hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

عطارد در یک اتفاقی زاویه به رویایی نپتون نشان می دهد شما خودتان را دوست دارم در راه شما می خواهید افراد دیگر به شما عشق. آن را نمی کند چرا که دیگر مردم نمی کنند و یا نمی خواهد آن را کشف کردن در نهایت اما آموزنده مدل نقش را برای یادگیری سریع تر. ما همیشه نمی توانید عشق خود ایده های راست. هنوز هم ما در حال آنهایی که با اکثر سرنخ در مورد آنچه ما نیاز داریم.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هر زمان شما را در عمل از خود درونی قدرت شما در رشد اعتماد به نفس و جاذبه. بررسی در با خود را به مطمئن شوید که شما در حال تصمیم گیری هستند که نه فقط حق را برای چشم جامعه اما برای شما مناسب است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). با کودکان و یا کسانی که نمی توانند از خودشان مراقبت کنند و آن را مناسب برای شرکت unselfishly. اما در روابط با قابلیت بزرگسالان, اگر تنها یک فرد است که با انجام مراقبت و به خطر انداختن آن مشکل است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما باید به طور کامل شکل گرفته و هویت فراتر از زمان شما صرف با عزیزان و این که چه چیزی باعث می شود آن را بسیار هیجان انگیز به صرف زمان با هم. هر کس به ارمغان می آورد ویژگی های منحصر به فرد به جدول.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). مردم تغییر زمانی که آنها می خواهند و آماده هستند و می دانند که چگونه به. شما ممکن است بخواهید به تغییر و یا شما ممکن است بخواهید به شخص دیگری. ماندن از یکدیگر روند و هنوز هم حمایت خواهد شد و مشکل و در عین حال شدنی است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). عشق کور نیست. آن است که در واقع عشق را فریب انیمه, شیفتگی که از نظر شیمیایی تغییر ذهن موثر بر ادراک در روش های متعدد. حساب این پدیده با امروز تمرکز.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما اندیشیدن به آنچه شما و آنچه شما ممکن است. بینش های موجود برای شما در انتظار در یک فضای آرام در خارج از حوادث روز و مسئولیت.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما سعی کردم چیزهایی که کار می کرد و چیزهایی را که نمی. به عنوان شما را آزمایش می کند برای بهبود وضعیت. مخالف انرژی می تواند به همان اندازه مضر است. اغلب بهترین مسیر از راه آسیب است که یک طرف گام.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). اگر شما احساس می کنید خسته کننده می خواهیم به سمت انرژیهای ترحم یا نجات این یک پرچم قرمز به توجه. آن را به یک تمایل به مسئولیت بیش از شما باید در معامله.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما در نقش یک مدل برای مردم است. شما را فراموش کرده ام اما این را به یاد آن امروز با چاپلوسی از شرکتی. این واقعا بزرگترین تعریف هر چند آن را نیز باعث می شود شما فکر می کنم دو بار در مورد آنچه شما در حال مدل سازی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). عملکرد چند تکلیفی نیست و معمولا بهترین راه برای به دست آوردن چیزهایی که انجام می شود اما امروز شما یک استعداد برای کار بر 10 چیز در یک بار. زمانی که دو نفر از این 10 چیز نیست رانندگی و ارسال پیامک در روز خواهد بود برنده است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما دیدار با کسی که در یک موقعیت به قبول هدیه خود را و کمک به شما را به مکان های که است اگر شما می دانید که در آن شما می خواهید برای رفتن. اگر شما نمی توانید آن را بر روی یک نقشه و سپس سعی کنید و رله به عنوان رنگی یک عکس از آن را به عنوان ممکن است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). فکر می کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما به منظور بالا بردن انتظارات خود را از عشق ؟ شما ممکن است نا امید و یا خوشحال با راه مردم به مناسبت افزایش یابد. این یک خطر است که می تواند به ارزش آن است.

امروز تولد (Jan. 8). مردم بر شما بستگی دارد و این نهاد به آتش در شکم خود را به چیزی اتفاق می افتد. شما باید یاد بگیرند که راهنمایی و ترفندها است که به نوبه خود به پول و روابط. شما تجربه نزدیکی سرگرم کننده و یک حس بزرگ و ایمنی در داخل ، برج میزان و برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 5, 20, 44, 18 و 9.

نجوم سوال: “من تا به حال حداقل هفت رویاهای مربوط به یک گریفین. من اصلا بازی فانتزی نقش بازی کردن بازی ها و یا به عنوان خوانده شده ‘هری پاتر’ کتاب و من حتی نمی دانم چه گریفین بود تا زمانی که من گفت: رویای من به یکی از دوستان که اشاره به این که مخلوق من توصیف — با پاهای عقبی از یک شیر و سر عقاب — صدا مانند یک گریفین. به جز من موجودی عجیب و غریب دم و بدون بال است. شما چه فکر میکنید این به این معنی است؟”

آیا دم چیزی شبیه به یک شتر را دم ؟ و مخلوق خود را بدون گوش? آن را ممکن است opinicus یک earless نسبی از گریفین است که گاهی اوقات به دنیا آمد و بدون بال است. این دسته از موجودات عرفانی نشان دهنده animal kingdom ترین شاهوار از شیر است که پادشاه زمین و عقاب پادشاه از آسمان. و هر چند آنها نگاه وحشی های opinicus اعتقاد بر این است ملایم باشد. آن نیز شناخته شده برای وفاداری زناشویی برای زندگی است. اگر شریک زندگی خود را می میرد آن را در دیگری. شاید شما با داشتن یک رابطه موضوع که opinicus می خواهد به شما کمک کند از طریق یک مشکل است که می تواند حل شود از طریق وفاداری و صبر و شکیبایی کلاس درونی قدرت و فضل است.

افراد مشهور پروفایل: The King of Rock ‘N’ Roll امروز متولد شد و بیش از 80 سال بعد طرفداران در سراسر جهان جشن تولد افسانه ای الویس پریسلی. پریسلی به دنیا آمد هنگامی که خورشید در عطارد و ونوس در برج جدی نشانه ای اشاره کرد زحمتکش جاه طلبی. این قدرتمند دادن شد در تقابل با حساس همدلانه حوت ماه و مشتری در نفسانی تکان دهنده عقرب است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 12 2019 12:40:42 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im