hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

مختصری قمری در تضاد قرار می دهد پیچ خوردگی در شلنگ تخته سنگ در مسیر tollgate در اتوبان زندگی است. این است که آزمون خود را حل و فصل. چگونه سریع می تواند به شما راست خط رول سنگ پیدا کردن به اندازه کافی تغییر در ماشین برای برآوردن شکاف سکه و بلند دروازه است ؟ آن همه می رود بسیار سریع تر برای کسانی که مشغول به جای گرفتن چشمگیر است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). وجود فشار خارج به انجام آنچه شما می خواهم به جای نیست. تردید خود را به خوبی تاسیس هر چند دلایل خود را ناخودآگاه هستند و فاقد فرم است. هنوز هدایت درونی خود را قابل اعتماد است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). یک حرکت اتفاق می افتد مایل دور باعث تجدید سازمان. کل بازی تغییر میکند. اقامت چالاک و هوشیار و آماده برای پاسخ به سرعت به چالش های جدید و فرصت ها.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). آنچه رخ می دهد به یک شخص مناسب احساس عدالت رخ می دهد به دیگری به طور خودسرانه و مزخرف کد. هر تعریف می کند آنچه را عادلانه خود را استاندارد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما می توانید با استفاده از کمک از یک مربی. شما خواهید بود در موقعیت خوش شانس را به انتخاب یکی از بهترین برای شما بر اساس دقیق مدارک و شواهد ارائه شده امروز.

لئو (جولای 23-Aug. 22). رقابتی ارضی خواستار صدای قل قل در خود بودن. شاید شما لازم نیست عاشق راه این احساس می کند اما در سمت روشن, این یک نشانه است که شما باید چیزی برای محافظت و حفظ.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما حساس به پیچیدگی های خاص وجود آمدن اربتاط. شما می دانید چه عاطفی و ارتباط معنوی احساس می کند و می توانید بگویید که آن را قوی و هنگامی که آن را شکسته است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). از آن زمان به اضافه کردن چند قهرمانان جدید خود را به پانتئون است. آن را به نفع شما به مطالعه افرادی که فقط یک یا دو پله بالاتر از شما در نردبان شما می خواهم به صعود.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما جرات به حرکت به جلو با یک طرح خوب اما شما فقط مطمئن شوید که این برنامه در جدول دیدار با استانداردهای خود را. که خوب است. این سرگرم کننده خواهد بود به بازگشت به تخته رسم.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). این است که هیچ وقت برای فلسفه. این زمان برای تدارکات. صحبت از طریق جزئیات را با مردم فهیم می دانند که قلمرو و می تواند کمک به شما در راه عملی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). روابط شروع در حالت فانتزی. شما تصور کنید که فرد دیگری است و آنها تصور کنید که شما هستند. در جایی در وسط, شما حل و فصل در یک مخلوط از انتظار و واقعیت است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). یکی از buzzwords شما نیاز به نگرانی در مورد “اصالت” به شما نمی تواند کمک کند اما هر کسی به غیر از شما که. نمایش “اصیل” است که اساسا غیر ممکن است به انجام.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). وجود یک حباب از specialness در اطراف موقعیت های جدید و آن را همیشه بالا میآید در نهایت. بنابراین قبل از آن لذت ببرید آسمانی راه آن شناور و پرش مورد.

امروز تولد (15 مارس). شما تا حد زیادی رسیدن به بیش از 12 ماه آینده با استفاده از چیزی بیش از آنچه شما در حال حاضر. با شاهکارهای شفقت و مهربانی شما تفاوت را در جهان در حالی که بالا بردن خود روح است. یک رابطه خاص منجر به بهبود سلامت و معمول است. شما یک میراث ایران در ماه اوت است. لئو و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 7, 14, 32, 11 و 17.

پیش بینی هفته پیش رو: در این هفته امکانات روز سنت پاتریک زمانی که شانس ایرلندی جشن گرفته است. چه نوع از شانس خواهد بود ؟ شاید عاقلانه نوع است که به رسمیت می شناسد که اغلب تفاوت بین خوب شانس و بد شانس غیر قابل تشخیص است. برای مثال در زندگی قابل توجهی از سنت پاتریک قدیس حامی ایرلند ربوده بردگی و گرسنگی در نهایت قبل از اینکه پیوست با خانواده اش و در نهایت کمک به صدها نفر از ایرلندی زنده ماندن در شرایط وحشتناک. نقش شانس در اینجا قابل بحث است و شاید آنچه که ما واقعا جشن تمایل برای ثروت که در نهایت به نفع وفادار پشتکار.

پنج شنبه نشانه اعتدال بهاری وقتی که خورشید دوباره متولد شده است در اولین نشانه هایی از زودیاک است. در افسانه های یونان دو خدایان سوار دور در یک ram (برج حمل) برای فرار از نامادری بد. در پایان قوچ قربانی شد و جاودانه شد به عنوان یک صورت فلکی است. هر تلاش است ریسک ذاتی. زیبایی از برج حمل است که آن را نه آموخته آنچه که در خطر است و در نتیجه قادر است به عمل صمیم قلب در نهایت حاضر به ریسک آن است. در اینجا دستورالعمل برای مهار انرژی از بهار اعتدال. 1). انتخاب یک هدف است. 2). شیرجه رفتن به آن را با تمام قلب خود را. 3). با آن چوب و تماشا کنید که چگونه همه چیز تغییر.

افراد مشهور پروفایل: برج حوت بازیگر Eva Longoria را دوست دارد به طبخ صاحب یک رستوران و نویسندگان کتاب آشپزی. Longoria را natal خورشید و مشتری در هنری برج حوت در حالی که او ماه و زهره در چابک برج حمل. بشردوستانه دلو تأثیرات نیز قوی کیهانی جریان در Longoria نمودار و بازیگر اعطا شده است برای او قابل توجهی هدیه به متعدد سازمان های خیریه.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 19, 2020 16:45:41 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im