می تواند coronavirus بحران مالی منجر به یکی دیگر پوپولیستی طوفان ؟

کن Boessenkool و دن رابرتسون: دولت می گوید آن را صرف دو در حقوق و دستمزد یارانه ها برای کسب و کار نسبت به افراد و خانواده ها. در سال 2020 این خانواده ها هستند که “بیش از حد بزرگ به شکست است.”

کن Boessenkool و دن رابرتسون باید زندگی خود را صرف مشاوره کانادا رهبران سیاسی.

تاثیر اقتصادی بحران مالی 2008-2009 هنوز هم میشکافد. این مهم ترین نتیجه این بحران مالی شد و نه اقتصادی بلکه سیاسی است. مردم مقصر نخبگان برای ایجاد بحران در وهله اول. خشم خود را تشدید شد که کسانی دیده می شود مسئول بحران در نظر گرفته شد “بیش از حد بزرگ به شکست” و دریافت کمک مالی به جای مجازات بسیاری از احساس آنها سزاوار.

کسب و کار و موسسات مالی کمک کردم. کارگر و طبقه متوسط رو داروینی مبارزه است. این رو یک جزر و مد راست گرا که گرایش پوپولیسم در سراسر جهان غرب است. در سراسر اروپا تاسیس احزاب میانه رو بودند کنار گذارده. نخست وزیران و رئیس جمهور کاهش یافت. در ایالات متحده این سوخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصاحب خصمانه حزب جمهوری خواه و تعالی به کاخ سفید است.

کانادایی فرض کنیم ما با عایق هستند از این نیروها است. ما نه. و اگر ما مراقب باشید در مورد چگونه ما در پاسخ به عواقب اقتصادی این COVID بحران ما به راحتی می تواند خود را جاروب در پوپولیستی طوفان. دولت فدرال پیشنهاد کرده است که بسیار قابل توجه سه جانبه پاسخ به جای تمام یا بعضی از کار درآمد که کانادایی ها از دست داده اند با توجه به کروناویروس-اعمال فیزیکی انزوا.

بیشتر: ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند و…ما’دوباره در اینجا برای شما” (متن کامل)

اولین بیمه اشتغال (EI) این برنامه در نظر گرفته شده برای گرفتن موقت از دست دادن شغل می پردازد تا به $2,484 در هر ماه. دوم جدید کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) برای هر کسی که واجد شرایط نیست برای EI خواهد پرداخت 2000 $در هر ماه. دولت است و پیش بینی 24 میلیارد دلار بیش از سه ماه و ما می توانیم انتظار می رود یکی دیگر از $10 به $12 میلیارد برای اشتغال بیمه.

سوم جدید کانادا اضطراری یارانه دستمزد (CEWS) برای هر شرکت است که می بیند یک افت در فروش 30 درصد خواهد پرداخت تا $3,669 در هر ماه برای هر یک از کارکنان. اگر دولت به محدود این شرکت با کمتر از بگو 100 نفر از کارکنان آن را پوشش 6.5 میلیون کارمند. اما آنt پس از این سود را پوشش اضافی 10.1 میلیون کارمند دارد. دولت فدرال در ابتدا خود را کنار بگذارند $71 میلیارد دلار برای این یارانه اما متعدد اصلاحات نشان می دهد که پایین تر محدود شده است.

جاستین ترودو هشدار داد که بسیار سفت و شدید” مجازات برای کسب و کار است که سوء استفاده از این یارانه دستمزد برنامه. در عین حال شرکت وجود داشته باشد به حداکثر رساندن درآمد. اگر شرکت می توانید پیدا کردن یک راه برای واجد شرایط آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای واجد شرایط. در حال حاضر خیابان خلیج ارائه شده است آموزشی در مورد نحوه استفاده.

بیشتر: چه کانادا اضطراری یارانه دستمزد به معنی برای کارگران صدمه دیده توسط Covid-19

بنابراین دولت خود را می گوید آن را صرف دو در حقوق و دستمزد یارانه ها برای کسب و کار از آن را صرف بر افراد و خانواده ها است. و بیش از نیمی از دستمزد یارانه ها در دسترس هستند برای کسب و کار (7.5 میلیون کانادایی کار در شرکتهای با بیش از 500 کارمند).

آیا این مهم است ؟ از منظر اقتصادی آن را واقعا نمی. اما اگر شما نگران این بحران رانندگی افزایش بیشتر در پوپولیسم آن ممکن است خیلی مهم است.

2008-2009 بحران مالی باعث پوپولیستی خروش که تهدید 75 سال از غربی حاکم و اقتصادی اجماع. فقط تصور کنید که پیامدهای سیاسی از COVID-19 بحران است که بسیار عمیق تر. آن را ایجاد طوفان کامل از ترس و خشم و اضطراب که حرکت پوپولیسم حتی سرعت بیشتر. “این بحران خاص است که کاملا طراحی شده برای کسانی که می خواهند به فشار به عقب در برابر روند جهانی شدن” گفت: Sean Speer, دستیار استاد در سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو مدرسه مانک از امور جهانی و سیاست های عمومی. او درست است.

با آن ذهن ما واقعا می خواهید برای ترکیب با چالش هایی روبرو خواهد شد پس از این بحران با کارگردانی یک بخش بزرگتر از ما COVID-19 پاسخ defraying هزینه به کسب و کار—از جمله کسب و کارنسبت به منافع مستقیم به افراد و خانواده ها? برخی ممکن است استدلال می کنند که هیچ راه دیگری وجود ندارد در بحران مالی است. اما این درست نیست امروز.

در اینجا است که یک راه بهتر است. یک بحران اساسی درآمد از $2,000 فرستاده شده به هر کانادایی که در زمینه درآمد مالیاتی فرم می تواند تابع به عنوان یک غیر مستقیم یارانه دستمزد. آن می تواند ما را از بحران با دادن پول به مردم نیست, کسب و کار, اجتناب از خشم مردمی دیدیم که 11 سال پیش. در تدوین کمک های اضطراری سیاست ترودو دولت باید از دوره را عوامل اقتصادی را در نظر میگیرد. اما آن را نمی تواند نادیده بگیرد اجتماعی و عوامل سیاسی. در سال 2020 این خانواده ها هستند که “بیش از حد بزرگ به شکست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im