کشورها شروع به فکر کردن در مورد کاهش تا بر محدودیت

توسط مارینا VILLENUEVE و لری HINNANT

نیویورک (AP) — حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه در سراسر اروپا و نیویورک ایالات متحده و کشورهای دیگر شروع به تامل یک استراتژی خروج و فکر کردن در مورد یک مبهوت و با دقت کالیبره شده کاستن از محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از این معضل.

“برای پایان دادن به سلول ما در حال رفتن به رفتن را از سیاه به سفید; ما در حال رفتن به رفتن را از سیاه به خاکستری” top فرانسوی اپیدمیولوژی Jean-François Delfraissy گفت: در یک مصاحبه رادیویی.

در همان زمان سیاستمداران و مقامات بهداشتی هشدار می دهند که در حالی که مرگ و بستری شدن در بیمارستان و عفونت های جدید ممکن است درست در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و حتی نیویورک دیده می شود نشانه های دلگرم کننده در میان دل تنگی بحران به مراتب بیش از و فاجعه بار موج دوم می تواند ضربه اگر کشورها اجازه گارد خود را بیش از حد به زودی.

“ما در حال مسطح منحنی چرا که ما دقیق در مورد اجتماعی فاصله,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “اما از آن زمان به از خود راضی. آن را در یک زمان به انجام هر کاری متفاوت نسبت به ما انجام داده ایم.”

در تیز یادآوری از خطر ایالت نیویورک در روز چهارشنبه ثبت بالاترین یک روز افزایش در مرگ و میر, 779, به طور کلی مرگ و میر تقریبا 6,300.

“خبر بد این است که در واقع وحشتناک” کومو اظهار تاسف کرد. هنوز فرماندار گفت که بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است و بسیاری از کسانی که در حال حاضر در حال مرگ بیمار در شیوع این بیماری را در مراحل اولیه.

در تحولات دیگر:

— سهام شات 3.4 درصد بالاتر در وال استریت در میان نشانه های دلگرم کننده در مورد شیوع این مسیر است. شاخص Dow Jones Industrial Average 780 امتیاز.

— نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه بود اما بهبود و نشستن در رختخواب, مقامات گفت.

— عربستان سعودی اعلام کرد که مقامات عربستان سعودی که رهبری ائتلاف مبارزه با شورشیان در یمن آغاز خواهد شد آتش بس شروع پنج شنبه. آنها گفتند دو هفته بس بود در پاسخ به U. N. تماس برای توقف جنگ در سراسر جهان در میان بیماری همه گیر.

در چین این مستند در برابر ووهان صنعتی شهرستان از 11 میلیون که در آن همه گیر جهانی آغاز شد, لغو شد و پس از 76 روز اجازه می دهد مردم را به آمدن و رفتن.

ووهان ساکنان را مجبور به استفاده از یک برنامه گوشی های هوشمند نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس. حتی پس از آن مدارس باقی می ماند بسته شده و مردم هنوز هم برای بررسی تب زمانی که آنها وارد ساختمان ها و ماسک ها به شدت تشویق.

در ایالات متحده با بیش از 14 ، 000 مرگ و میر و 400,000 عفونت های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود که با توجه به تغییر خود انزوا دستورالعمل به آن را آسان تر برای کسانی که در معرض کسی با این ویروس به بازگشت به کار اگر آنها بدون علائم است.

تحت پیشنهادی ارشاد با هدف کارگران در بحرانی زمینه چنین افرادی اجازه داده می شود در کار اگر آنها خود را متوسط دو بار در روز و پوشیدن ماسک ، گفت: کسی که آشنا بود با پیش نویس بود اما مجاز به بحث در مورد آن صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص گفت که برگ برنده دولت کار کرده است در نظر دارد در نهایت به بازگشایی این کشور در میان “برق امید” که اجتماعی فاصله در حال کار برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“این بدان معنی نیست که ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در حال حاضر او گفت:” در فاکس نیوز. “اما این به آن معنی است که ما نیاز به آماده به سهولت به آن است. و وجود دارد بسیاری از فعالیت های در جریان است.”

