شهرستان مقامات می گویند Allegheny County بر پیگیری برای بازگشایی

7 دقیقه پیش

Allegheny County داده ها در موارد coronavirus نشان می دهد که این شهرستان در مسیر شروع به بازگشایی اما تصمیم گیری در مورد آن جدول زمانی خواهد بود ساخته شده در سطح دولت مسئولان شهرستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

“تعداد ما در حال تشویق و نگاه به در خط با آنچه دولت به دنبال آن است,” دکتر گفت: Debra بوگن مدیر Allegheny County Health Department.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ در هفته گذشته اعلام کرد یک رنگی سیستم به صورت مرحله به مرحله بازگشایی دولت های منطقه. کل دولت است که در حال حاضر در منطقه با تمام محدودیت های ایجاد شده در مارس هنوز هم فعال است. اولین استان ها اجازه داده می شود به حرکت به منطقه زرد رنگ که اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت های خاصی شد و در اواخر این هفته.

یک شهرستان باید گزارش 50 یا کمتر مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از 14 روز طول در نظر گرفته شود زرد برای فاز.

Allegheny County جمعیت 1.3 میلیون دلار است که به معنی این شهرستان باید گزارش کمتر از 650 جدید تایید موارد بیش از یک دوره 14 روزه.

از آوریل 10 مارس 23, آخرین دوره 14 روزه که این شهرستان دارای اطلاعات کامل وجود داشته 328 جدید مورد تأیید و عفونت رای همواره کمتر از 10 درصد بوگن گفت.

“خبر خوب این است که هر دو تست و ظرفیت ما برای تست است که در شهرستان ما, اما ما باید آماده به انجام حتی بیشتر تست” بوگن گفت. “ما نیاز به آزمون که دقیق هستند و به یک چرخش سریع بنابراین ما می تواند به سرعت پاسخ.”

بیمارستان, تجاری, آزمایشگاه و داروخانه محل در سراسر Allegheny County باید از این ظرفیت برای انجام حداقل 2000 آزمون در روز بوگن گفت.

روزانه تست سطح به بالا و به حدود 400 تا 500 نفر تست شده در هر روز و تندرست از یک قطره در هفته گذشته به حدود 300 تا 400 نفر در هر روز است.

بوگن نسبت داده شده است که در آزمایش روزانه به تاخیر در ورود داده ها به سیستم گزارش دهی. او انتظار دارد که تست به افزایش به عنوان شهرستان بازگشایی.

“این واقعا بر اساس آن اعداد” شهرستان اجرایی غنی فیتزجرالد گفت. “اگر ما همچنان به حفظ اعداد مثبت آزمایش کم و کاهش و همه چیز را که ما انجام داده ایم به تاریخ, من فکر می کنم ادامه خواهیم داد و احتمالا دیدن برخی از بیشتر باز شدن بیش از چند هفته آینده.”

فیتزجرالد تاکید کرد که فاصله فیزیکی اقدامات هنوز هم لازم و تشویق افرادی که در حال بیرون رفتن به ادامه پوشیدن ماسک. این شهرستان را دریافت کرده است که برخی از مردم با پوشیدن ماسک در حالی که در محل کار و یا هنگامی که در تماس نزدیک با دیگران است.

او همچنین تشویق ساکنان به درخواست برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای 2 ژوئن اولیه.

تا کنون بیش از 114,000 مردم را برای اعمال یک پست الکترونیکی-در رای گیری و بیش از 72,000 برنامه های کاربردی پردازش شده است.

هر کس که هنوز اعمال می شود را دریافت خواهد کرد یک برنامه در پست در هفته آینده, او گفت:.

“ما می خواهیم به عنوان بسیاری از مردم به رای دادن از طریق پست به عنوان ما می توانیم چون ما می خواهیم به نگه داشتن مردم امن” او گفت:, و اضافه کرد که این کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از صف های طولانی در پای صندوقهای رای است.

جیمی Martines یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جیمی در 724-850-2867, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im