Coronavirus: که در آن به کمک و چگونه برای کمک به کانادا آسیب پذیر ترین

Coronavirus همه گیر است و تهدید همه راه زندگی, اما از آن است که بیشتر به شدت احساس می شود در میان برخی بیش از دیگران—ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران precariously شاغل و آسیب پذیر ترین افراد در جوامع ما مانند قربانیان سوء استفاده خانواده ها در فقر زندگی می کنند و افراد مسن و افراد مبتلا به معلولیت.

در طول این زمان بی سابقه اجتماعی و فیزیکی جداسازی هر کمک مالی و عمل محبت می کند بنابراین ما به برجسته برخی از بهترین موسسات خیریه در کانادا است که در پاسخ به طور مستقیم به سلامت اقتصادی و اجتماعی از وقوع.

در حالی که شما در حال انجام بخشی خود را, شما همچنین می توانید صدای خود را شنیده و با بهره برداری از نمایندگان دولت خود را که تنها کسانی هستند که می توانند با ارائه در مقیاس بزرگ امداد رسانی به گروه های به حاشیه رانده شده از جمله بسته های مشوق و اجاره-بخشش.

بیشتر: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

در اینجا برخی از راه به عقب در حال حاضر:

که در آن به کمک پول

تعدادی از کانادا خیریه گزارش داده اند که افزایش در تقاضا برای خدماتو در حال حاضر احساس فشار از این بیماری همه گیر در حمایت از فردی خود جوامع است. کانادا موسسات خیریه از ایران راه به نان روزانه مواد غذایی بانک ها اصرار دولت فدرال برای $10 میلیارد دلار در بودجه اضطراری به طوری که آنها می تواند همچنان به کمک به آسیب پذیر ترین افراد زنده ماندن COVID-19 بحران است. بین اخراج در بخش کمک های مالی لغو شدن و کمک های مالی خشک شدن بسیاری از سازمان های خیریه قادر نخواهد بود به کار گیرند اگر نیست آن را به صورت خصوصی دادن. شما می توانید به طور مستقیم کمک به همه گیر پاسخ از طریق های متعدد مبارزات خیریه است که حمایت از مراقبت های بهداشتی و بیمارستان و بانک های مواد غذایی, بهداشت روان, موسسات خیریه آسیب پذیر جوامع و کمک های بین المللی تلاش.

برخی از این سازمان ها مانند CanadaHelps هستند مطابق کمک های مالی و حمایت از صدها و هزاران نفر از گروه های محلی در خارج از کشور به عنوان تلاش برای کمک به جوامع بین المللی شده اند که ضربه سخت.

CanadaHelps COVID-19 بهداشت و درمان و بیمارستان صندوق
صلیب سرخ کانادا COVID-19 درخواست تجدید نظر جهانی
مواد غذایی بانک کانادا
کانادا انجمن بهداشت روان
راه متحده Centraid کانادا
نجات ارتش در کانادا

چگونه به کمک ماسک و تجهیزات به خط مقدم سلامت کارگران

مانند کشورهای دیگر در سراسر جهان و کانادا مواجه شده است انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حرفه ای پزشکی مشغول به کار در این بیماری همه گیر. با توجه به CBC News, برخی از عمده بیمارستان تورنتو در حال حاضر سهمیه بندی فولاد ماسک و درخواست پرستاران و دیگر کارکنان خط مقدم به استفاده از یک ماسک برای کل یک شیفت. وجود موارد مشابه از سهمیه بندی اقدامات گزارش شده در B. C. بیمارستان.

اگر شما در دامپزشکی دندانپزشکی, ساخت و ساز, سالن, خال کوبی, دندانپزشکی یا صنایع آرایشی و بهداشتی (و یا حتی اگر شما رنگ خانه خود را به تازگی), شما ممکن است دسترسی به این تجهیزات حیاتی است که در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور است. برای کمک به پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), شما می توانید کمک مالی استفاده نشده و باز نشده ماسک و دستکش و روپوش و حفاظت از چشم خود را به بیمارستان های محلی و دفاتر پزشکی و همچنین ماماها درمانگاه. شما با آنها تماس به طور مستقیم به پیدا کردن جایی که آنها در حال پذیرش آف رها و یا کمک به یکی از سازمان های زیر کلیک کنید.

