فدرال اصلاحات افسر متهم مجروح شدن یک “آسیب پذیر و اهل بیت” در سلامت روان واحد مسکن در Devens و همکارش که گفته می شود تحت پوشش این حادثه با حذف یک ویدیو التماس کرد گناه نیست پنج شنبه به اتهام در ایالات متحده دادگاه منطقه.

ست Bourget 39 از Woodstock, Conn., و یوسف Lavorato, 51, ویلمینگتون با حضور مختصر جلسه با حامیان و وکلای خود را که گفت کمی پس از شنیدن.

Bourget متهم است که در کیفرخواست هفته گذشته از رها کردن زانو خود را بر روی یک دستبند به دست زندانی را در حالی که زندانی بود در طبقه در سلامت روان واحد مسکن فدرال در مرکز پزشکی Devens در ماه ژوئن گذشته.

تعداد دفعات مشاهده شده دوم محرومیت از حقوق متهم Bourget نیز قابل توجه در این دستبند به دست زندانی تنها به عنوان “K. T.” با یک سپر محافظ با “نیروی بیش از حد” در همان روز مجروح شدن زندانی.

Lavorato چهره دو انسداد اتهامات به اتهام عدم گزارش K. T. آسیب به سرپرستان و حذف نظارت نوار ویدئو ادعا “باتری مرده” بود که در گسل.

R. برادفورد Bailey, نمایندگی Bourget نه تایید متهمان اشتغال وضعیت پس از شنیدن. اداره زندان بازگشت نیست یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

آمریکا وکیل اندرو Lelling در بیانیه ای گفت: هفته گذشته اصلاحات افسران آزار اعتماد عمومی در زمانی که آنها مجروح “آسیب پذیر و اهل بیت.”

“این رفتار توهین به مأموران اجرای قانون که در خدمت كارش هر روز و انجام وظایف خود با انصاف و صداقت” Lelling در بیانیه ای گفت:.

بیلی گفت: دادرس قاضی دونالد cabell در است قربانی رسیده به Lavorato از طریق پیام متنی و مشتری خود را پاسخ نمی.

دادستان موافقت کرد به کار کردن محدودیت برای مردان در صحبت با شاهدان بالقوه و وکلای مدافع برای مردان پیشنهاد مشتریان خود خواهد محتاط باشد.

“من فکر می کنم این قاعده کلی است که به امن و نه ببخشید” گفت: cabell در است.

این جفت ارز ملزم به حضور در یک وضعیت کنفرانس در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im