Coronavirus نمی رسید آلبرتا به عنوان سخت به عنوان دیگران است. اما آن اقتصادی شلاق بی رحمانه خواهد بود.

داده های مدل سازی نشان می دهد این استان نسبتا مجهز برای یورش COVID-19. برای پس هیچ خوب سناریو.

آنقدر ترسناک است که این بیماری همه گیر است که بهره گفته شده است به امید برای بهترین سناریو است که در آن زمان تعداد مرگ و میر توسط coronavirus (26) خواهد تنها—تنها!—ضرب fifteenfold به 400. از غم و اندوه رنج می برد توسط ده ها تن از خانواده ها را در هفته های آینده به صدها نفر از خانواده ها است. و طرح از 400 خواهد خود را ضرب اگر آمار شیوع بیشتر سالمندان در خانه و یا دیگر جمعیت های آسیب پذیر به 3,100 مرگ و میر در آلبرتا “احتمالی” سناریو و بیش از دو برابر و حتی اگر گسترش بدتر از مقامات بهداشت پیش بینی شده است.

آن را آسان به numbed با این آمار و ارقام و با مقیاس فاجعه آنها در حال حاضر. برتر جیسون کنی تلویزیونی نشانی در روز سه شنبه که در آن او به نمایش اعداد شب قبل از مقامات بهداشت منتشر زم داده است و در حال حاضر جدی انده اثر ساکنان. آن را سخت برای هر یک سیاستمدار و یا یک افسر بهداشت به پیش بینی بسیار انسان ضرر است اما به همان اندازه مهم است برای بهره به شنیدن این: نسبت به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نرخ که در سایر حوزه های قضایی را در کانادا و خارج از کشور, Alberta ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر نسبتا خوبی است.

آلبرتا مقامات بهداشتی می گویند که با بینی سطح شیب دار تا در این استان را تامین تخت های مراقبت ويژه و هواکش—به علاوه یک توده نقل و انتقال از کادر پزشکی به آنها عمل می کنند—بیمارستان سیستم را به راحتی ملاقات بینی اوج تقاضا در ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. که حتی در بد سناریو آنها گذاشته شده در روز چهارشنبه. مدل سازی در انتاریو و کبک نشان داد که امکانات خود را در معرض خطر غرق شدن اگر روند نکته بسیار فراتر از آن استانهای “به احتمال زیاد” حالات و اخبار در حال آب گرفتگی با گزارش بد چگونه آن را در حال حاضر بدست در بسیاری از ایالات متحده و اروپا است. آقای کنی می گوید: این استان می تواند در یک موقعیت برای ارسال هواکش مازاد به سایر نقاط کانادا است.

ادامه مطلب: آلبرتا coronavirus بینی: اساسا ramping تا ظرفیت ICU

بهره می تواند آرامش بیش از حد است که این استان مرگ و میر و بستری شدن نرخ در حال حاضر مسیر کمتر در کانادا دو تا از بزرگترین ولایات. آلبرتا خود زمان بستری شدن در بیمارستان با coronavirus 44 بيمار است قابل ملاحظه ای زیر که در استان خود سازی تا به حال برآورد آن را با 8 مارس. علاوه بر این, آلبرتا دارای بالاترین نرخ از تست در میان تمام استانها—در هر فرد رای نزدیک به سه گانه که از انتاریو—و سطح بالا مورد ردیابی دادن به آن بهتر است اعتماد به نفس خود درک وضعیت نسبت به سایر حوزه های قضایی است.

فولر زمینه و فرصت را برای روزنامه نگاران به سوال بپرسید برای اطمینان از آنها درک داده ها قبل از rebroadcasting آن به عموم مردم اجازه می دهد تا رسانه های خبری به نکات دقیق وظریف به وحشتناک اعداد. که نبود در ارائه زمانی که کنی بر خلاف premiers در انتاریو و کبک بازی خواننده گروه در روز سه شنبه هنگامی که آن را به انتشار اعداد. در واقع دقیقه پس از پخش برتر سخنرانی با بازی سریع آتش پاکسازی به روشن است که نگران کننده طرح از 800,000 به یک میلیون یا بیشتر عفونت در آلبرتا—فراتر از اعداد دیگر استان ها و یا حتی کشورهای بزرگ بوده است صحبت کردن در مورد در پیش بینی—در واقع گنجانده شده است که تعداد زیادی از coronavirus موارد است که کشف نشده و منجر به خفیف یا محسوس علائم. هنگامی که این استان منتشر شده است که مدل سازی یک روز بعد کنی دوباره فرماندهی تصاویر به صورت خودکار با شدت آگهی libbed در برابر درهم و برهم توضیح است که رفت و در حدود 45 دقیقه قبل از هر گونه رسمی بهداشت به میکروفون.