Sunnybrook بیمارستان

مایکل Garron بیمارستان

همیلتون علوم سلامت

آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی

ونکوور ساحلی بهداشت

عملیات محافظت از

چگونه برای کمک به آسیب پذیر کودکان و نوجوانان

کودکان, بهداشت روان و دراز مدت اثرات بحران افزایش نگرانی در این بیماری همه گیر. بچه ها کمک تلفن می گوید آن را دیده است یک افزایش چشمگیر در تماس—حدود 350 درصد—پس از بحران آمار کانادا و آمریکای شمالی پزشکان هشدار می دهند که بیشتر موارد کودک آزاری می تواند انتخاب نشده است.

ناامنی غذایی در میان کودکان نیز انتظار می رود به بدتر در طول بحرانبه ویژه در میان بومی و racialized خانواده ها با توجه به مواد غذایی امن کشور کانادا, ائتلاف ملی سازمانهای کار در گرسنگی و پایدار سیستم های مواد غذایی. قبل از گسترش coronavirus تخمین زده می شود که بیش از یک میلیون کانادا بودند تحت تاثیر ناامنی غذایی. صبحانه کانادا می گوید حداقل پنج میلیون دلار مورد نیاز است برای کمک به کاهش فشار بر روی خانواده ها است. آن را آغاز کرده است یک صندوق اضطراری و کمپین به نام #FeedKidsNow. در اینجا چند کودکان سازمان های که در آن شما می توانید کمک مالی و یا داوطلب.

صبحانه کانادا

بچه ها کمک گوشی

کانادا تغذیه کودکان

یونیسف کانادا

کانادا مرکز برای حفاظت از کودکان

Adopt4Life

SOS کودکان ایجاد کرد

چگونه برای اهدای خون

برخی از خبر خوب: Canadian Blood Services می گوید آن را دیده چشمگیر بازگشت به طور منظم اهدا کنندگان و افزایش اهداکنندگان بار اول. خون اهدا آژانس در ماه مارس ساخته شده یک درخواست و قرار شد پس از لغو شدن یکهو به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروسو اطمینان کانادایی است که اهدای خون است که هنوز هم امن است.

“بیماران بستگی به این زندگی-صرفه جویی در مصرف کمک های مالی” هشدار داد دکتر اسراء Levy, Canadian Blood Services’ معاون امور پزشکی و نوآوری. “هر روز آنها مورد نیاز برای بیماران تحت عمل جراحی و درمان بیماری سرطان و همچنین برای صرفه جویی در زندگی پس صدمات مانند حوادث موتور خودرو است.”

واجد شرایط اهدا کنندگان می خواست به کتاب قرار ملاقات خود را آنلاین به عنوان درمانگاه فضا چگونه بسیاری از مردم می توانید در یک زمان. (Walk-ins مجاز نمی باشد.) امنیت خواهد شد و نظارت بر ورودی با ضد عفونی کننده دست و ضبط بخش در طبقه به گسترش صف—و صندلی و تخت فاصله و تمیز پس از هر بار استفاده. پاداش: شما می توانید برخی از تماس انسان به علاوه آب و کوکی ها برای تلاش های خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید:

Canadian Blood Services

چگونه برای کمک به ارائه مواد غذایی

نان روزانه مواد غذایی بانک کانادا بزرگترین گروه از مواد غذایی, بانک گزارش شده است 20 درصد افزایش در نیاز به آن را اجرا کنید و خدمات خود را با توجه به کروناویروس در حالی که آن را با مبارزات چشمگیر تغییر در عملیات برای دریافت غذا به کسانی که نیاز دارند. در برخی از شهرستانها نیز وجود دارد گزارش تا 50 درصد کاهش در کمک های مالی.

