‘شورای پدران’ متحد برای حمایت از بیمار pal خانواده

برخی از دوستان قول به وجود داشته باشد برای شما و شما هنگامی که بار سخت. و پس از آن “شورای پدران است.”

اکران سه شنبه (و سپس از سرگیری مارس 30), NBC, درام متحد چند از یک بیمار سرطانی (تام اورت اسکات) برای حمایت از مرد خانواده است. بازی Clive Standen (“Vikings”), J. August Richards (“فرشته”) و مایکل اونیل (“The West Wing”) در “شورای” چک در به طور منظم — در حالی که همچنین تلاش برای نگه داشتن زندگی خود را در چک در آن از جمله مادر (Sarah Wayne Callies, “The Walking Dead”) که در انتظار فرزند دیگری.

الهام گرفته شده توسط Bruce Feiler هم به نام کتاب “شورای پدران” خروج برای تهیه کننده اجرایی Jerry Bruckheimer به طور سنتی یک جرم و جنایت نشان می دهد متخصص (“CSI: Crime Scene Investigation,” “بدون هیچ ردی”).

“این یک اقدام فوری و ایده است که من فکر می کنم که همه ما در برخورد با” گفت: تونی فلن همچنین تهیه کننده اجرایی سری جدید همراه با همسر و شریک خلاق جوآن Rater. “ما بسیار شبیه مکالمات که در آن او را به من می گویند” اگر من بمیرم این تایید شده که شما می توانید در هر نقطه در نزدیکی فرزندان ما است.”‘

شرکت ستاره اونیل اجازه می دهد که در برخی از راه “شورای پدران” پژواک “این است که ما” چهارم-فصل آخر از آن آغاز بکار بلافاصله پس از. “من فکر می کنم وجود دارد اشتها وجود دارد که برای درام” گفت: “من فکر می کنم آنها فقط کشیده را پوشش می دهد و برگشت و گفت: ‘در اینجا شما هستند.’ من دوست دارم که آنها عرشه کشتی کشتی و من بسیار خوشحال برای رفتن به بندر در پشت آنها — اما که اشتها شده است وجود دارد برای ما به عنوان من فکر می کنم, بنابراین ما فقط سعی کنید به این افتخار است.”

Callies اشاره می کند که پدر او در قانون تسلیم به سرطان “تیراندازی بین خلبان و سری که جالب بود نوع از چیزی که به حرکت. من فکر می کنم همه ما تا به حال تجربه شناخت که خانواده خود و خون خود را … همان چیزی نیست به هر وسیله. آنها افرادی که ایستاده تا برای شما مناسب است ؟ آنها افرادی که می گویند ” من قصد دارم به شما احساس امن در جهان است. و من قصد دارم به خودم یک فرد بهتر است دلیل این که شما سزاوار است که از من.’ که خانواده من فکر می کنم.”

در واقع ریچاردز می گوید این پیام است که “شورای پدران” انتقال “واقعا من در جایی که من زندگی می کنند که خانواده است نه محدود به نژاد و گرایش جنسی نیست حتی ژنتیک. ظرفیت خود را به عشق چیزی است که باعث می شود خانواده خود را. من نقل مکان کرد که من فقط بود ” اگر من می تواند بخشی از این نشان می دهد که بخشی از چیزی است که من واقعا دوست دارم برای گفتن به جهان پس از آن من خواهد بود پر برکت. و من هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im