hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

اشتراک گذاری تصاویر از زندگی ما می تواند به ما کمک کند درک چیزهای کوچک, به دنبال خوشگلی و پاسخ آن با خود ما زیبایی درونی و گرما. به جز زمانی که آن را نمی کند. هر کس یک رسانه های اجتماعی در آستانه فراتر از آن است که هیچ چیز خوب می آید. رابطه عطارد و مشتری به ما یادآوری می کند که زندگی را ندارد به یک رقابت است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما در مورد شاد بودن قادر به انجام کارهایی است که شما یک بار نمی تواند. این لیست شامل آیتم های جدید و آنهایی که راه رفتن. هرگز فراموش نکنید که یک زمان وجود دارد که شما حتی نمی تواند نگه دارید تا سر خود را.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). اگر شما می توانید به ترتیب در یک جمعیت آن خواهد بود مفید و سالم چشم انداز تغییر برای شما. شما مانند دیدن چگونه بسیاری از چیزهایی درست مثل شما انجام دهد و به احتمال زیاد احساس می کنید و فکر می کنم به طور مشابه ، صحبت با افراد جدید خوش شانس خواهد بود.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). نگران نباشید اگر شما به خودتان پیدا کنید از عنصر خود را. واقعیت این است که وجود دارد بسیاری از مردم که می دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد, اما به مراتب کمتر از افرادی که می دانیم هنگامی که آن را عاقلانه نمی شود صحبت کردن در همه.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). حتما روز وجود دارد که درخواست خود را به چرخش. اما در بیشتر قسمت ها, زندگی پخش موسیقی خاص خود را دارد. شما کنترل کمی بیش از آن به آهنگ بعدی می آید و بسیاری از کنترل چگونه شما به آن رقص.

لئو (جولای 23-Aug. 22). پاسخ “نه” به 100 ٪ از سوالات که هرگز نمی خواسته است. سوالات مانند کلید به شما امروز و نیاز به یک شبیه ظرافت انجام نمی شود ترس به آنها را به یک جنبش و یک پیچ و تاب.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). گاهی اوقات راه را به نفع خود به بازی سخت تر و دقیق تر و گاهی راه را به نفع خود به بازی در همه. یک گام به عقب برای بزرگ استراتژی است که می رود فراتر از این بازی است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). اینها خطرناک بار با هراس بودن هنجار و حتی در دایره فوری. خوشبختانه دیپلماسی خود را اجازه می دهد تا شما را به یک نقطه بدون اینکه دشمن.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). رویاهای خود را می تواند بال های خود را, اما تنها اگر شما آنها را به دنیای واقعی و شامل افراد دیگر. در غیر این صورت رویاهای خود را بیشتر شبیه به یک هدست واقعیت مجازی است که شما را نگه می دارد جدا شده است و در نهایت تنها تجربه است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). چیزی خوب در هر روز, اما بیشتر از چیزهای خوب در مورد امروز است. شما می خواهید برای پیگیری این; نگاهی به برخی از زمان برای نوشتن در مورد آن و یا ضربه محکم و ناگهانی یک عکس شما می توانید به عقب نگاه کنید و بعد به حمام افتاب گرفتن در عاطفی آفتاب.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). قلب خود را آرام و خلاقیت خود روشن است. این تصادفی نیست که این چیزها اتفاق می افتد به طور همزمان. خلاق بودن دولت است بنابراین ضروری خود را به خوبی بودن که شما باید مراجعه کنید به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). اعتبار سنجی برای پارکینگ نمی lunching و یا آشنایی و یا مشغول به کار است. شما نیاز به بسیار کمتر از آن از شما یک بار بود و از شما می خواهم را امتحان کنید و دیگران را راحت به طوری که آنها به دنبال ندارد و بسیار از آن از شما هم.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما نمی رویای تماشای شخص دیگری مبارزه در حالی که شناخت کامل به خوبی شما می توانید چیزی در مورد آن انجام. و چرا باید از شما انتظار یکسان است ؟ شاید آن زمان برای زمین کردن آنهایی که نمی زمین در.

امروز تولد (Jan. 2). شما صرف یک معامله خوب از زمان آموزش ذهن خود را به قوی تر از احساسات خود را بنابراین شما می توانید اجرای برنامه بدون اینکه از خط خارج توسط اجتناب ناپذیر حواس او را پرت و دوامدار دراکثرمناطق از زندگی است. بسیاری از این آموزش اتفاق خواهد افتاد در این زمینه به عنوان شما ایجاد حوادث شگفت انگیزی از پروژه های خود را و روابط. عقرب و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 3, 20, 33, 38 و 15

نجوم سوال: “خانواده من از چهار متشکل از تمام نشانه آتش. شوهر من است که در صورت فلکی قوس (12/17/62) من دختر برج حمل (4/4/2005) و هر دو پسر من (8/2/2006) و من (7/28/1965) Leos هستند. من تعجب ما مقصد برای یک زندگی بالا درام و جنگ ؟ وجود دارد هر گونه ویژگی های مثبت به داشتن بسیاری از نشانه آتش در همان خانواده؟”

من حدس می زنم که شما هرگز حوصله. در حالی که نشانه آتش خود را ندارد منحصر به فرد تئاتری حقوق به درام (آب و حتی برخی از نشانه ها می تواند به رقابت فقط خوب) آنها به احتمال زیاد به شریک شدن در سهم عادلانه خود را. اگر شما تا کنون دیده ام یک آتش سوزی سوختگی شما شاهد چگونه شعله رشد با تبدیل انرژی و سبقت هوا و فضا است. در یک خانه برونگرا هزینه های خانواده با هم خواهد بود پر سر و صدا (و خطر ناک!) ماجراجویی. شما همه elementally سازگار, اگر چه, و شما را در درک یکی دیگر از اساسی طبیعت به خاطر آن خود را: بصری ضربه و مشتاق است. هیچ کدام را خودداری از بیان خود. زمانی که یکی از اعضای خانواده ناراحت است هر کس آن را می داند. حداقل آن را بعید است که هر کسی را احساس می کنید از سمت چپ وجود دارد به عنوان یک احساس تعلق قوی در این گروه و همه با هم می چسبد و حمایت از یکدیگر هنگامی که آن را واقعا شمارش است.

افراد مشهور پروفایل: بازیگر/کارگردان/تهیه کننده Dax Shepard, مصاحبه, هالیوود جذاب ترین در یک مقطع از دسته بندی ها در پادکست “صندلی متخصص” از جمله همسر خود, دیزنی, شاهزاده خانم کریستن بل. شپرد یک برج جدی, متولد در یک برج سنبله ماه با عطارد و ونوس در برج جدی نیز هست. مزیت های انرژی زمین یک شاخص بودن در یکی با ریتم زندگی.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 05, 2019 11:05:53 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im