به عنوان یک واکنش اضطراری, مواد غذایی, بانک کانادا در حال راه اندازی یک $150 میلیون درخواست تجدید نظر به اطمینان حاصل شود که این کشور در بانک های مواد غذایی باید عرضه به اندازه کافی برای آسیب پذیر ترین افراد در جوامع ما. بیش از یک میلیون کانادایی بازدید بانک غذا در سال گذشته و انتظار می رود این تعداد به افزایش به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

در اینجا برخی از مواد غذایی بانک ها و سازمان ها در سراسر کشور است که در حال ارائه مواد غذایی اضطراری دسترسی در طول بحران:

مواد غذایی بانک کانادا

ونکوور مواد غذایی بانک

کلگری مواد غذایی بانک

اتاوا مواد غذایی بانک

باقی مانده نجات غذایی

نان روزانه مواد غذایی بانک

نورث یورک برداشت

برداشت دوم

توقف

خوراک نوا اسکوشیا

چگونه برای کمک به زنان در نیاز

خشونت خانگی و خشونت علیه زنان را تشدید کرده و در طول این بیماری همه گیر. The Globe and Mail گزارش افزایش صمیمی شریک زندگی و خشونت جنسی پس از حوادث مشابهوجود دارد و شناخته شده سنبله در چین موارد خشونت داخلی به عنوان یک نتیجه از اعمال coronavirus قرنطينه.

کانادا زنان پناهگاه تجاوز جنسی و مراکز جامعه ضد خشونت برنامه هنوز عامل در طول همه گیر اما آنها در حال التماس برای بیشتر منابع به عنوان بسیاری از چهره ظرفیت. شما می توانید کمک مالی به سازمانهای زیر و یا محلی خود را بررسی کنید پناهگاه’ وب سایت ها و یا رسانه های اجتماعی برای دیدن آنچه که نیازهای خاص خود هستند از جمله مواد غذایی و پوشاک و لوازم کودک, تمیز کردن و یا محصولات بهداشتی.

زنان پناهگاه کانادا

کانادا زنان بنیاد

درب قرمز خانواده پناهگاه

Kelowna پناهگاه زنان

ونکوور تجاوز امداد و پناهگاه زنان

پزشکی کلاه پناهگاه زنان جامعه

آلبرتا, شورای زنان, پناهگاه

چگونه برای کمک به کسانی که بیکار هستند

حدود یک سوم از بیکاران کانادایی (862,000 مردم) نمی خواهد واجد شرایط برای حمایت مالی از, استخدام بیمه و یا اضطراری فدرال سود با توجه به Canadian Centre for Policy Alternatives. در حالی که دولت فدرال می گوید: آن ها به دنبال راه هایی برای کمک به افرادی که کاهش یافته است از طریق ترک آن هنوز مشخص نیست چه پشتیبانی در دسترس خواهد بود برای کسانی که شغل خود را از دست قبل از coronavirus و دانش آموزان در مورد فارغ التحصیل. اهدا به محلی خدمات اشتغال که قطار و اتصال بالقوه نامزد کار با کارفرمایان و سازمان های خیریه که کمک به افراد آسیب پذیر هستند برخی از راه های که شما می توانید تفاوت را.

اشتغال جوانان خدمات

کی مرکز برای جوان سیاه و سفید حرفه ای

دسترسی به اشتغال

لباس برای موفقیت

صفر سقف

ساختمان آتی

نحوه ارائه حمایت های اجتماعی برای سالمندان

سالمندان هستند به احتمال زیاد به عوارض شدید یا مرگ از COVID-19 عفونت اما تنهایی نیز یک خطر برای سلامتیبخصوص برای افراد مسن که احساس اجتماعی جدا شده قبل از همه گیر رسید. راجر وانگ استاد بالینی در سالمندان دارو و حمایت از سالمندان در دانشگاه بریتیش کلمبیا می گوید که در حالی که آن را بسیار مهم برای نگه داشتن سالمندان محافظت از coronavirus با دور ماندن (و نه درخواست آنها را به بچهداری نوه های خود) این بدان معنا نیست که قطع تماس بگیرید. رسیدن به جداسازی افراد مسن بسیار مهم است. را به طور منظم تلفن و تماس های ویدئویی پیوستن به یک محلی “caregmongers” گروه در Facebook و یا شروع به جامعه خود را بر اساس ابتکار عمل مانند حروف در برابر تنهایی در هالیفاکس. هنوز هم وجود دارد راه های خلاق برای ارائه حمایت اجتماعی.

