کیهانی بافی کنوانسیون توسط تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

بسیار با نفوذ سیارات ملاقات به تغییر جهان است. حلق آویز با هم در یک خوشه از نقشه آسمان در حال عطارد و زحل پلوتو و خورشید است. به مسائل حتی بیشتر جالب, ونوس وارد علامت empaths. بنابراین نه تنها این سیارات تعامل آنها استعاره احساس یکدیگر به عنوان آنها توطئه به بافت هم آینده.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما انجام آنچه که دیگران را در نظر خطرناک ترسناک و یا دشوار است. شما در حال تلاش برای اثبات هر چیزی. این هم که در آن زندگی باعث شده است تا شما و یا که در آن منافع خود را باید به اوج خود رسید. این فقط که شما هستند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما انباشته تعدادی از ترفندها و روش ها در جعبه ابزار خود را و در حال حاضر زمان برای ماندن در تماس با منابع خود را. فکر می کنم در مورد آنچه که بهترین حرکت خود را دارد به طوری که هنگامی که زمان می آید به شما به یاد داشته باشید برای استفاده از آنها.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). تنش ها افزایش می یابد هر چند شما بالاتر اگر شما قطع تشدید توسط excusing خود را برای 15 دقیقه. دور. آرامش و راحت. هنگامی که شما از نزاع, شما این وضعیت را در یک نور جدید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). آن است که هدف از سمت خود به سرکوب بد و رعایت فضیلت. هدف از طرف دیگر دقیقا همان است. تنها تفاوت تفاوت تعریف. البته که همه چیز است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). ذهن خود را سریع به اختصاص یک معنی و یک دلیل برای هر احساس است که می آید. این بی ارزش پیچیده مهم است. هنگامی که شما اجازه دهید احساسات سطحی و محو شدن بدون اتصال یک داستان شما حرکت سبکتر از طریق زندگی است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). در حال حاضر که شما در حال شروع به دیدن برخی از پیشرفت در این سفر مهم ترین چیز این است به ماندن در همان مسیر است. آیا به دنبال یک مقصد جدید. تحکیم و چوب به ماموریت.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما نمی خواهید برای متوقف کردن هر چیزی از طریق مبارزه با آن در امروز است. پذیرش و تغییر مسیر. تماس با چیزی که شما می خواهید برای از بین بردن از زندگی خود را, اما فقط به اندازه کافی تماس با ارنج زدن به آن را در یک جهت به دور از شما.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما تجربه احساس است که شما در حفظ و بر روی انگشتان شما. کوچک حواس او را پرت یک buzzy احساس عصبانیت همه آنها نشانه ای از آگاهی. آنها خواهد شد. پیدا کردن هدیه در آنها را قبل از آنها انجام دهد.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). بهتر است به اقدام خارج از اشتیاق آتشین برای نتیجه و یا اینکه شما را در عشق با وعده وظیفه نسبت به اقدام از حس تعهد. وقتی که عشق درگیر سخت چیزهایی تبدیل آسان.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). به نظر می رسد که چندی پیش شما زندگی خود را ساده و در حال حاضر آن را بدست کمی بیش از حد کامل و به هم ریخته دوباره. راز ماندن همیشه سبز است که به طور منظم سازماندهی و مرتب و پاکسازی.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما باید چیزی است که برای شما کار می کند. در حال حاضر آن را به کار حتی بهتر از طریق تقدیس. آن را مقدس. از طریق خود قصد و برکت چه مال شما تبدیل خواهد شد قوی تر و محافظت شده و مهر و موم شده به شما.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). هنگامی که شما ببینید چه چیزی شما می خواهید, شما می خواهم به آن را دریافت بلافاصله. سعی کنید بی تاب هر چند. امروز در مورد انتظار می تواند به جلوگیری از یک مقدار بزرگتر سرخوردگی بعد. آن را حداقل 48 ساعت.

امروز تولد (Jan. 13). فقط به عنوان مزه از لیمو است که در پوست شما خود را می پوشند مزه برای زندگی در سطح هر چند خود نشاط است یک محصول بسیار عمیق تر و معنوی پری. وجود دارد سرعت خود را به سال شمسی. شما تجربی است اما تعیین کننده باشد. شما بدون اتلاف وقت رقص کردن آنچه به نظر می رسد مسیر اشتباه به یکی از سمت راست. برج حمل و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 39, 32 18 و 45.

نجوم سوال: “من برج سنبله و من برای پیدا کردن آن عملا غیر ممکن است به ماندن مثبت است. هر آنچه که اتفاق می افتد, من یکی که بلافاصله فکر می کند از آنچه می تواند به اشتباه. من شک و تردید از شادی. من می خواهم برای روشن کردن اما من نمی دانم چگونه است.”

قبول که بسیاری از افکار شما منفی خواهد بود و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. در واقع آن را نشانه ای از هوش است. شما آمده ام تا از یک خط طولانی از متفکران منفی و خود را به استخر ژن نمی توانست در این مدت هر راه دیگر. همچنین شما تنها نیستید. در واقع بسیاری از مردم به یک جریان ثابت از افکار منفی. بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای سرزنش خود را برای داشتن یک به طور معمول در مغز انسان است. منفی تعصب کار کرده است برای نگه داشتن انسان ها در طرف امن برای 200,000 سال و آن را هیچ جا نمی رود به زودی.

برای روشن کردن تشخیص است که شما لازم نیست که به شناسایی و یا معتقدند هر فکری که می رود از طریق سر خود را. همچنین شما می توانید آموزش خود را به افکار مثبت بیشتر. شما می توانید خلاق و مقابله با افکار منفی با چیزی بیشتر مفید است. شما می توانید ذهن خود را و شادی خود را بر روی آن بستگی دارد. همچنین شما لازم نیست که به این باور در شادی آن را به اتفاق می افتد به شما. رفتن را از طریق حرکات از انتخاب سبک تر افکار و شما سبک تر خواهد بود.

افراد مشهور پروفایل: اورلاندو بلوم برتری در جهان فانتزی و با کلیک یک کابل از راه دور را می توان مبارزه با دزدان دریایی اسکورت اشیاء عتیقه با ارزش از چین و یا عشق یک پری در “کارناوال ردیف.” او به عقب بر گردیم به برج جدی خاکی ریشه در آینده تاریخی جنگی درام “پایگاه.” متولد در سه عمده برج جدی, لامپ, شکوفه رشد در چالش است. این است که عقرب ماه قرار می دهد که صدای هیس کردن فقط تحت خوش تیپ سطح.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 18 2019 23:41:48 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>