عبادی سیاسی تئوری پشت کنی آزاد کردن اعداد است که او با هدف دفاع از خود به عنوان فرد مسئول به جای افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw. این یک فوتی و فوری استنباط من به شما اطمینان دهم. اما انگار چیز دیگری به این واقعیت است که کنی بهره می خواستم به شنیدن این اعداد را برای اولین بار از او در نظر گرفته شده آنها را به درک در پشت سر هم با یکی دیگر فرستاده شده از سخت حقایق: ویرانی اقتصادی آلبرتا مواجه است.

ادامه مطلب: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

Hinshaw می توانست منجر ويروس بستری بینی; کنی تنها می تواند صحبت می کنند به آن و وحشتناک رکود اقتصادی است که احتمال ظهور در پی خود. چرا که به عنوان گرد و غبار پاک می کند—به احتمال زیاد در تابستان امسال—در این بیماری همه گیر را حاد تاثیر بر بهداشت عمومی و فاصله مناسب طوفان شن لگد کردن با سقوط نفت را به تیز وحشتناک تمرکز. آلبرتا را کرایه بهتر از دیگر استان های بزرگ از طریق همه گیر خود را, اما آن اقتصادی خراب خواهد شد به طور نامتناسبی افتضاح و پایدار.

تقاضا برای سوخت جت و سوخت خودرو دارای حفره حفره و ممکن است به مراتب بیشتر از بحران خود را به بهبود می یابند. و فاجعه نفتی تولید می آید در میان عظیم افزایش عرضه با توجه به بازی ماهرانه بین عربستان سعودی و روسیه که فرستاده قیمت غوطه وری در سراسر جهان است. آلبرتا قیر مخلوط—غربی کانادا را انتخاب کنید—کاهش یافته است به عنوان کم 4 دلار برای هر بشکه یک دهم قیمت آن را برداشته در اوایل این سال است.

عمده خط لوله اجرایی پیش بینی شده در این هفته است که با قیمت های پایین یک پنجم تا یک چهارم غربی کانادا تولید نفت را به سادگی در سمت چپ زمین در دوم مالی سه ماهه بنابراین شرکت های جلوگیری از جذب گسترده ضرر و زیان است. کنی در سخنرانی خود گفت: قیمت نفت می تواند به سقوط و حتی بیشتر.

ادامه مطلب: کبک coronavirus پیش بینی—راه سختی پیش رو

در یک سخنرانی به صنعت نفت execs شنبه, برتر, بود, هوا, یک رکورد بسیار مخربی نرخ بیکاری 25 درصد در استان شکل او قابل توجه نیست تکرار در تلویزیون سخنرانی آن شب. که عظیم نرخ بیکاری خواهد بود اواسط همه گیر بر روی صفحه رادار که محو می شود یک بار مجبور اقتصادی shutdown می شود برداشته و بخش خدمات چرخ دنده به عقب است. هنوز آلبرتا را به مبارزه با نرخ بیکاری دو رقمی برای سال, با توجه به پیش بینی در اواخر ماه مارس توسط RBC اقتصاد با دو تا چهار برابر تعداد شغل ضرر و زیان آن را تجربه کرده و پس از سقوط نفت سال 2014 (که از آن نشده بود و در عین حال بهبود).

این چیزی کمتر از یک سازماندهی مجدد از آشنا کانادا اشتغال تصویر از چندین دهه است که در آن مردم از اقیانوس اطلس استان های با نرخ بیکاری دو رقمی بسته بندی شده و در غرب به سرزمین موعود که در آن چمن زار ملاقات کوه.

ممکن است برخی از مرهم به آمده اگر ترودو دولت می تواند ارائه مرتب کردن سریع برنامه های امداد و اعتبار نقدینگی صنعت نفت رهبران شفاعت برای. آنها درخواست برای چیزی که منظور از 20 میلیارد دلار و حتی است که نمی خواهد به احتمال زیاد کوسن آنها را از دوقلو شوک به نفت عرضه و تقاضا است.

مدتی در این تابستان و یا بعد از آن, کانادا خواهد آمد در طرف دیگر از coronavirus بحران آلبرتا اجتناب از تند زیان های زندگی با تجربه در جاهای دیگر. اما در بلند مدت موفق استان خواهد بود که کانون بحران اقتصادی است که به شرح زیر است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im