شما همچنین ممکن است نیاز به رها کردن لوازم به سالمندان زندگی در خانه و یا پرداخت حضوری بازدید—از حداقل دو متر دورتر از درب. همچنین در نظر اهدا و یا داوطلب برای هر یک از سازمان های زیر کلیک کنید.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ

HelpAge کانادا

انجمن آلزایمر کانادا

کلگری سالمندان منابع جامعه

سنت مایکل تمدید مراقبت از جامعه

سالمندان برای اولین بار B. C.

چگونه برای کمک به جوامع بومی

بومی رهبران در سراسر کانادا می گویند بودجه فدرال نمی خواهد به اندازه کافی برای کمک به کاهش COVID-19 بحران در جوامع خود و بسیاری از آنها در نیروبخش خود را برای تاثیر کامل از این بیماری همه گیر به عنوان آن را از مراکز شهری. برای اولین بار سازمان ملل ذخایر نیاز فوری بودجه برای تامین اضطراری و برنامه ریزی برای حمل و نقل از افراد با شرایط بهداشتی. در نظر اهدا به اورژانس خدمات مواد غذایی مانند Kahnawake Shakotiia’takehnhas خدمات اجتماعی برای Mohawk جامعه در کبک که به تازگی راه اندازی زیادی مواد غذایی درایو. آب آشامیدنی همچنان یک تهدید ثابت و شما می توانید با کمک مالی به موسسات خیریه زیر که برخی از کمک به جوامع بومی در حل چالش های آب از طریق آموزش و پرورش و آموزش و یا جمع آوری لوازم ضروری برای جدا شمال جوامع است.

آب

درست شمالی کمک

مادری زنان انجمن کانادا

Anishnawbe بهداشت و درمان بنیاد

Niijkiwendidaa Anishnaabekwewag خدمات دایره
کلاغ اعتماد
دایره

چگونه برای کمک به معلولان

طرفداران می گویند مردم با جسمی و معلولیت ذهنی هستند که پشت سر گذاشت در پاسخ به شیوع کروناویروس و در صورت اضافی موانع به اطلاعات و خدمات اجتماعی و مراقبت های بهداشتی. افراد معلول در خانه زندگی می کنند که تکیه بر جامعه مبتنی بر خدمات اجتماعی در میان آسیب پذیر ترین در حال حاضر به عنوان حمایت از کارگران ندارد و لازم است تجهیزات حفاظت فردی برای به حداقل رساندن گسترش عفونت است. شما می تواند کمک به افراد مبتلا به معلولیت با دنبال کردن سازمان های محلی مانند جامعه برای Manitobans معلولاست که ارائه COVID-19 منابع و یا ملی غیر انتفاعی مانند CNIB بنیاداست که گسترش آن مجازی برنامه ارائه شده است.

CNIB بنیاد

ماه مارس Dimes کانادا

جامعه برای Manitobans معلول

انواع – کودکان موسسه خیریه انتاریو

ناتوانی داد B. C.

چگونه برای کمک به رستوران های محلی

بعد از شهرستانها در سراسر کانادا دستور داد که سازندگان: از رستوران ها به هر متصدی بار سرور میزبان و تقریبا هر عضو از کارکنان آشپزخانه فورا خود را از دست داده به طور منظم درآمد. نه برای سود رستوران کانادا تخمین می زند که از 800.000 نفر بیکار در این بخش در ماه مارس به تنهایی و یک در 10 رستوران در حال حاضر بسته شده است. همچنین تخمین زده است که یکی در پنج رستوران یا 20 درصد انتظار برای تعطیل در یک ماه اگر وضعیت را بهبود نمی بخشد. شما می توانید کمک به پشتیبانی از مورد علاقه خود را در رستوران های محلی و کارگران خود را با سفارش کردن-یا بهتر است از گرفتن تماس با ما-تحویل رایگان—خرید هدیه, کارت, کالا و محصولات آنلاین. شما همچنین می توانید به طور مستقیم کمک به یک محلی صندوق امداد برای رستوران ها مانند آنهایی که در زیر.

