می تواند کانادا بود ‘مسطح منحنی’ از coronavirus موارد ؟

نسبتا آهسته نرخ, پخش كردن, و ظرفیت برای تست بیشتر نشان می دهد کانادا ممکن است در مسیر درست برای جلوگیری از ایالات متحده-مانند افزایش

ما در حال شستن دست ما و احتکار کاغذ توالت. مسافران کشتی کروز در حال قرنطینه. نخست وزیر اعلام کرد یک میلیارد $1 پاسخ صندوق. و هوایی کانادا لغو تمام پروازها به مقصد ایتالیا.

کانادا است که به وضوح تقلا برای دریافت جلوتر از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان ما به تماشای وقایع آشکار در چین ایران و ایتالیا. اما ما تکاپوی کافی است ؟

یک راه برای ارزیابی وضعیت در کانادا نسبت به کشورهای دیگر است که به نظر مسیر از وقوع. بر اساس اکثر تا به روز اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع آن به نظر می رسد امیدوار کننده است.

اگر شما مقایسه تعداد روز آن را گرفته و کشور را به رفتن از 50 مورد تأیید به 2000 کانادا به نظر می رسد خیلی خوب انجام می دهند با این ویروس گسترش نسبتا آهسته رای دادن.

در مقایسه با کره جنوبی, فرانسه, آلمان, ایران, و, ایتالیا, تعداد موارد تایید شده در کانادا گرفته شده نه به عنوان به سرعت و یا به عنوان انفجاری.

ما به نظر می رسد ردیابی همراه مشابه مسیر به هر دو ژاپن و ایالات متحده است. که می تواند یا بسیار خوب و یا بسیار بد خبر.

اگر ما به دنبال ژاپن در مسیر و سپس ما ممکن است موفق در “مسطح منحنی” که بدان معنی است که در حالی که ما لزوما کاهش تعداد کاناداییهایی که در نهایت آلوده ما کاهش میزان عفونت و گسترش آن موارد را بیش از یک دوره طولانی تر از زمان. این امر جلوگیری از بیمارستان های ما در حال ضعف اگر همه مریض شدم تقریبا در یک بار.

اما ما همچنین می تواند پس از ایالات متحده,’ مسیر که ماند تخت برای چند هفته قبل از تیراندازی مستقیم در طول چند روز. این کاملا امکان پذیر است اما این به دلیل ظاهرا bungled رول تست.

با وجود وعده های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که یک میلیون کیت های آزمایش خواهد بود حمل بیش از آخر هفته با توجه به داده های CDC تنها در مورد 8,500 تست های انجام شده تا کنون. که با این نسخهها کار به حدود 26 آزمون در هر یک میلیون نفر است.

در مقایسه با کانادا در حال حاضر به 220 آزمون در هر یک میلیون نفر است. این است که به خوبی جلوتر از آمریکا و تا حدودی بهتر از ژاپن است. اما آن است که هنوز یک راه طولانی پشت کشورهایی مثل کره جنوبی و یا ایتالیا. این ممکن است به دلیل کمتر کانادایی در حال برگزاری نمایشگاه علائم و ما هنوز به ظرفیت ما برای تست این معنی است که توانایی ما برای انجام آزمایشات در حال حاضر تقاضا پیشی گرفته.

البته این اعداد بسیار اولیه است. شیوع فقط آغاز شده در کانادا و نهایی آن مسیر نمی توان پیش بینی کرد با اعتماد به نفس در این مرحله است. با اینحال تا کنون خیلی خوب است.


توجه: این اعداد به طور مستمر به روز شده در منبع خود را و ما به روز رسانی خواهد شد این نمودار زمانی که اطلاعات جدید در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im