ایالات متحده دیدن نقاط داغ در چنین مکان هایی به عنوان Washington, d. C., لوئیزیانا, شیکاگو, دیترویت, کلرادو و پنسیلوانیا است. منطقه متروپولیتن نیویورک که شامل شمال نیوجرسی لانگ آیلند و پایین کانکتیکات حساب برای حدود نیمی از تمام ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

در اروپا ایتالیا, لیگ برتر جوزپه کونته در انتظار اعلام در روزهای آینده چه مدت در این کشور مستند را در محل باقی می ماند میان انتظارات است که برخی از محدودیت ها می تواند کاسته شود. بحث ها متمرکز برای اولین بار در باز کردن بیشتر از صنايع کشور.

پیشنهاد می شود شناور در ایتالیا شامل صدور گواهی ایمنی است که نیاز به آنتی بادی آزمایش خون و اجازه می دهد کارگران جوان به بازگشت برای اولین بار به عنوان آنها کمتر آسیب پذیر به ویروس.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور ثبت بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال در افراد محسوب می شود بهبود و حال آن کوچکترین روز افزایش مرگ و میر در بیش از یک ماه است. نزدیک به 18 ، 000 فوت کرده اند وجود دارد.

در اسپانیا است که اندکی بیش از 14,000 مرده بودجه وزیر María Jesús مونترو گفت که اسپانیایی ها به تدریج خود را بازیابند “زندگی عادی” از مارس 26 به بعد اما هشدار داد که “د-تشدید” از مستند خواهد بود “بسیار منظم برای جلوگیری از بازگشت به سرایت.”

دولت بوده است و کم حرف در مورد چه اقداماتی می تواند در محل پس از حبس آرام است تاکید خواهد شد که آنها دیکته شده توسط کارشناسان

بدون دادن جزئیات مقامات فرانسه به همین ترتیب شروع به صحبت می کنند آشکارا از برنامه ریزی پایان از کشور مدت حبس است که به پایان می رسد, مارس 15 اما تمدید خواهد شد با توجه به ریاست دفتر رئیس جمهور ، این ویروس تاکنون بیش از 10 ، 000 در فرانسه زندگی می کند.

در اوایل این هفته اتریش و جمهوری چک شروع به پریدن کرد جلوتر از دیگر کشورهای اروپایی و اعلام کرد قصد دارد برای استراحت برخی از محدودیت.

شروع پنج شنبه, چک, فروشگاه های فروش مصالح ساختمانی, سرگرمی, لوازم و دوچرخه را مجاز به بازگشایی شده است. تنها فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و باغ هستند و در حال اجرا. این بازگشایی کسب و کار را به مشتریان ارائه مواد ضد عفونی کننده و دستکش یکبار مصرف و اجرا اجتماعی فاصله.

اتریش آغاز خواهد شد بازگشایی کوچک و مغازه ها و فروشگاه های سخت افزاری و مراکز باغ در روز سه شنبه و مراکز خرید و سالن مو می تواند به دنبال دو هفته بعد. مردم را مجبور به پوشیدن ماسک.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: مقامات سازمان دیده بان با دقت و به “کشیدن ترمز اضطراری” اگر این ویروس باعث باز گشت.

دولت بریتانیا مقامات احاطه با افزایش مرگ و میر بیش از 7000 گفت: احتمال کمی وجود دارد که در سراسر کشور مستند وجود دارد کاسته خواهد شد هنگامی که آن دوره جاری به پایان می رسد در هفته آینده.

تمایل به بازگشت به حالت عادی رانده است, در بخشی از خسارت به اقتصاد جهان است.

بانک مرکزی فرانسه گفت: اقتصاد فرانسه وارد رکود اقتصادی با حدود 6 درصد کاهش در سه ماهه اول در مقایسه با سه ماه گذشته در حالی که آلمان, اروپا, اقتصادی نیروگاه نیز در مواجهه با یک رکود عمیق است. کارشناس گفت اقتصاد آن کوچک خواهد شد 4.2% در این سال است.

ژاپن جهان سوم بزرگترین اقتصاد می تواند قرارداد با رکورد 25% این سه ماهه که بالاترین سطح از تولید ناخالص داخلی شروع به ردیابی می شود در سال 1955.

در سراسر جهان 1.5 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و حدود 90000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

برای بسیاری از ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و بیماران می تواند باعث ذات الریه و مرگ است. بیش از 300.000 نفر بهبود یافته اند.

___

Hinnant گزارش از پاریس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im