تورنتو رستوران کارگران بحران صندوق امداد

خوراک مقدم

ون مواد غذایی و آشامیدنی صندوق امداد

مونترال رستوران کارگران صندوق امداد

صرفه جویی در مهمان نوازی

چگونه برای کمک به پناهگاه بی خانمان

شهرهای کانادا با بالاترین نرخ بی خانمانی—از جمله ونکوور, Calgary, ساسکاتون و تورنتو—تلاش شده با ظرفیت در پناهگاه اما یورش coronavirus موارد و نیاز به جدید فیزیکی فاصله اقدامات باید بیشتر ایجاد یک بی خانمان بحران مسکن. حدود 230,000 کانادایی تجربه بی خانمانی هر سال با توجه به ملی, موسسه خیریه, بالا بردن سقفو تعداد کسانی که در حال انتظار برای پرش به دلیل بیماری همه گیر.

کسانی که اقامت در تنگ چهارم در پناهگاه بی خانمان هستند بیشتر در معرض خطر از coronavirus و توسعه عوارض ناشی از COVID-19 به عنوان آنها ممکن است قادر به دسترسی به خدمات سنتی و منابع. برخی از شهرداری دولت ها اجاره اتاق های هتل ها و مراکز کنوانسیون به سهولت تراکم اما آنها هنوز هم نیاز به لوازم ضروری برای محافظت از خود بیشتر در معرض بسیاری از آنها رنج می برند از مشکلات بهداشتی موجود.

تماس با شهرستان های محلی در پناهگاه بی خانمان برای پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک از جمله اهدای لوازم از قبیل پتو و لباس گرم, شخصی, تجهیزات حفاظتی, تمیز کردن محصولات و داروها و یا داوطلب جفت های اضافی از دست. شما همچنین می توانید به طور مستقیم کمک به سازمان های زیر کلیک کنید.

میثاق خانه ونکوور

کلگری بی خانمان بنیاد

یه اعتماد ادمونتون

بندر امن جامعه (گوزن قرمز)

چوپان خوب وزارتخانه

فانوس پشتیبانی زندگی (ساسکاتون)

بالا بردن سقف

چگونه برای کمک به حیوانات

کانادا دوستداران حیوانات شده اند غذای تماس برای پرورش و اتخاذ حیوانات خانگی در میان سازندگان: از پناهگاه های حیوانات در سراسر کشور, اما فعالان می گویند حیوانات بیشتر نیاز به خانه. در حالی که برخی از سازمان ها متوقف شد و تمام عملیات در طول بیماری همه گیر وجود دارد بسیاری دیگر هنوز هم کار می کند و بنا به گزارش شاهد یک افزایش در تقاضا برای پرورش سگ و گربه به عنوان کانادایی به دنبال شرکت در طول خود انزوا.

شما می توانید با بازدید از سازمان های زیر به سوالات در مورد پرورش و یا اهدای پول برای حمایت از حیوانات نیاز دارند.

کانادا فدراسیون جوامع انسانی

کانادا فاجعه حیوانات Response Team

رفاه حیوانات بنیاد کانادا

کوه های راکی نجات حیوانات

Second Chance Animal Rescue جامعه

دوست داشتم در گذشته سگ نجات

تورنتو گربه نجات

چگونه به کانادایی ها در هنر

Coronavirus شده است ویرانگر به کانادا انجمن هنرهای محلی و هنرمندان در حال حاضر در تلاش برای دریافت در پایین دستمزد به عنوان تئاتر, گالری ها و سالن های موسیقی شده اند مجبور به بستن. اما از تماشای کنسرت زنده در رسانه های اجتماعی به جمعیت بودجه و در نظر گرفتن مجازی درس وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند شما می توانید انجام دهید برای کمک به مردم در هنر زنده ماندن خاموش کردن.

جدید کنسرت سری به نام #CanadaPerforms شامل کوتاه مدت صندوق امداد برای هنرمندان متاثر COVID-19. هنرمندان و نویسندگان هستند که انتخاب شده را دریافت خواهد کرد $1000 و آنلاین خود را از عملکرد و رویدادهای اعلام خواهد شد و پذيرفته شده در ملی هنرهای شورای Facebook صفحه. راه های دیگر برای کمک به هنرمندان پرداخت اجاره ؟ شرکت در آنلاین کلاس هنرهای خرید آثار هنری از سایت های خود راه اندازی یک کمیسیون و یا کمک مالی.

مرکز ملی هنر

تورنتو هنر پایه

شبیه صندوق امداد

هنر شبکه اتاوا

مانیتوبا هنر شبکه

B. C. داد برای هنر و فرهنگ

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im