را” Fleishman گفت. “ما به شما ارائه همه لازم علمی پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>